mate-control-center 1.27.0 - en to af translation catalogue (408 entries)

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
af: "%s" blyk nie 'n geldige tema te wees nie.

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
af: "%s" blyk nie 'n geldige tema te wees nie. Dit is dalk 'n tema-enjin wat gebou moet word.

en: - MATE Default Applications
af: - MATE se verstektoepassings

en: - MATE Keyboard Preferences
af: - MATE se sleutelbordvoorkeure

en: - MATE Mouse Preferences
af: - MATE se muiisvoorkeure

en: <Unknown Action>
af: <Onbekende Aksie>

en: <b>Di_rect internet connection</b>
af: <b>Di_rekte internetverbinding</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
af: <b>_Outomatiese instaankonfigurasie</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
af: <b>_Selfdoen instaankonfigurasie</b>

en: <b>_Use authentication</b>
af: <b>_Gebruik verifiëring</b>

en: A computer break reminder.
af: 'n Herinnering aan 'n rekenaarbreuk.

en: A system error has occurred
af: 'n Stelselfout het voorgekom

en: About %s
af: Aangaande %s

en: About Me
af: Aangaande myself

en: Accel Mode
af: Versnelmodus

en: Accelerator key
af: Snelsleutel

en: Accelerator keycode
af: Snelsleutelkode

en: Accelerator modifiers
af: Snelsleutel-wysigers

en: Accessibility
af: Toeganklikheid

en: Accessible Lo_gin
af: Toeganklike aanmeldin_g

en: Action
af: Aksie

en: Add Wallpaper
af: Voeg muurpapier by

en: Add to Favorites
af: Voeg by gunstelinge

en: Add to Startup Programs
af: Voeg by beginprogramme

en: All Files
af: Alle lêers

en: All files
af: Alle lêers

en: All_ow postponing of breaks
af: Laa_t uitstel van onderbrekings toe

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Appearance Preferences
af: Voorkomsvoorkeure

en: Apply Background
af: Pas agtergrond toe

en: Apply Font
af: Pas lettertipe toe

en: Apply New Theme
af: Pas nuwe tema toe

en: Assign shortcut keys to commands
af: Wys kortpadsleutel toe aan opdragte

en: Assistive Technologies
af: Helpende Tegnologieë

en: Assistive Technologies Preferences
af: Voorkeure vir helpende tegnologieë

en: Audio _Feedback...
af: Oudioterugv_oer...

en: Authenticated!
af: Aangeteken!

en: Autoconfiguration _URL:
af: Outokonfigurasie-_URL:

en: Back
af: Terug

en: Background
af: Agtergrond

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
af: Biep as _toeganklikheidskenmerke aan- of afgesit word

en: Beep when a _modifier key is pressed
af: Biep wanneer _wysigsleutel gedruk word

en: Beep when a key is pr_essed
af: Biep wanneer 'n sl_eutel gedruk word

en: Beep when a key is reje_cted
af: Biep as 'n sleutel ver_werp word

en: Beep when key is _accepted
af: Biep as 'n sleutel _aanvaar word

en: Beep when key is _rejected
af: Biep as sleutel ver_werp word

en: Best _shapes
af: Beste _vorms

en: Best co_ntrast
af: Beste ko_ntras

en: By _country
af: Volgens _land

en: By _language
af: Volgens _taal

en: C_ommand:
af: O_pdrag:

en: C_ustomize...
af: D_oelmaak...

en: Calculator
af: Sakrekenaar

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Cannot install theme
af: Kan nie tema installeer nie

en: Center
af: Middel

en: Change Passwo_rd...
af: Verander wagwoo_rd...

en: Change pa_ssword
af: Verander wagwoo_rd

en: Change password
af: Verander wagwoord

en: Change your password
af: Verander u wagwoord.

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
af: Veranderinge aan helpende tegnologieë sal eers by die volgende aanmelding in werking tree.

en: Check if breaks are allowed to be postponed
af: Maak seker of onderbrekings uitgestel mag word

en: Checking password...
af: Gaan wagwoord tans na...

en: Child exited unexpectedly
af: Kindproses het onverwags afgesluit.

en: Choose a Keyboard Model
af: Kies 'n sleutelbordmodel

en: Choose a Layout
af: Kies 'n uitleg

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
af: Kies watter toeganklikheidseienskappe by aanmelding geaktiveer moet word

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
af: Klik <b>Verander wagwoord</b> om u wagwoord te verander.

en: Close and _Log Out
af: Sluit en _meld af

en: Close the control-center when a task is activated
af: Sluit die beheersentrum wanneer 'n taak geaktiveer is

en: Colors
af: Kleure

en: Command
af: Opdrag

en: Common Tasks
af: Algemene take

en: Control Center
af: Beheersentrum

en: Controls
af: Kontroles

en: Copying '%s'
af: Kopieer tans '%s'

en: Copying file: %u of %u
af: Kopieer tans lêer %u van %u

en: Copying files
af: Kopieer tans lêers

en: Copyright
af: Kopiereg

en: Could not access '%s' device
af: Kon nie toegang kry tot die toestel '%s' nie

en: Could not access any fingerprint readers
af: Kon nie toegang kry tot enige vingerafdruklesers nie

en: Could not get session bus while applying display configuration
af: Kon nie die sessiebus kry tydens toepassing van die vertoonopstelling nie

en: Could not install theme engine
af: Kon nie tema-enjin installeer nie

en: Could not save the monitor configuration
af: Kon nie die monitoropstelling toepas nie

en: Could not start finger capture on '%s' device
af: Kon nie vinger neem op toestel '%s' begin nie.

en: Current URI index
af: Huidige URI-indeks

en: Current URI index - starts from 1
af: Huidige URI-indeks - begin by 1

en: Current _password:
af: Huidige _wagwoord:

en: Cursor _blinks in text fields
af: Wyser _flikker in teksvelde

en: Custom
af: Pasgemaak

en: Custom Shortcut
af: Pasgemaakte kortpad

en: Custom Shortcuts
af: Pasgemaakte kortpaaie

en: Customize Theme
af: Doelgemaakte tema

en: Customize the look of the desktop
af: Pasmaak die voorkoms van die werkarea

en: D_elay:
af: V_ertraging:

en: D_etails...
af: D_etail...

en: Date
af: Datum

en: Default
af: Verstek

en: Default Pointer
af: Verstekwyser

en: Delete registered fingerprints?
af: Skrap geregistreerde vingerafdrukke?

en: Des_ktop font:
af: _Werkarealettertipe:

en: Description
af: Beskrywing

en: Desktop
af: Werkskerm

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
af: Deakti_veer taai sleutels indien twee sleutels gelyktydig gedruk word

en: Disable _Fingerprint Login...
af: Deaktiveer aanmelding met _vingerafdruk...

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
af: Wil u die geregistreerde vingerafdrukke skrap sodat aanmelding met vingerafdrukke gedeaktiveer is?

en: Document Viewer
af: Dokumentbekyker

en: Documents
af: Dokumente

en: Don't check whether the notification area exists
af: Moenie toets of die kennisgewingarea bestaan nie

en: Done!
af: Klaar!

en: Duration of the break when typing is disallowed
af: Tydsduur van die onderbreking wanneer nie getik mag word nie

en: Duration of work before forcing a break
af: Tydsduur van werk voordat onderbreking afgedwing word

en: Edit
af: Redigeer

en: Eject
af: Uitskiet

en: Enable Fingerprint Login
af: Aktiveer aanmelding met vingerafdruk

en: Enable _Fingerprint Login...
af: Aktiveer aanmelding met _vingerafdruk...

en: Enable debugging code
af: Aktiveer ontfoutkode

en: Error saving the new shortcut
af: Fout met stoor van nuwe kortpad

en: Eye candy added by Anders Carlsson
af: Versierings bygevoeg deur Anders Carlsson

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
af: LETTERTIPELÊER AFVOERLÊER

en: Failed to create temporary directory
af: Kon nie 'n tydelike gids skep nie

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
af: Die lêer '%s' bestaan reeds. Wil u dit oorskryf?

en: File Manager
af: Lêerbestuurder

en: File System
af: Lêerstelsel

en: Flash _window titlebar
af: Flits die _venstertitelbalk

en: Flash entire _screen
af: Flits die hele _skerm

en: Font Rendering Details
af: Detail van lettertipeverbeelding

en: Font Viewer
af: Lettertipe-bekyker

en: Fraction completed
af: Fraksie voltooi

en: Fraction of transfer currently completed
af: Fraksie van oorplasing tans voltooi

en: From URI
af: Vanaf URI

en: Full Name
af: Volle name

en: General
af: Algemeen

en: Gra_yscale
af: Gr_ysskaal

en: Groups
af: Groepe

en: HTTP Proxy Details
af: HTTP-instaanbesonderhede

en: H_TTP proxy:
af: H_TTP-instaanbediener:

en: H_yper
af: H_iper

en: Help
af: Hulp

[ctx: Home folder]
en: Home
af: Begin

en: Icons only
af: Slegs ikone

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
af: As u die kortpad hertoeken aan "%s" sal die "%s"-kortpad gedeaktiveer word.

en: Ignored Hosts
af: Geïgnoreerde gasheer

en: Image
af: Prent

en: Images
af: Beelde

en: Install
af: Installeer

en: Installation for theme "%s" failed.
af: Installasie van die tema "%s" het misluk.

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
af: Installeer temapakkette vir verskillende dele van die werkarea

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
af: Onvoldoende regte om die tema te installeer in:
    %s

en: Interface
af: Koppelvlak

en: Jump to Preferred Applications dialog
af: Spring na die venster vir voorkeurtoepassings

en: Jump to the Accessible Login dialog
af: Spring na die venster vir toeganklike aanmelding

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
af: Spring na venster vir sleutelbord-toegangklikheid

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
af: Spring na venster vir muistoegangklikheid

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
af: Pas net die instellings toe en stop (slegs aanpasbaarheid; nou gehanteer deur daemoon)

en: Keep Current Theme
af: Behou huidige tema

en: Key presses _repeat when key is held down
af: Sleuteldrukke _herhaal wanneer sleutel ingehou word

en: Keyboard
af: Sleutelbord

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
af: Oudioterugvoer vir sleutelbordtoeganklikheid

en: Keyboard Layout Options
af: Sleutelborduitleg se keuses

en: Keyboard Preferences
af: Sleutelbordvoorkeure

en: Keyboard Shortcuts
af: Sleutelbordkortpaaie

en: Keyboard _model:
af: Sleutelbord _model:

en: Large
af: Groot

en: Layout
af: Uitleg

en: Layouts
af: Uitlegte

en: Left
af: Links

en: Left index finger
af: Linker wysvinger

en: Left middle finger
af: Linker middelvinger

en: Left thumb
af: Linkerduim

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
af: Sluit skerm na 'n sekere tydsduur om herhaalde sleutelbordgebruik-beserings te help voorkom

en: MATE Theme %s correctly installed
af: MATE-tema "%s" korrek geïnstalleer

en: Mate Theme Package
af: MATE-temapakket

en: Maximize
af: Maksimeer

en: Maximize Horizontally
af: Maksimeer horisontaal

en: Maximize Vertically
af: Maksimeer vertikaal

en: Minimize
af: Minimeer

en: Models
af: Modelle

en: Mouse
af: Muis

en: Mouse Keys
af: Muissleutels

en: Mouse Preferences
af: Muisvoorkeure

en: Move _Up
af: Skuif _op

en: N_one
af: G_een

en: Name
af: Naam

en: Network Proxy
af: Netwerk instaner

en: Network Proxy Preferences
af: Netwerkinstaan-voorkeure

en: Network Servers
af: Netwerkbedieners

en: New Document
af: Nuwe dokument

en: New Spreadsheet
af: Nuwe sigblad

en: New shortcut...
af: Nuwe kortpad...

en: New themes have been successfully installed.
af: Nuwe temas is suksesvol geïnstalleer.

en: No Desktop Background
af: Geen werkskermagtergrond

en: No Image
af: Geen beeld

en: No theme file location specified to install
af: Geen temalêer-ligging gespesifiseer om te installeer nie

en: None
af: Geen

en: Normal
af: Normaal

en: Off
af: Af

en: Office
af: Kantoor

en: On
af: Aan

en: Open a dialog to specify the color
af: Open 'n dialoog om die kleur te spesifiseer

en: Other
af: Ander

en: Other finger:
af: Ander vinger:

en: Overwrite _All
af: Oorskryf _almal

en: Place finger on reader
af: Plaas u vinger op die leser

en: Please contact your system administrator for help.
af: Kontak u stelseladministrateur vir hulp.

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
af: Tik asb. weer u wagwoord in die <b>Wagwoord (weer)</b>-veld.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
af: Tik asb. u wagwoord in die <b>Nuwe wagwoord</b>-veld.

en: Pointer
af: Wyser

en: Port:
af: Poort:

en: Preferences
af: Voorkeure

en: Preferred Applications
af: Voorkeurtoepassings

en: Preview
af: Voorskou

en: Preview:
af: Voorskou:

en: Proxy Configuration
af: Instaanbedieneropstelling

en: R_otation:
af: R_otasie:

en: Re_fresh rate:
af: Ver_fristempo:

en: Remove from Favorites
af: Verwyder uit gunstelinge

en: Remove from Startup Programs
af: Verwyder uit beginprogramme

en: Reset to De_faults
af: Herstel na _verstek

en: Right
af: Regs

en: Right index finger
af: Regter wysvinger

en: Right middle finger
af: Regter middelvinger

en: Right thumb
af: Regterduim

en: Roll up
af: Rol op

en: Run at st_art
af: Voer uit aan b_egin

en: SIZE
af: GROOTTE

en: S_ocks host:
af: S_ocks-gasheer:

en: S_peed:
af: S_poed:

en: S_uper (or "Windows logo")
af: S_uper (of "Windows-embleem")

en: Save Theme As...
af: Stoor tema as...

en: Save _As...
af: Stoor _as...

en: Save _background image
af: Stoor _agtergrondbeeld

en: Search
af: Soek

en: Select Image
af: Kies 'n beeld

en: Select Theme
af: Kies tema

en: Select finger
af: Kies 'n vinger

en: Select your default applications
af: Kies asb. die verstektoepassings

en: Select your photo
af: Kies u foto

en: Set your keyboard preferences
af: Stel die sleutelbordvoorkeure in

en: Set your mouse preferences
af: Stel jou muisvoorkeure in

en: Set your network proxy preferences
af: Stel jou voorkeure in vir netwerkinstaanbedieners

en: Set your personal information
af: Stel u persoonlike inligting

en: Set your window properties
af: Stel die venster-eienskappe

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
af: Wys die p_osisie van die wyser as Control gedruk word

en: Shortcut
af: Kortpad

en: Show icons on buttons
af: Wys ikone op knoppies

en: Slide Show
af: Skyfievertoning

en: Small
af: Klein

en: Sound
af: Klank

en: Specify the filename of a theme to install
af: Gee die lêernaam van die tema om te installeer

en: Specify the name of the page to show (internet|multimedia|system|a11y)
af: Gee die naam van die bladsy om te wys (internet|multimedia|system|a11y)

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
af: Gee die naam van die bladsy om te wys (theme|background|fonts|interface)

en: Start the page with the accessibility settings showing
af: Laai die bladsy met die toeganklikheidsinstellings wat wys

en: Start the page with the typing break settings showing
af: Laai die bladsy met die tikonderbreking-instellings wat wys

en: Sub_pixel (LCDs)
af: Sub_pixel (LCD's)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
af: Sub_pixel gelykmakend (LCDs)

en: Swipe finger on reader
af: Skuif u vinger oor die leser.

en: System
af: Stelsel

en: System error: %s.
af: Stelselfout: %s.

en: TEXT
af: TEKS

en: Take a break!
af: Neem 'n breuk!

en: Text
af: Teks

en: Text Editor
af: Teksredigeerder

en: Text below items
af: Teks onder items

en: Text beside items
af: Teks langs items

en: Text only
af: Slegs teks

en: Text to thumbnail (default: Aa)
af: Voorskouteks (verstek: Aa)

en: That password was incorrect.
af: Die wagwoord was verkeerd.

en: The %s utility is not installed.
af: Die %s-hulper is nie geïnstalleer nie.

en: The MATE configuration tool
af: Die MATE-konfigurasieprogram

en: The current controls theme does not support color schemes.
af: Die huidige tema vir kontroles ondersteun nie kleurskemas nie.

en: The current theme suggests a background and a font.
af: Die huidige tema stel 'n agtergrond en 'n skriftipe voor.

en: The current theme suggests a background.
af: Die huidige tema stel 'n agtergrond.

en: The current theme suggests a font.
af: Die huidige tema stel 'n skriftipe voor.

en: The device is already in use.
af: Die toestel is reeds in gebruik.

en: The new password has already been used recently.
af: Die nuwe wagwoord is alreeds onlangs gebruik.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
af: Die nuwe wagwoord met syfers of spesiale karakter(s) bevat.

en: The old and new passwords are the same.
af: Die ou en nuwe wagwoorde is die selfde.

en: The old and new passwords are too similar.
af: Die ou en nuwe wagwoorde is te veel die selfde.

en: The password is too short.
af: Die wagwoord is te kort.

en: The password is too simple.
af: Die wagwoord is te eenvoudig.

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
af: Die kortpad "%s" word reeds gebruik vir
    "%s"

en: The theme "%s" has been installed.
af: Die tema "%s" is geïnstalleer.

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
af: Die tema bestaan reeds. Wil u dit vervang?

en: The two passwords are not equal.
af: Die twee wagwoorde is nie die selfde nie.

en: The type of accelerator.
af: Die tipe versneller.

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
af: Die tikmonitor gebruik die kennisgewingarea om inligting te vertoon. Dit lyk asof daar nie 'n kennisgewingarea op die paneel is nie. Om dit by te voeg, klik regs op die paneel, kies 'Voeg by paneel', kies 'kennisgewingarea' en klik 'Voeg by'.

en: Theme
af: Tema

en: Theme Installer
af: Tema-installeerder

en: Theme Packages
af: Tema-pakkette

en: Theme cannot be deleted
af: Tema kan nie geskrap word nie

en: Theme name must be present
af: Temanaam moet aanwesig wees

en: There was a problem while extracting the theme.
af: Daar was 'n probleem met die uitpak van die tema.

en: There was an error displaying help: %s
af: Daar was 'n fout met die vertoon van die hulp: %s

en: There was an error installing the selected file
af: Daar was 'n fout met die installasie van die gekose lêer

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
af: Hierdie tema sal nie lyk soos dit bedoel is nie omdat die benodigde GTK+-tema '%s' nie geïnstalleer is nie.

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
af: Hierdie tema sal nie lyk soos dit bedoel is nie omdat die benodigde ikoon-tema '%s' nie geïnstalleer is nie.

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
af: Hierdie tema sal nie lyk soos dit bedoel is nie omdat die benodigde vensterbestuurder-tema '%s' nie geïnstalleer is nie.

en: Thr_eshold:
af: Dr_empel:

en: Time
af: Tyd

en: Time Zone
af: Tydsone

en: Time zone
af: Tydsone

en: To URI
af: Na URI

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
af: Om u wagwoord te verander, vul u huidige wagwoord hier onder, en dan klik <b>Teken aan</b>.
    Na dat u aangeteken het, vul u nuwe wagwoord, hervul dit vir bevestiging, en klik <b>Verander wagwoord</b>.

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
af: Om aanmelding met vingerafdruk te aktiveer moet u een van u vingerafdrukke stoor met die toestel '%s'.

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
af: Om 'n venster te skuif, druk-en-hou hierdie sleutel en gryp dan die venster:

en: Too many custom shortcuts
af: Te veel kortpaaie

en: Total URIs
af: Totale URI's

en: Total number of URIs
af: Totale aantal URI's

en: Type
af: Tipe

en: Typing Break
af: Tikonderbreking

en: Typing Monitor
af: Tikmonitor

en: URI currently transferring from
af: URI plaas tans oor van

en: URI currently transferring to
af: URI plaas tans oor na

en: U_sername:
af: _Gebruikernaam:

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
af: Kan nie die eienskapdialoog vir tikonderbrekings open nie weens die volgende fout: %s

en: Unable to launch %s: %s
af: Kon nie %s begin nie: %s

en: Unknown
af: Onbekend

en: Upside Down
af: Onderstebo

en: User name:
af: Gebruikernaam:

en: Vendors
af: Verskaffer

en: Volume down
af: Volume sagter

en: Volume mute
af: Volume uit

en: Volume up
af: Volume harder

en: Window Border
af: Vensterraam

en: Window Preferences
af: Venster-voorkeure

en: Windows
af: Werks area

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
af: Wil u die nou toepas of die huidige tema behou?

en: Would you like to delete this theme?
af: Wil u hierdie tema skrap?

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
af: Geskryf deur Richard Hult <richard@imendio.com>

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
af: U is nie toegelaat om die toestel te gebruik nie. Kontak u stelseladministreerder.

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
af: U vingerafdruk is suksesvol gestoor. U behoort nou te kan aanmeld m.b.v. die vingerafdrukleser.

en: Your password has been changed.
af: U wagwoord is verander.

en: Zoom
af: Zoem

en: [WALLPAPER...]
af: [MUURPAPIER...]

en: _Acceleration:
af: _Versnelling:

en: _Add...
af: _Voeg by...

en: _Application font:
af: _Toepassingslettertipe:

en: _Authenticate
af: Teken _aan

en: _Break interval lasts:
af: _Onderbrekingsinterval duur:

en: _Close
af: _Sluit

en: _Copy
af: _Kopieer

en: _Country:
af: _Land:

en: _Delay:
af: _Vertraging:

en: _Delete
af: _Skrap

en: _Delete Fingerprints
af: _Skrap vingerafdrukke

en: _Description:
af: _Beskrywing:

en: _Details
af: _Detail

en: _Document font:
af: _Dokumentlettertipe:

en: _Enable assistive technologies
af: _Aktiveer helpende tegnologieë

en: _FTP proxy:
af: _FTP-instaanbediener:

en: _File
af: _Lêer

en: _Fixed width font:
af: _Vastewydtelettertipe:

en: _Full
af: _Vol

en: _Help
af: _Hulp

en: _Ignore fast duplicate keypresses
af: _Ignoreer duplikaat sleutels kort na mekaar

en: _Install...
af: _Installeer...

en: _Keyboard Accessibility
af: _Sleutelbord-toeganklikheid

en: _Language:
af: _Taal:

en: _Left-handed
af: _Linkshandig

en: _Lock screen to enforce typing break
af: S_luit skerm om tikonderbreking af te dwing

en: _Models:
af: _Modelle:

en: _Monochrome
af: _Monochroom

en: _Mouse Accessibility
af: _Muistoeganklikheid

en: _Name:
af: _Naam:

en: _New
af: _Nuwe

en: _New password:
af: _Nuwe wagwoord:

en: _None
af: _Geen

en: _Only accept long keypresses
af: _Aanvaar slegs sleutels wat lank ingehou word

en: _Overwrite
af: _Oorskryf

en: _Password:
af: _Wagwoord:

en: _Paste
af: _Plak

en: _Pointer can be controlled using the keypad
af: _Muiswyser kan d.m.v. die syfersleutels hanteer word

en: _Postpone Break
af: _Vertraag onderbreking

en: _Preferred Applications
af: _Voorkeurtoepassings

en: _Print
af: _Druk

en: _Quit
af: _Verlaat

en: _Reassign
af: He_rtoeken

en: _Remove
af: Ve_rwyder

en: _Reset to Defaults
af: He_rstel na verstek

en: _Resolution:
af: _Resolusie:

en: _Retype new password:
af: _Wagwoord (weer):

en: _Right-handed
af: _Regshandig

en: _Run at start
af: Voer uit aan _begin

en: _Save
af: _Stoor

en: _Secure HTTP proxy:
af: _Veilige HTTP-instaan:

en: _Select windows when the mouse moves over them
af: _Kies vensters wanneer die muis oor hulle beweeg

en: _Selected items:
af: Ge_selekteerde items:

en: _Sensitivity:
af: _Sensitiwiteit:

en: _Simulate simultaneous keypresses
af: _Simuleer gelyktydige sleutels

en: _Size:
af: _Grootte:

en: _Skip
af: _Slaan oor

en: _Slight
af: _Effens

en: _Speed:
af: _Spoed:

en: _Timeout:
af: _Uitteltyd:

en: _Tooltips:
af: _Nutswenke:

en: _Type to test settings:
af: _Tik om instellings te toets:

en: _Variants:
af: _Variante:

en: _Vendors:
af: _Verskaffers:

en: _Window title font:
af: _Venstertitellettertipe:

en: _Windows:
af: _Vensters:

en: _Work interval lasts:
af: _Werkinterval duur:

en: filename
af: lêernaam

en: minutes
af: minute

en: page
af: bladsy

en: seconds
af: sekondes

en: unknown
af: onbekend
