mate-control-center 1.27.0 - en to cs translation catalogue (1127 entries)

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
cs: "%s" se nezdá být platným motivem.

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
cs: Zdá se, že "%s" není platným motivem. Může se jednat o systém motivů, který je nutný přeložit.

en: %d %s by %d %s
cs: %d %s na %d %s

en: %s key is empty
cs: Klíč %s je prázdný

en: %s must be a directory
cs: %s musí být adresářem

en: %s must be a regular file
cs: %s musí být běžným souborem

en: %s must be owned by you
cs: %s musíte vlastnit vy

en: %s must not have any directory components
cs: %s nesmí mít žádné adresářové komponenty

en: - MATE Default Applications
cs: - výchozí aplikace MATE

en: - MATE Keyboard Preferences
cs: - předvolby klávesnice MATE

en: - MATE Mouse Preferences
cs: - předvolby myši MATE

en: 100%
cs: 100 %

en: 200%
cs: 200 %

en: <Unknown Action>
cs: <Neznámá akce>

en: <b>%s</b>
    %s
    Folder: %s
    Artist: %s
cs: <b>%s</b>
    %s
    Složka: %s
    Umělec: %s

en: <b>%s</b>
    %s, %s
    Folder: %s
    Artist: %s
cs: <b>%s</b>
    %s, %s
    Složka: %s
    Umělec: %s

en: <b>Di_rect internet connection</b>
cs: <b>_Přímé připojení k internetu</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
cs: <b>_Automatické nastavení proxy</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
cs: <b>_Ruční nastavení proxy</b>

en: <b>_Use authentication</b>
cs: <b>Po_užívá se ověření</b>

en: A computer break reminder.
cs: Připomínání, abyste si dělali přestávky od práce z počítačem.

en: A system error has occurred
cs: Došlo k systémové chybě

en: About %s
cs: O %s

en: About Me
cs: O mně

en: Accel Mode
cs: Režim zkratky

en: Acceleration _Profile:
cs: _Profil klávesových zkratek:

en: Accelerator key
cs: Klávesová zkratka

en: Accelerator keycode
cs: Kód klávesové zkratky

en: Accelerator modifiers
cs: Modifikátory zkratky

en: Accessibility
cs: Zpřístupnění

en: Accessible Lo_gin
cs: Příst_upné přihlášení

en: Action
cs: Akce

en: Adaptive
cs: Přizpůsobující se

en: Add Wallpaper
cs: Přidat tapetu

en: Add new f_ont...
cs: Přidat nové _písmo…

en: Add to Favorites
cs: Přidat mezi oblíbené

en: Add to Startup Programs
cs: Přidat do Programů po spuštění

en: Africa/Abidjan
cs: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
cs: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
cs: Afrika/Addis_Abeba

en: Africa/Algiers
cs: Afrika/Alžírsko

en: Africa/Asmara
cs: Afrika/Asmara

en: Africa/Bamako
cs: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
cs: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
cs: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
cs: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
cs: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
cs: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
cs: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
cs: Afrika/Káhira

en: Africa/Casablanca
cs: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
cs: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
cs: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
cs: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
cs: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
cs: Afrika/Džibuti

en: Africa/Douala
cs: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
cs: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
cs: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
cs: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
cs: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
cs: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Juba
cs: Afrika/Juba

en: Africa/Kampala
cs: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
cs: Afrika/Chartúm

en: Africa/Kigali
cs: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
cs: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
cs: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
cs: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
cs: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
cs: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
cs: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
cs: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
cs: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
cs: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
cs: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
cs: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
cs: Afrika/Mogadišo

en: Africa/Monrovia
cs: Afrika/Monrovie

en: Africa/Nairobi
cs: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
cs: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
cs: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
cs: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
cs: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
cs: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
cs: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Tripoli
cs: Afrika/Tripolis

en: Africa/Tunis
cs: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
cs: Afrika/Windhoek

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: All Fonts
cs: Všechna písma

en: All files
cs: Všechny soubory

en: All_ow postponing of breaks
cs: Povolit od_kládání přestávek

en: Allow t_op tiling
cs: P_ovolit přichytávání nahoru

en: America/Adak
cs: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
cs: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
cs: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
cs: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
cs: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
cs: Amerika/Argentina/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
cs: Amerika/Argentina/Catamarca

en: America/Argentina/Cordoba
cs: Amerika/Argentina/Cordoba

en: America/Argentina/Jujuy
cs: Amerika/Argentina/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
cs: Amerika/Argentina/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
cs: Amerika/Argentina/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
cs: Amerika/Argentina/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
cs: Amerika/Argentina/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
cs: Amerika/Argentina/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
cs: Amerika/Argentina/San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
cs: Amerika/Argentina/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
cs: Amerika/Argentina/Ushuaia

en: America/Aruba
cs: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
cs: Amerika/Asuncion

en: America/Atikokan
cs: Amerika/Atikokan

en: America/Bahia
cs: Amerika/Bahia

en: America/Bahia_Banderas
cs: Amerika/Bahía_de_Banderas

en: America/Barbados
cs: Amerika/Barbados

en: America/Belem
cs: Amerika/Belem

en: America/Belize
cs: Amerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
cs: Amerika/Blanc-Sablon

en: America/Boa_Vista
cs: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
cs: Amerika/Bogota

en: America/Boise
cs: Amerika/Boise

en: America/Cambridge_Bay
cs: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Campo_Grande
cs: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
cs: Amerika/Cancún

en: America/Caracas
cs: Amerika/Caracas

en: America/Cayenne
cs: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
cs: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
cs: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
cs: Amerika/Chihuahua

en: America/Costa_Rica
cs: Amerika/Costa_Rica

en: America/Creston
cs: Amerika/Creston

en: America/Cuiaba
cs: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
cs: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
cs: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
cs: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
cs: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
cs: Amerika/Denver

en: America/Detroit
cs: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
cs: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
cs: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
cs: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
cs: Amerika/El_Salvador

en: America/Fort_Nelson
cs: Amerika/Fort_Nelson

en: America/Fortaleza
cs: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
cs: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
cs: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
cs: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
cs: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
cs: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
cs: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
cs: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
cs: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
cs: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
cs: Amerika/Halifax

en: America/Havana
cs: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
cs: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
cs: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
cs: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
cs: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Petersburg
cs: Amerika/Indiana/Petersburg

en: America/Indiana/Tell_City
cs: Amerika/Indiana/Tell_City

en: America/Indiana/Vevay
cs: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indiana/Vincennes
cs: Amerika/Indiana/Vincennes

en: America/Indiana/Winamac
cs: Amerika/Indiana/Winamac

en: America/Inuvik
cs: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
cs: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
cs: Amerika/Jamaica

en: America/Juneau
cs: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
cs: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
cs: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Kralendijk
cs: Amerika/Kralendijk

en: America/La_Paz
cs: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
cs: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
cs: Amerika/Los_Angeles

en: America/Lower_Princes
cs: Amerika/Lower_Princes

en: America/Maceio
cs: Amerika/Maceio

en: America/Managua
cs: Amerika/Managua

en: America/Manaus
cs: Amerika/Manaus

en: America/Marigot
cs: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
cs: Amerika/Martinique

en: America/Matamoros
cs: Amerika/Matamoros

en: America/Mazatlan
cs: Amerika/Mazatlan

en: America/Menominee
cs: Amerika/Menominee

en: America/Merida
cs: Amerika/Merida

en: America/Metlakatla
cs: Amerika/Metlakatla

en: America/Mexico_City
cs: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
cs: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
cs: Amerika/Moncton

en: America/Monterrey
cs: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
cs: Amerika/Montevideo

en: America/Montserrat
cs: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
cs: Amerika/Nassau

en: America/New_York
cs: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
cs: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
cs: Amerika/Nome

en: America/Noronha
cs: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Beulah
cs: Amerika/Severní_Dakota/Beulah

en: America/North_Dakota/Center
cs: Amerika/Severní_Dakota/Střed

en: America/North_Dakota/New_Salem
cs: Amerika/Severní_Dakota/New_Salem

en: America/Ojinaga
cs: Amerika/Ojinaga

en: America/Panama
cs: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
cs: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
cs: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
cs: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
cs: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
cs: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
cs: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
cs: Amerika/Portoriko

en: America/Punta_Arenas
cs: Amerika/Punta_Arenas

en: America/Rainy_River
cs: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
cs: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
cs: Amerika/Recife

en: America/Regina
cs: Amerika/Regina

en: America/Resolute
cs: Amerika/Resolute

en: America/Rio_Branco
cs: Amerika/Rio_Branco

en: America/Santarem
cs: Amerika/Santarem

en: America/Santiago
cs: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
cs: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
cs: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
cs: Amerika/Scoresbysund

en: America/Sitka
cs: Amerika/Sitka

en: America/St_Barthelemy
cs: Amerika/St_Barthelemy

en: America/St_Johns
cs: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
cs: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
cs: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
cs: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
cs: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
cs: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
cs: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
cs: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
cs: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
cs: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
cs: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
cs: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
cs: Amerika/Vancouver

en: America/Whitehorse
cs: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
cs: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
cs: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
cs: Amerika/Yellowknife

en: An internal error occurred
cs: Došlo k vnitřní chybě

en: Antarctica/Casey
cs: Antarktida/Casey

en: Antarctica/Davis
cs: Antarktida/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
cs: Antarktida/DumontDUrville

en: Antarctica/Macquarie
cs: Antarktida/Macquarie

en: Antarctica/Mawson
cs: Antarktida/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
cs: Antarktida/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
cs: Antarktida/Palmer

en: Antarctica/Rothera
cs: Antarktida/Rothera

en: Antarctica/Syowa
cs: Antarktida/Syowa

en: Antarctica/Troll
cs: Antarktida/Troll

en: Antarctica/Vostok
cs: Antarktida/Vostok

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Appearance Preferences
cs: Předvolby vzhledu

en: Applies the current configuration for other MATE users on the computer. Note that this doesn't affect login screens or other desktop environments.
cs: Nastaví současnou konfiguraci i ostatním uživatelům desktopového prostředí MATE na tomto počítači. Neplatí pro přihlašovací obrazovku a jiná dekstopová prostředí.

en: Apply Background
cs: Použít pozadí

en: Apply Font
cs: Použít písmo

en: Apply New Theme
cs: Použít nový motiv

en: Apply system-wide
cs: Nastav pro celý sytém

en: Arctic/Longyearbyen
cs: Arktida/Longyearbyen

en: Asia/Aden
cs: Asie/Aden

en: Asia/Almaty
cs: Asie/Almaty

en: Asia/Amman
cs: Asie/Amman

en: Asia/Anadyr
cs: Asie/Anadyr

en: Asia/Aqtau
cs: Asie/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
cs: Asie/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
cs: Asie/Ashgabat

en: Asia/Atyrau
cs: Asie/Atyrau

en: Asia/Baghdad
cs: Asie/Bagdád

en: Asia/Bahrain
cs: Asie/Bahrain

en: Asia/Baku
cs: Asie/Baku

en: Asia/Bangkok
cs: Asie/Bangkok

en: Asia/Barnaul
cs: Asie/Barnaul

en: Asia/Beirut
cs: Asie/Bejrút

en: Asia/Bishkek
cs: Asie/Bishkek

en: Asia/Brunei
cs: Asie/Brunea

en: Asia/Chita
cs: Asie/Chita

en: Asia/Choibalsan
cs: Asie/Choibalsan

en: Asia/Colombo
cs: Asie/Colombo

en: Asia/Damascus
cs: Asie/Damašek

en: Asia/Dhaka
cs: Asie/Dhaka

en: Asia/Dili
cs: Asie/Dilí

en: Asia/Dubai
cs: Asie/Dubaj

en: Asia/Dushanbe
cs: Asie/Dušanbe

en: Asia/Famagusta
cs: Asie/Famagusta

en: Asia/Gaza
cs: Asie/Gaza

en: Asia/Hebron
cs: Asie/Hebron

en: Asia/Ho_Chi_Minh
cs: Asie/Ho_Či_Minovo_Město

en: Asia/Hong_Kong
cs: Asie/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
cs: Asie/Hovd

en: Asia/Irkutsk
cs: Asie/Irkutsk

en: Asia/Jakarta
cs: Asie/Jakarta

en: Asia/Jayapura
cs: Asie/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
cs: Asie/Jeruzalém

en: Asia/Kabul
cs: Asie/Kábul

en: Asia/Kamchatka
cs: Asie/Kamčatka

en: Asia/Karachi
cs: Asie/Karáčí

en: Asia/Kathmandu
cs: Asie/Káthmándú

en: Asia/Khandyga
cs: Asie/Khandyga

en: Asia/Kolkata
cs: Asie/Kalkata

en: Asia/Krasnoyarsk
cs: Asie/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
cs: Asie/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
cs: Asie/Kuching

en: Asia/Kuwait
cs: Asie/Kuvajt

en: Asia/Macau
cs: Asie/Macao

en: Asia/Magadan
cs: Asie/Magadan

en: Asia/Makassar
cs: Asie/Makassar

en: Asia/Manila
cs: Asie/Manila

en: Asia/Muscat
cs: Asie/Muscat

en: Asia/Nicosia
cs: Asie/Nikósie

en: Asia/Novokuznetsk
cs: Asie/Novokuznětsk

en: Asia/Novosibirsk
cs: Asie/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
cs: Asie/Omsk

en: Asia/Oral
cs: Asie/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
cs: Asie/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
cs: Asie/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
cs: Asie/Pchjongjang

en: Asia/Qatar
cs: Asie/Katar

en: Asia/Qostanay
cs: Asie/Kostanaj

en: Asia/Qyzylorda
cs: Asie/Qyzylorda

en: Asia/Riyadh
cs: Asie/Rijád

en: Asia/Sakhalin
cs: Asie/Sachalin

en: Asia/Samarkand
cs: Asie/Samarkand

en: Asia/Seoul
cs: Asie/Soul

en: Asia/Shanghai
cs: Asie/Šanghaj

en: Asia/Singapore
cs: Asie/Singapur

en: Asia/Srednekolymsk
cs: Asie/Sredněkolymsk

en: Asia/Taipei
cs: Asie/Tchaj-pej

en: Asia/Tashkent
cs: Asie/Taškent

en: Asia/Tbilisi
cs: Asie/Tbilisi

en: Asia/Tehran
cs: Asie/Teherán

en: Asia/Thimphu
cs: Asie/Thimphu

en: Asia/Tokyo
cs: Asie/Tokio

en: Asia/Tomsk
cs: Asie/Tomsk

en: Asia/Ulaanbaatar
cs: Asie/Ulánbátar

en: Asia/Urumqi
cs: Asie/Urumqi

en: Asia/Ust-Nera
cs: Asie/Usť-Něra

en: Asia/Vientiane
cs: Asie/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
cs: Asie/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
cs: Asie/Jakutsk

en: Asia/Yangon
cs: Asie/Rangún

en: Asia/Yekaterinburg
cs: Asie/Jekatěrinburg

en: Asia/Yerevan
cs: Asie/Jerevan

en: Assign shortcut keys to commands
cs: Přiřadí klávesové zkratky k příkazům

en: Assistive Technologies
cs: Technologie usnadnění

en: Assistive Technologies Preferences
cs: Předvolby technologií usnadnění

en: Atlantic/Azores
cs: Atlantik/Azory

en: Atlantic/Bermuda
cs: Atlantik/Bermudy

en: Atlantic/Canary
cs: Atlantik/Kanárské_ostrovy

en: Atlantic/Cape_Verde
cs: Atlantik/Kapverdy

en: Atlantic/Faroe
cs: Atlantik/Faroe

en: Atlantic/Madeira
cs: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
cs: Atlantik/Rejkjavík

en: Atlantic/South_Georgia
cs: Atlantik/Jižní_Georgie

en: Atlantic/St_Helena
cs: Atlantik/Svatá_Helena

en: Atlantic/Stanley
cs: Atlantik/Stanley

en: Audio _Feedback...
cs: Z_vuková zpětná vazba…

en: Australia/Adelaide
cs: Austrálie/Adelaide

en: Australia/Brisbane
cs: Austrálie/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
cs: Austrálie/Broken_Hill

en: Australia/Currie
cs: Austrálie/Currie

en: Australia/Darwin
cs: Austrálie/Darwin

en: Australia/Eucla
cs: Austrálie/Eucla

en: Australia/Hobart
cs: Austrálie/Hobart

en: Australia/Lindeman
cs: Austrálie/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
cs: Austrálie/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
cs: Austrálie/Melbourne

en: Australia/Perth
cs: Austrálie/Perth

en: Australia/Sydney
cs: Austrálie/Sydney

en: Authenticated!
cs: Ověřeno!

en: Authentication is required to install multi-monitor settings for all users
cs: K instalaci nastavení s více monitory je vyžadováno oprávnění

en: Autoconfiguration _URL:
cs: _URL s automatickým nastavením:

en: Automatic detection:
cs: Automatická detekce:

en: Back
cs: Zpět

en: Background
cs: Pozadí

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
cs: Zv_ukové znamení při zapnutí nebo vypnutí vlastností zpřístupnění klávesnice

en: Beep when a _modifier key is pressed
cs: Zvukové znamení při stisknutí _modifikátoru

en: Beep when a _toggle key is pressed
cs: Zvuk_ové znamení při stisknutí přepínací klávesy

en: Beep when a key is pr_essed
cs: Zvukové znam_ení při stisknutí klávesy

en: Beep when a key is reje_cted
cs: Zvukové znamení při odmítnutí kláves_y

en: Beep when key is _accepted
cs: Zvukové znamení př_i přijetí klávesy

en: Beep when key is _rejected
cs: Zvukové znamení při odmítnutí kláve_sy

en: Beep when pressing a key while Caps_Lock is active
cs: Pípnout při stisknutí klávesy, je-li caps_lock aktivní

en: Behaviour
cs: Chování

en: Best _shapes
cs: Ne_jlepší tvary

en: Best co_ntrast
cs: Nejlepší _kontrast

en: Bounce Keys
cs: Vícenásobné stisky kláves

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: By _country
cs: D_le země

en: By _language
cs: Dle _jazyka

en: C_olors:
cs: _Barvy:

en: C_ommand:
cs: _Příkaz:

en: C_ustomize...
cs: _Upravit…

en: Calculator
cs: Kalkulačka

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot install theme
cs: Nelze nainstalovat motiv

en: Center
cs: Střed

en: Centre _new windows
cs: Vystředit _nová okna

en: Change Passwo_rd...
cs: Změnit _heslo…

en: Change pa_ssword
cs: Změnit he_slo

en: Change password
cs: Změnit heslo

en: Change resolution and position of monitors and projectors
cs: Změnit rozlišení a polohu monitorů a projektorů

en: Change your password
cs: Změňte své heslo

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
cs: Změny vedoucí k zapnutí technologií usnadnění se neprojeví dříve než při příštím přihlášení.

en: Check if breaks are allowed to be postponed
cs: Zaškrtněte, pokud je povoleno odkládat přestávky

en: Checking password...
cs: Kontroluje se heslo…

en: Child exited unexpectedly
cs: Potomek neočekávaně ukončen

en: Choose a Keyboard Model
cs: Vybrat model klávesnice

en: Choose a Layout
cs: Vybrat rozložení

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
cs: Vyberte vlastnosti zpřístupnění, které mají být zapnuty po přihlášení

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
cs: Chcete-li změnit heslo, klikněte na <b>Změnit heslo</b>.

en: Click the button to edit time zone.
cs: Klepnutím na tlačítko upravíte časové pásmo.

en: Click to save the specified date and time.
cs: Klepněte pro uložení zadaného data a času.

en: Close and _Log Out
cs: Zavřít a _odhlásit se

en: Close the control-center when a task is activated
cs: Zavřít ovládací centrum při aktivaci úlohy

en: Colors
cs: Barvy

en: Command
cs: Příkaz

en: Command associated with a custom keybinding.
cs: Příkaz spojený s vlastní klávesovou zkratkou.

en: Common Tasks
cs: Běžné úlohy

en: Compositing Manager
cs: Kompozitní správce oken

en: Con_firm
cs: _Potvrdit

en: Configure MATE settings
cs: Nastavení pro MATE

en: Control Center
cs: Ovládací centrum

en: Controls
cs: Ovládací prvky

en: Copying '%s'
cs: Kopíruje se "%s"

en: Copying file: %u of %u
cs: Kopírování souboru: %u z %u

en: Copying files
cs: Kopírování souborů

en: Copyright
cs: Autorská práva

en: Could not access '%s' device
cs: Nezdařil se přístup k zařízení "%s"

en: Could not access any fingerprint readers
cs: Nelze přistupovat k žádné čtečce otisku prstů

en: Could not detect displays
cs: Displeje nelze rozpoznat

en: Could not get information for %s: %s
cs: Nelze získat informace o %s: %s

en: Could not get screen information
cs: Nelze získat informace o obrazovce

en: Could not get session bus while applying display configuration
cs: Při aplikování nastavení displeje se nezdařilo získání sběrnice sezení

en: Could not install theme engine
cs: Nelze nainstalovat systém motivu

en: Could not open %s/%s: %s
cs: Nelze otevřít %s/%s: %s

en: Could not open %s: %s
cs: Nelze otevřít %s: %s

en: Could not open help content
cs: Nelze otevřít obsah nápovědy

en: Could not rename %s to %s: %s
cs: Nelze přejmenovat %s na %s: %s

en: Could not save the monitor configuration
cs: Nelze uložit nastavení monitoru

en: Could not set the default configuration for monitors
cs: Nelze nastavit výchozí nastavení monitorů

en: Could not shutdown backend_stderr IO channel: %s
cs: Nelze ukončit V/V kanál backend_stdin: %s

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
cs: Nelze ukončit V/V kanál backend_stdin: %s

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
cs: Nelze ukončit V/V kanál backend_stdout: %s

en: Could not start finger capture on '%s' device
cs: Nezdařilo se spuštění záznamu otisku prstů na zařízení "%s"

en: Create pid file failed
cs: Selhalo vytvoření souboru pid

en: Current URI index
cs: Aktuální index URI

en: Current URI index - starts from 1
cs: Aktuální index URI - začíná od 1

en: Current _password:
cs: Aktuální _heslo:

en: Cursor Blinking
cs: Blikání kurzoru

en: Cursor _blinks in text fields
cs: _Kurzor bliká v textových polích

en: Cursor blinks speed
cs: Rychlost blikání kurzoru

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom Shortcut
cs: Vlastní zkratka

en: Custom Shortcuts
cs: Vlastní klávesové zkratky

en: Customize Theme
cs: Upravit motiv

en: Customize the look of the desktop
cs: Upravit vzhled pracovního prostředí

en: D_elay:
cs: Zpož_dění:

en: D_etails...
cs: Podrobno_sti…

en: Date
cs: Datum

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Pointer
cs: Výchozí ukazatel

en: Delete registered fingerprints?
cs: Smazat registrované otisky prstů?

en: Des_ktop font:
cs: Písmo _plochy:

en: Description
cs: Popis

en: Description associated with a custom keybinding.
cs: Popis vztahující se k vlastní klávesové zkratce.

en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
cs: _Vypnout kombinace kláves jedním prstem při současném stisku dvou kláves

en: Disable _Fingerprint Login...
cs: Zakázat přihlášení _otiskem prstů…

en: Disable touchpad _while typing
cs: Zakázat touchpad _během psaní

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Displays
cs: Obrazovky

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
cs: Přejete si smazat registrované otisky prstů, čímž dojde k vypnutí přihlášení otiskem prstů?

en: Do you want to install it again?
cs: Přejete si jej nainstalovat znovu?

en: Document Viewer
cs: Prohlížeč dokumentů

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Don't check whether the notification area exists
cs: Nekontrolovat, zda existuje oznamovací oblast

en: Done!
cs: Hotovo!

en: Dots per inch (DPI):
cs: Bodů na palec (DPI):

en: Double-Click Timeout
cs: Interval dvojitého kliknutí

en: Drag and Drop
cs: Táhni a pusť

en: Duration of the break when typing is disallowed
cs: Doba trvání přestávky, kdy je psaní zakázáno

en: Duration of work before forcing a break
cs: Doba trvání práce před vynucením přestávky

en: Edit
cs: Úpravy

en: Eject
cs: Vysunout

en: Emulate middle button through simultaneous left and right click
cs: Emulovat prostřední tlačítko prostřednictvím souběžného kliknutí levým a pravým tlačítkem

en: Enable Fingerprint Login
cs: Povolit přihlášení otiskem prstů

en: Enable _Fingerprint Login...
cs: P_ovolit přihlášení otiskem prstů…

en: Enable _mouse clicks with touchpad
cs: Povolit kliknutí myší pomo_cí zařízení touchpad

en: Enable _natural scrolling
cs: Povolit _přirozené posouvání - setrvačnost

en: Enable _software compositing window manager
cs: Povolit _správce softwarového vykreslování oken

en: Enable _touchpad
cs: Povolit _touchpad

en: Enable debugging code
cs: Povolí ladící kód

en: Enable middlemouse paste
cs: Povolit vkládání prostředním tlačítkem

en: Enable software _compositing window manager
cs: Povolit správce softwarového _vykreslování oken

en: Enable window _tiling
cs: Povolit _dlaždicové uspořádání oken

en: Error saving the new shortcut
cs: Chyba při ukládání nové zkratky

en: Error: timezone identifier cannot be parsed or loaded
cs: Chyba: identifikátor časového pásma nelze analyzovat nebo načíst

en: Europe/Amsterdam
cs: Evropa/Amsterodam

en: Europe/Andorra
cs: Evropa/Andora

en: Europe/Astrakhan
cs: Evropa/Astrachaň

en: Europe/Athens
cs: Evropa/Athény

en: Europe/Belgrade
cs: Evropa/Bělehrad

en: Europe/Berlin
cs: Evropa/Berlín

en: Europe/Bratislava
cs: Evropa/Bratislava

en: Europe/Brussels
cs: Evropa/Brusel

en: Europe/Bucharest
cs: Evropa/Bukurešť

en: Europe/Budapest
cs: Evropa/Budapešť

en: Europe/Busingen
cs: Evropa/Busingen

en: Europe/Chisinau
cs: Evropa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
cs: Evropa/Kodaň

en: Europe/Dublin
cs: Evropa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
cs: Evropa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
cs: Evropa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
cs: Evropa/Helsinky

en: Europe/Isle_of_Man
cs: Evropa/Ostrov_Man

en: Europe/Istanbul
cs: Evropa/Istanbul

en: Europe/Jersey
cs: Evropa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
cs: Evropa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
cs: Evropa/Kyjev

en: Europe/Kirov
cs: Evropa/Kirov

en: Europe/Lisbon
cs: Evropa/Lisabon

en: Europe/Ljubljana
cs: Evropa/Lublaň

en: Europe/London
cs: Evropa/Londýn

en: Europe/Luxembourg
cs: Evropa/Lucembursko

en: Europe/Madrid
cs: Evropa/Madrid

en: Europe/Malta
cs: Evropa/Malta

en: Europe/Mariehamn
cs: Evropa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
cs: Evropa/Minsk

en: Europe/Monaco
cs: Evropa/Monako

en: Europe/Moscow
cs: Evropa/Moskva

en: Europe/Oslo
cs: Evropa/Oslo

en: Europe/Paris
cs: Evropa/Paříž

en: Europe/Podgorica
cs: Evropa/Podgorica

en: Europe/Prague
cs: Evropa/Praha

en: Europe/Riga
cs: Evropa/Riga

en: Europe/Rome
cs: Evropa/Řím

en: Europe/Samara
cs: Evropa/Samara

en: Europe/San_Marino
cs: Evropa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
cs: Evropa/Sarajevo

en: Europe/Saratov
cs: Evropa/Saratov

en: Europe/Simferopol
cs: Evropa/Simferopol

en: Europe/Skopje
cs: Evropa/Skopje

en: Europe/Sofia
cs: Evropa/Sofie

en: Europe/Stockholm
cs: Evropa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
cs: Evropa/Talin

en: Europe/Tirane
cs: Evropa/Tirana

en: Europe/Ulyanovsk
cs: Evropa/Uljanovsk

en: Europe/Uzhgorod
cs: Evropa/Užhorod

en: Europe/Vaduz
cs: Evropa/Vaduz

en: Europe/Vatican
cs: Evropa/Vatikán

en: Europe/Vienna
cs: Evropa/Vídeň

en: Europe/Vilnius
cs: Evropa/Vilnius

en: Europe/Volgograd
cs: Evropa/Volgograd

en: Europe/Warsaw
cs: Evropa/Varšava

en: Europe/Zagreb
cs: Evropa/Záhřeb

en: Europe/Zaporozhye
cs: Evropa/Záporoží

en: Europe/Zurich
cs: Evropa/Curych

en: Exit shell on add or remove action performed
cs: Ukončit shell při vykonání akce přidání nebo odstranění

en: Exit shell on help action performed
cs: Ukončit shell při vykonání akce nápovědy

en: Exit shell on start action performed
cs: Ukončit shell při vykonání akce startu

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
cs: Ukončit shell při vykonání akce přechodu na vyšší verzi nebo odebrání

en: Eye candy added by Anders Carlsson
cs: Pastvu pro oči přidal Anders Carlsson

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
cs: SOUBOR-PÍSMA VÝSTUPNÍ-SOUBOR

en: Failed to create temporary directory
cs: Nezdařilo se vytvoření dočasného adresáře

en: Fast
cs: Rychlá

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
cs: Soubor "%s" již existuje. Přejete si jej nahradit?

en: File Chooser
cs: Nástroj volby souborů

en: File Manager
cs: Správce souborů

en: File System
cs: Souborový systém

en: Filter
cs: Filtr

en: Flash _window titlebar
cs: Bliknutí zá_hlaví okna

en: Flash entire _screen
cs: Bliknutí _celé obrazovky

en: Flat
cs: Nepřizpůsobující se

en: Font Rendering Details
cs: Podrobnosti vykreslování písma

en: Font Viewer
cs: Prohlížeč písem

en: Fonts
cs: Písma

en: Fraction completed
cs: Hotová část

en: Fraction of transfer currently completed
cs: Z jak velké části je již přenos proveden

en: From URI
cs: Z URI

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: General
cs: Všeobecné

en: Get more backgrounds online
cs: Získat další pozadí online

en: Get more themes online
cs: Získat další motivy online

en: Gra_yscale
cs: Stupně šed_i

en: Groups
cs: Skupiny

en: HTTP Proxy Details
cs: Podrobnosti k proxy HTTP

en: H_TTP proxy:
cs: Proxy _HTTP:

en: H_orizontal edge scrolling
cs: V_odorovné posunování při okraji

en: H_yper
cs: _Hyper

en: Help
cs: Nápověda

en: Hide on start (useful to preload the shell)
cs: Skrýt při spouštění (užitečné, pokud se předem nahrává shell)

en: High
cs: Vysoká

en: Home folder
cs: Domovská složka

[ctx: Home folder]
en: Home
cs: Domovská složka

en: Hor_izontal two-finger scrolling
cs: Vo_dorovné posunování dvěma prsty

en: Horizontal gradient
cs: Vodorovný přechod

en: Icons
cs: Ikony

en: Icons only
cs: Pouze ikony

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
cs: Změníte-li přiřazení zkratky k "%s", zkratka "%s" bude vypnuta.

en: Ignore Host List
cs: Seznam ignorovaných počítačů

en: Ignored Hosts
cs: Ignorované počítače

en: Image
cs: Obrázek

en: Image Viewer
cs: Prohlížeč obrázků

en: Image missing
cs: Chybí obrázek

en: Images
cs: Obrázky

en: Include _panel
cs: Zahrnout _panel

en: Indian/Antananarivo
cs: Indie/Antananarivo

en: Indian/Chagos
cs: Indie/Chagos

en: Indian/Christmas
cs: Indie/Christmas

en: Indian/Cocos
cs: Indie/Cocos

en: Indian/Comoro
cs: Indie/Comoro

en: Indian/Kerguelen
cs: Indie/Kerguelen

en: Indian/Mahe
cs: Indie/Mahe

en: Indian/Maldives
cs: Indie/Maledivy

en: Indian/Mauritius
cs: Indie/Mauricius

en: Indian/Mayotte
cs: Indie/Mayotte

en: Indian/Reunion
cs: Indie/Réunion

en: Indicates whether to close the shell when a help action is performed.
cs: Značí, zda má být zavřen shell v případě vykonání akce nápovědy.

en: Indicates whether to close the shell when a start action is performed.
cs: Značí, zda má být zavřen shell v případě vykonání akce startu.

en: Indicates whether to close the shell when an add or remove action is performed.
cs: Značí, zda má být zavřen shell v případě vykonání akce přidání nebo odstranění.

en: Indicates whether to close the shell when an upgrade or uninstall action is performed.
cs: Značí, zda má být zavřen shell v případě vykonání akce přechodu na vyšší verzi nebo odebrání.

en: Info
cs: Informace

en: Install
cs: Instalovat

en: Install Failed
cs: Instalace se nezdařila

en: Install multi-monitor settings for the whole system
cs: Instalovat nastavení s více monitory pro celý systém

en: Installation for theme "%s" failed.
cs: Instalace motivu "%s" selhala.

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
cs: Instaluje balíčky motivů k různým částem pracovního prostředí

en: Instant Messenger
cs: Program pro rychlé zasílání zpráv

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
cs: Nedostatečná oprávnění k instalaci motivu do:
    %s

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Jump to Preferred Applications dialog
cs: Přeskočit na dialog preferovaných aplikací

en: Jump to the Accessible Login dialog
cs: Přeskočit na dialog přístupného přihlášení

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
cs: Přeskočit na dialog zpřístupnění klávesnice

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
cs: Přeskočit na dialog zpřístupnění myši

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
cs: Pouze použít nastavení a skončit (jen kvůli kompatibilitě; nyní zpracováváno démonem)

en: Keep Current Theme
cs: Ponechat stávající motiv

en: Key presses _repeat when key is held down
cs: Stisk klávesy se _opakuje, pokud klávesa zůstává stisknuta

en: Keybinding
cs: Klávesové zkratky

en: Keybinding associated with a custom shortcut.
cs: Vlastní klávesové zkratky.

en: Keyboard
cs: Klávesnice

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
cs: Zvuková zpětná vazba zpřístupnění klávesnice

en: Keyboard Layout Options
cs: Možnosti rozložení klávesnice

en: Keyboard Preferences
cs: Předvolby klávesnice

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Keyboard _model:
cs: _Model klávesnice:

en: Large
cs: Velké

en: Launch calculator
cs: Spustit kalkulačku

en: Launch email client
cs: Spustit poštovní klient

en: Launch help browser
cs: Spustit prohlížeč nápovědy

en: Launch instant messenger
cs: Spustit program pro rychlé zasílání zpráv

en: Launch media player
cs: Spustit přehrávač multimédií

en: Launch settings
cs: Spustit nastavení

en: Launch web browser
cs: Spustit prohlížeč WWW

en: Layout
cs: Rozložení

en: Layouts
cs: Rozložení

en: Left
cs: Vlevo

en: Left (with menu)
cs: Vlevo (s nabídkou)

en: Left button
cs: Levé tlačítko

en: Left index finger
cs: Ukazováček levé ruky

en: Left little finger
cs: Malíček levé ruky

en: Left middle finger
cs: Prostředníček levé ruky

en: Left ring finger
cs: Prsteníček levé ruky

en: Left thumb
cs: Palec levé ruky

en: List of keyboard layouts selected for usage
cs: Seznam rozložení klávesnic, která byla zvolena k použití

en: Lock screen
cs: Zamknout obrazovku

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
cs: Zamkne po určité době obrazovku, čímž pomůže zabránit následkům z dlouhotrvajícího používání klávesnice

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Long
cs: Dlouhé

en: Low
cs: Nízká

en: MATE Font Viewer
cs: Prohlížeč písem MATE

en: MATE Theme %s correctly installed
cs: Motiv MATE %s korektně nainstalován

en: MATE;control;center;configuration;tool;desktop;preferences;
cs: MATE;ovládání;ovládací;centrum;konfigurace;konfigurační;přizpůsobení;nástroj;desktop;plocha;předvolby;

en: Mail Reader
cs: Poštovní program

en: Mate Theme Package
cs: Balíček motivu MATE

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Maximize Horizontally
cs: Maximalizovat vodorovně

en: Maximize Vertically
cs: Maximalizovat svisle

en: Menus and Toolbars
cs: Nabídky a nástrojové lišty

en: Metacity Preferences
cs: Předvolby metacity

en: Microphone mute
cs: Ztlumit mikrofon

en: Middle button
cs: Prostřední tlačítko

en: Minimize
cs: Minimalizovat

en: Mirror Screens
cs: Zrcadlící obrazovky

en: Mobility
cs: Pohyblivost

en: Models
cs: Modely

en: Monitor Preferences
cs: Předvolby monitoru

en: More backgrounds URL
cs: Adresa s dalšími pozadími

en: More themes URL
cs: Adresa s dalšími motivy

en: Mouse
cs: Myš

en: Mouse Keys
cs: Myš klávesnicí

en: Mouse Orientation
cs: Orientace myši

en: Mouse Preferences
cs: Předvolby myši

en: Move _Down
cs: Přesunout _níže

en: Move _Up
cs: Přesunout _výše

en: Move the selected keyboard layout down in the list
cs: Posunout zvolené rozložení klávesnice v seznamu níže

en: Move the selected keyboard layout up in the list
cs: Posunout zvolené rozložení klávesnice v seznamu výše

en: Movement Key
cs: Pohybová klávesa

en: Multimedia
cs: Multimédia

en: Multimedia Player
cs: Multimediální přehrávač

en: NTP sync
cs: NTP synchronizace

en: N_one
cs: Žá_dný

en: Name
cs: Název

en: Network Proxy
cs: Proxy sítě

en: Network Proxy Preferences
cs: Předvolby proxy sítě

en: Network Servers
cs: Síťové servery

en: Network time synchronization has been set up. Manual time/date setting is disabled.
cs: Byla nastavena synchronizace síťového času. Manuální nastavení času/data je zakázáno.

en: New
cs: Nový

en: New Applications
cs: Nové aplikace

en: New Document
cs: Nový dokument

en: New Spreadsheet
cs: Nový sešit

en: New Windows
cs: Nová okna

en: New shortcut...
cs: Nová zkratka…

en: New themes have been successfully installed.
cs: Nové motivy byly úspěšně nainstalovány.

en: New windows u_se active window's layout
cs: N_ově utvořená okna používají rozložení aktivního okna

en: Next track
cs: Následující stopa

en: No Desktop Background
cs: Žádné pozadí pracovní plochy

en: No Image
cs: Žádný obrázek

en: No matches found.
cs: Nenalezena žádná shoda.

en: No theme file location specified to install
cs: K instalaci neurčeno žádné umístění souboru motivu

en: None
cs: Žádné

en: Normal
cs: Normální

en: Off
cs: Vypnout

en: Office
cs: Kancelář

en: On
cs: Zapnout

en: Open a dialog to specify the color
cs: Otevřít dialog k určení barvy

en: Other
cs: Ostatní

en: Other finger:
cs: Jiný prst:

en: Overwrite _All
cs: Přeps_at vše

en: PKEXEC_UID must be set to an integer value
cs: PKEXEC_UID musí být nastaveno na celočíselnou hodnotu

en: Pacific/Apia
cs: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
cs: Pacifik/Auckland

en: Pacific/Bougainville
cs: Pacifik/Bougainville

en: Pacific/Chatham
cs: Pacifik/Chatham

en: Pacific/Chuuk
cs: Pacifik/Chuuk

en: Pacific/Easter
cs: Pacifik/Velikonoční

en: Pacific/Efate
cs: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
cs: Pacifik/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
cs: Pacifik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
cs: Pacifik/Fidži

en: Pacific/Funafuti
cs: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
cs: Pacifik/Galapágy

en: Pacific/Gambier
cs: Pacifik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
cs: Pacifik/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
cs: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
cs: Pacifik/Honolulu

en: Pacific/Kiritimati
cs: Pacifik/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
cs: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
cs: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
cs: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
cs: Pacifik/Marquesas

en: Pacific/Midway
cs: Pacifik/Midway

en: Pacific/Nauru
cs: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
cs: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
cs: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
cs: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
cs: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
cs: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
cs: Pacifik/Pitcairn

en: Pacific/Pohnpei
cs: Pacifik/Pohnpei

en: Pacific/Port_Moresby
cs: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
cs: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
cs: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Tahiti
cs: Pacifik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
cs: Pacifik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
cs: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Wake
cs: Pacifik/Wake

en: Pacific/Wallis
cs: Pacifik/Wallis

en: Panel icon
cs: Ikona na panelu

en: Parent Window
cs: Rodičovské okno

en: Parent window of the dialog
cs: Rodičovské okno dialogu

en: Pause playback
cs: Pozastavit přehrávání

en: Place finger on reader
cs: Položte prst na čtečku

en: Placement
cs: Umístění

en: Play (or play/pause)
cs: Přehrát (nebo přehrát/pozastavit)

en: Please contact your system administrator for help.
cs: Chcete-li pomoci, kontaktujte prosím správce systému.

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
cs: Prosím, napište své heslo znovu do pole <b>Napište nové heslo znovu</b>.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
cs: Zadejte prosím heslo do pole <b>Nové heslo</b>.

en: Pointer
cs: Ukazatel

en: Pointer Speed
cs: Rychlost ukazatele

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Preferred Applications
cs: Preferované aplikace

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview:
cs: Náhled:

en: Previous track
cs: Předchozí stopa

en: Print a diagram of the selected keyboard layout
cs: Vytisknout diagram zvoleného rozložení klávesnice

en: Proxy Configuration
cs: Nastavení proxy

en: R_esolution
cs: R_ozlišení

en: R_otation:
cs: _Otočení:

en: Re_fresh rate:
cs: Obnovovací _frekvence:

en: Remove from Favorites
cs: Odstranit z oblíbených

en: Remove from Startup Programs
cs: Odstranit z Programů po spuštění

en: Remove the selected keyboard layout from the list
cs: Odstranit ze seznamu zvolené rozložení klávesnice

en: Rendering
cs: Vykreslování

en: Repeat Keys
cs: Opakování kláves

en: Repeat keys speed
cs: Rychlost opakování kláves

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
cs: Nahradit aktuální nastavení rozložení klávesnice
    výchozím nastavením

en: Reset to De_faults
cs: O_bnovit výchozí

en: Revert Font
cs: Vrátit písmo

en: Right
cs: Vpravo

en: Right (with menu)
cs: Vpravo (s nabídkou)

en: Right button
cs: Pravé tlačítko

en: Right index finger
cs: Ukazováček pravé ruky

en: Right little finger
cs: Malíček pravé ruky

en: Right middle finger
cs: Prostředníček pravé ruky

en: Right ring finger
cs: Prsteníček pravé ruky

en: Right thumb
cs: Palec pravé ruky

en: Roll up
cs: Svinout

en: Run at st_art
cs: Spouštět při st_artu

en: SIZE
cs: VELIKOST

en: S_ocks host:
cs: Počítač _SOCKS:

en: S_peed:
cs: _Rychlost:

en: S_uper (or "Windows logo")
cs: _Super (nebo "logo Windows")

en: Sa_me image in all monitors
cs: Stejný obrázek na všech _monitorech

en: Save Theme As...
cs: Uložit motiv jako…

en: Save _As...
cs: Uloži_t jako…

en: Save _background image
cs: Uložit o_brázek na pozadí

en: Save _notification theme
cs: Uložit téma upozornění

en: Scale
cs: Přizpůsobený

en: Scaling
cs: Škálování

en: Scrolling
cs: Posunování

en: Search
cs: Hledat

en: Select Font
cs: Vybrat písmo

en: Select Image
cs: Zvolit obrázek

en: Select Theme
cs: Vybrat motiv

en: Select a keyboard layout to be added to the list
cs: Zvolte rozložení klávesnice, které má být přidáno do seznamu

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
cs: Výběrem monitoru změníte jeho vlastnosti; umístění upravíte jeho přetažením.

en: Select finger
cs: Vyberte prst

en: Select your default applications
cs: Umožní si vybrat výchozí aplikace

en: Select your photo
cs: Vyberte svou fotografii

en: Set Ntp sync
cs: Nastavit synchronizaci NTP

en: Set as primary
cs: Nastavit jako hlavní

en: Set time zone
cs: Nastavit časové pásmo

en: Set your keyboard preferences
cs: Nastaví předvolby klávesnice

en: Set your mouse preferences
cs: Nastaví předvolby myši

en: Set your network proxy preferences
cs: Nastaví proxy sítě

en: Set your personal information
cs: Nastavte své osobní informace

en: Set your window properties
cs: Nastaví vlastnosti oken

en: Sets the selected monitor as primary.
cs: Nastaví vybraný monitor jako hlavní.

en: Setting the time and date of the local system
cs: Nastavení času a data místního systému

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
cs: Z_obrazit polohu ukazatele při stisknutí klávesy Ctrl

en: Short
cs: Krátké

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Show _icons in menus
cs: Zobrazit v menu ikony

en: Show _thumbnails in Alt-Tab
cs: Zobrazovat náhledy _thumbnails při Alt-Tab

en: Show _visual feedback for the alert sound
cs: Zobrazit _vizuální zpětnou vazbu u zvuku upozornění

en: Show hidden items
cs: Zobrazit skryté položky

en: Show icons on buttons
cs: Zobrazovat ikony na tlačítkách

en: Show size column
cs: Zobrazit sloupec velikosti

en: Show type column
cs: Zobrazit sloupec typu

en: Show window _border in Alt-Tab
cs: Zobrazit při kombinaci Alt-Tab o_kraj okna

en: Shut down
cs: Vypnout

en: Slide Show
cs: Prezentace

en: Slow
cs: Pomalá

en: Slow Keys
cs: Pomalé klávesy

en: Small
cs: Malé

en: Smoothing
cs: Vyhlazování

en: Software Compositing
cs: Softwarová kompozice

en: Solid color
cs: Jednolitá barva

en: Sort directories first
cs: Nejprve třídit složky

en: Sound
cs: Zvuk

en: Span
cs: Rozšířený

en: Specify the filename of a theme to install
cs: Určit název souboru motivu, který má být nainstalován

en: Specify the name of the page to show (general)
cs: Určit název stránky, která má být zobrazena (general)

en: Specify the name of the page to show (internet|multimedia|system|a11y)
cs: Určete název stránky, která má být zobrazena (internet|multimedia|system|a11y)

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
cs: Určit název stránky, která má být zobrazena (theme|background|fonts|interface)

en: Spreadsheet Editor
cs: Editor pro zpracování tabulek

en: Start %s
cs: Spustit %s

en: Start the page with the accessibility settings showing
cs: Spustit stránku se zobrazeným nastavením zpřístupnění

en: Start the page with the typing break settings showing
cs: Spustit se zobrazenou kartou nastavení přestávky ve psaní

en: Sticky Keys
cs: Kombinace kláves jedním prstem

en: Stop playback
cs: Zastavit přehrávání

en: Stretch
cs: Roztažený

en: Style
cs: Styl

en: Sub_pixel (LCDs)
cs: Sub_pixelové (LCD)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
cs: Subpixelové _vyhlazování (LCD)

en: Subpixel Order
cs: Pořadí subpixelů

en: Swipe finger on reader
cs: Otiskněte prst na čtečce

en: System
cs: Systém

en: System error: %s.
cs: Systémová chyba: %s.

en: Take a break now (next in %dm)
cs: Udělat si právě teď přestávku (další za %dm)

en: Take a break now (next in less than one minute)
cs: Udělat si právě teď přestávku (další za méně než minutu)

en: Take a break!
cs: Udělejte si přestávku!

en: Task names and associated .desktop files
cs: Názvy úloh a přiřazené soubory .desktop

en: Terminal Emulator
cs: Emulátor terminálu

en: Text Editor
cs: Textový editor

en: Text below items
cs: Text pod položkami

en: Text beside items
cs: Text vedle položek

en: Text only
cs: Pouze text

en: Text to thumbnail (default: Aa)
cs: Text v náhledu (výchozí: Aa)

en: That password was incorrect.
cs: Dané heslo bylo nesprávné.

en: The %s utility is not installed.
cs: Nástroj %s není nainstalován.

en: The MATE configuration tool
cs: Nástroj pro nastavování prostředí MATE

en: The current controls theme does not support color schemes.
cs: Aktuální motiv ovládacích prvků nepodporuje barevná schémata.

en: The current theme suggests a background and a font.
cs: Aktuální motiv navrhuje pozadí a písmo.

en: The current theme suggests a background and a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
cs: Aktuální motiv navrhuje pozadí a písmo. Také může být vráceno naposledy použité písmo.

en: The current theme suggests a background.
cs: Aktuální motiv navrhuje pozadí.

en: The current theme suggests a background. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
cs: Aktuální motiv navrhuje pozadí. Také může být vráceno naposledy použité písmo.

en: The current theme suggests a font.
cs: Aktuální motiv navrhuje písmo.

en: The current theme suggests a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
cs: Aktuální motiv navrhuje písmo. Také může být vráceno naposledy použité písmo.

en: The current window manager is unsupported
cs: Aktuální správce oken je nepodporovaný

en: The device is already in use.
cs: Zařízení se již používá.

en: The last applied font suggestion can be reverted.
cs: Může být vráceno naposledy použité písmo.

en: The monitor configuration has been saved
cs: Nastavení monitoru bylo uloženo

en: The new password has already been used recently.
cs: Stejné heslo, jako nové, bylo použito nedávno.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
cs: Nové heslo musí obsahovat číslice nebo speciální znak(y).

en: The old and new passwords are the same.
cs: Staré a nové heslo je stejné.

en: The old and new passwords are too similar.
cs: Nové heslo je příliš podobné starému.

en: The password is too short.
cs: Heslo je příliš krátké.

en: The password is too simple.
cs: Heslo je příliš jednoduché.

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
cs: Klávesovou zkratku "%s" nelze použít, protože nebude možné tuto klávesu používat k psaní.
    Zkuste to prosím v kombinaci s klávesou jako Control, Alt nebo Shift.

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
cs: Zkratka "%s" se již používá pro:
     "%s"

en: The source filename must be absolute
cs: Název zdrojového souboru musí být absolutní

en: The task name to be displayed in the control-center followed by a ";" separator then the filename of an associated .desktop file to launch for that task.
cs: Název úlohy, který se má zobrazit v ovládacím centru, následovaný oddělujícím znakem ";", poté název souboru přiřazeného souboru .desktop, který má být u dané úlohy spuštěn.

en: The theme "%s" already exists.
cs: Motiv "%s" již existuje.

en: The theme "%s" has been installed.
cs: Motiv "%s" byl nainstalován.

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
cs: Motiv již existuje. Přejete si jej nahradit?

en: The two passwords are not equal.
cs: Hesla nejsou shodná.

en: The type of accelerator.
cs: Typ klávesové zkratky.

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
cs: Sledování psaní používá k zobrazování informací oznamovací oblast. Na vašem panelu zřejmě nemáte oznamovací oblast. Můžete ji přidat kliknutím na panel pravým tlačítkem a vybráním "Přidat na panel", zvolením "Oznamovací oblast" a kliknutím na "Přidat".

en: Theme
cs: Motiv

en: Theme Installer
cs: Instalační program motivů

en: Theme Packages
cs: Balíčky motivů

en: Theme cannot be deleted
cs: Motiv nelze smazat

en: Theme name must be present
cs: Musí být přítomen název motivu

en: There was a problem while extracting the theme.
cs: Při rozbalování motivu se vyskytla chyba.

en: There was an error displaying help: %s
cs: Při zobrazování nápovědy došlo k chybě: %s

en: There was an error installing the selected file
cs: Při instalování vybraného souboru došlo k chybě

en: This configuration will be used the next time someone logs in.
cs: Toto nastavení bude použito při dalším přihlášení některého z uživatelů.

en: This font could not be displayed.
cs: Toto písmo nelze zobrazit.

en: This program can only be used by the root user
cs: Tento program může být použit pouze uživatelem root

en: This program must only be run through pkexec(1)
cs: Tento program musí běžet pouze přes pkexec(1)

en: This resets the font DPI to the auto-detected value from Xserver.
cs: Toto obnoví hodnotu DPI písma na hodnotu automaticky zjištěnou z Xserveru.

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
cs: Tento motiv nebude zobrazen jak bylo zamýšleno, protože požadovaný motiv GTK+ "%s" není nainstalován.

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
cs: Tento motiv nebude zobrazen jak bylo zamýšleno, protože požadovaný motiv ikon "%s" není nainstalován.

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
cs: Tento motiv nebude zobrazen jak bylo zamýšleno, protože požadovaný motiv správce oken "%s" není nainstalován.

en: Thr_eshold:
cs: _Práh:

en: Three-finger click emulation:
cs: Při klepnutí třemi prsty:

en: Thumbnail size (default: 128)
cs: Velikost náhledu (výchozí: 128)

en: Tile
cs: Dlaždice

en: Time
cs: Čas

en: Time And Date Manager
cs: Správce času a data

en: Time Zone
cs: Časové pásmo

en: Time Zone Selection
cs: Výběr časového pásma

en: Time and Date Manager
cs: Správce času a data

en: Time zone
cs: Časové pásmo

en: Titlebar Action
cs: Akce záhlaví okna

en: Titlebar Buttons
cs: Tlačítka záhlaví okna

en: To URI
cs: Do URI

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
cs: Chcete-li změnit heslo, zadejte do pole níže své aktuální heslo a klikněte na <b>Ověřit</b>.
    Po provedeném ověření uveďte nové heslo, napište jej znovu kvůli kontrole a klikněte na <b>Změnit heslo</b>.

en: To edit a shortcut key, double-click on the corresponding row and type a new key combination, or press backspace to clear.
cs: Chcete-li upravit klávesovou zkratku, poklepejte na příslušný řádek a zadejte novou kombinaci kláves nebo stiskněte klávesu backspace pro vymazání.

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
cs: Chcete-li zapnout přihlášení otiskem prstů, je nutné uložit jeden ze svých otisků prstů za použití zařízení "%s".

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
cs: Přesunování okna stisknutím a držením této klávesy a následným táhnutím okna:

en: To test your double-click settings, try to double-click on the triangle and you must see the mate desktop logo with both rings showing.
cs: Chcete-li otestovat nastavení dvojitého kliknutí, zkuste poklepat na trojúhelník a musíte vidět logo MATE s oběma kroužky.

en: Too many custom shortcuts
cs: Příliš mnoho vlastních zkratek

en: Toolbar _button labels:
cs: Tlačítka nástrojové lišty:

en: Total URIs
cs: Celkem URI

en: Total number of URIs
cs: Celkový počet URI

en: Two-finger click emulation:
cs: Při klepnutí dvěma prsty:

en: Type
cs: Typ

en: Typing Break
cs: Přestávka ve psaní

en: Typing Monitor
cs: Sledování psaní

en: URI currently transferring from
cs: URI, ze kterého se přenáší

en: URI currently transferring to
cs: URI, na které se přenáší

en: URL for where to get more desktop backgrounds. If set to an empty string the link will not appear.
cs: URL, na kterém lze získat další pozadí pracovní plochy. Je-li nastaveno na prázdný řetězec, odkaz se nezobrazí.

en: URL for where to get more desktop themes. If set to an empty string the link will not appear.
cs: URL, na kterém lze získat další motivy pracovního prostředí. Je-li nastaveno na prázdný řetězec, odkaz se nezobrazí.

en: U_nselect windows when the mouse leaves them
cs: Ne_vybírat okna, pokud se jim ponechává myš

en: U_sername:
cs: Uživatelské _jméno:

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
cs: Nelze zobrazit dialog vlastností přestávky ve psaní kvůli následující chybě: %s

en: Unable to launch %s: %s
cs: Nelze spustit %s: %s

en: Unable to launch backend
cs: Nelze spustit podpůrnou vrstvu

en: Unable to start the settings manager 'mate-settings-daemon'.
    Without the MATE settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with DBus, or a non-MATE (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the MATE settings manager.
cs: Nelze spustit správce nastavení "mate-settings-daemon".
    Bez spuštěného správce nastavení prostředí MATE se nemusí některé změny nastavení projevit. Tato chyba by mohla naznačovat problém se systémem D-Bus, nebo je možná aktivní správce nastavení jiného prostředí (např. KDE), a ten je v konfliktu se správcem nastavení prostředí MATE.

en: Unknown
cs: Neznámo

en: Upside Down
cs: Převrátit

en: Upside-down
cs: Převrátit

en: Usage: %s SOURCE_FILE DEST_NAME
    
    This program installs a RANDR profile for multi-monitor setups into
    a systemwide location.  The resulting profile will get used when
    the RANDR plug-in gets run in mate-settings-daemon.
    
    SOURCE_FILE - a full pathname, typically /home/username/.config/monitors.xml
    
    DEST_NAME - relative name for the installed file.  This will get put in
                the systemwide directory for RANDR configurations,
                so the result will typically be %s/DEST_NAME
cs: Použití: %s ZDROJOVÝ_SOUBOR CÍLOVÝ_NÁZEV
    
    Tento program nainstaluje profil RANDR určený na systémy s více monitory,
    a to do umístění pro celý systém. Výsledný profil bude používán v případech,
    kdy se zásuvný modul RANDR spustí v rámci mate-settings-daemon.
    
    ZDROJOVÝ_SOUBOR - úplná cesta k souboru, typicky /home/uživatelskéjméno/.config/monitors.xml
    
    CÍLOVÝ_NÁZEV - relativní název instalovaného souboru. Tento bude umístěn
                do adresáře určeného pro celý systém na konfigurace RANDR,
                takže výsledkem typicky bude %s/CÍLOVÝ_NÁZEV

en: User name:
cs: Uživatelské jméno:

en: V_ertical two-finger scrolling
cs: Sv_islé posunování dvěma prsty

en: Vendors
cs: Dodavatelé

en: Version
cs: Verze

en: Vertical gradient
cs: Svislý přechod

en: Video Player
cs: Přehrávač videa

en: View and edit keyboard layout options
cs: Zobrazit a upravit možnosti rozložení klávesnice

en: View fonts on your system
cs: Zobrazte si písma ve svém systému

en: Visual
cs: Vizuální

en: Visual cues for sounds
cs: Vizuální upozornění na zvuky

en: Volume down
cs: Snížit hlasitost

en: Volume down quietly
cs: Tiché snížení hlasitosti

en: Volume mute
cs: Ztlumit zvuk

en: Volume mute quietly
cs: Tiché ztlumení zvuku

en: Volume up
cs: Zvýšit hlasitost

en: Volume up quietly
cs: Tiché zvýšení hlasitosti

en: Warning: multi-finger emulation may disable software buttons
cs: Upozornění: Emulace více prstů může zakázat softwarová tlačítka

en: Web Browser
cs: Prohlížeč WWW

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
cs: Zda se na tlačítkách bude zobrazovat kromě textu tlačítka i ikona

en: Window Border
cs: Okraj okna

en: Window Preferences
cs: Předvolby oken

en: Window Selection
cs: Výběr oken

en: Window Snapping
cs: Přichytávání oken

en: Windows
cs: Okna

en: Word Processor
cs: Textový procesor

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
cs: Přejete si jej nyní použít, nebo ponechat stávající motiv?

en: Would you like to delete this theme?
cs: Přejete si smazat tento motiv?

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
cs: Napsal Richard Hult <richard@imendio.com>

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat k zařízení. Kontaktujte správce systému.

en: Your filter "%s" does not match any items.
cs: Filtr „%s“ se neshoduje s žádnými položkami.

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
cs: Otisk prstů byl úspěšně uložen. Nyní by mělo být možné přihlásit se za použití čtečky otisku prstů.

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
cs: Vaše heslo se od ověření změnilo! Proveďte prosím ověření znovu.

en: Your password has been changed.
cs: Vaše heslo bylo změněno.

en: Zoom
cs: Zvětšení

en: [WALLPAPER...]
cs: [TAPETA…]

en: _Acceleration:
cs: Z_rychlení:

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
cs: Povoli_t zapnutí nebo vypnutí vlastností zpřístupnění klávesovými zkratkami

en: _Add...
cs: Přid_at…

en: _Application font:
cs: Písmo _aplikací:

en: _Apply
cs: _Použít

en: _Authenticate
cs: _Ověřit

en: _Break interval lasts:
cs: _Interval přestávky trvá:

en: _Browse applications...
cs: _Procházet aplikace…

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Country:
cs: Z_emě:

en: _Delay:
cs: Zpož_dění:

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Delete Fingerprints
cs: _Smazat otisky prstů

en: _Description:
cs: _Popis:

en: _Details
cs: Po_drobnosti

en: _Detect monitors
cs: Rozpozn_at monitory

en: _Document font:
cs: Písmo _dokumentů:

en: _Double-click titlebar action:
cs: Akce při _dvojkliku na záhlaví okna:

en: _Editable menu shortcut keys
cs: Nastavitelné klávesové zkratky menu

en: _Enable assistive technologies
cs: Po_volit technologie usnadnění

en: _FTP proxy:
cs: Proxy _FTP:

en: _File
cs: _Soubor

en: _Fixed width font:
cs: Písmo s p_evnou šířkou:

en: _Full
cs: _Plný

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Ignore fast duplicate keypresses
cs: I_gnorovat rychlé dvojité stisky kláves

en: _Input boxes:
cs: _Vstupní pole:

en: _Install...
cs: _Instalovat…

en: _Keyboard Accessibility
cs: Zpřístupnění _klávesnice

en: _Language:
cs: _Jazyk:

en: _Latch modifiers when pressed twice
cs: _Zamykat modifikátory stisknuté dvakrát

en: _Left-handed
cs: Myš pro _leváky

en: _Lock screen to enforce typing break
cs: Zamykat _obrazovku kvůli vynucení přestávky ve psaní

en: _Medium
cs: S_třední

en: _Models:
cs: _Modely:

en: _Monochrome
cs: _Monochromatické

en: _Mouse Accessibility
cs: Zpřístupnění _myši

en: _Name:
cs: Náz_ev:

en: _New
cs: _Nový

en: _New password:
cs: _Nové heslo:

en: _None
cs: Žá_dné

en: _Only accept long keypresses
cs: Přijímat p_ouze pomalé stisky kláves

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Options...
cs: M_ožnosti…

en: _Overwrite
cs: _Přepsat

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Paste
cs: V_ložit

en: _Pointer can be controlled using the keypad
cs: Povoli_t ovládání ukazatele pomocí klávesnice

en: _Position of titlebar buttons:
cs: _Pozice tlačítek záhlaví okna:

en: _Postpone Break
cs: Odložit _přestávku

en: _Preferred Applications
cs: _Preferované aplikace

en: _Print
cs: Vy_tisknout

en: _Quit
cs: U_končit

en: _Raise selected windows after
cs: Vyvýšit vyb_raná okna po intervalu

en: _Reassign
cs: Z_měnit přiřazení

en: _Remove
cs: Odeb_rat

en: _Reset to Defaults
cs: O_bnovit výchozí

en: _Resolution:
cs: _Rozlišení:

en: _Retype new password:
cs: _Napište nové heslo znovu:

en: _Right-handed
cs: _Myš pro praváky

en: _Run at start
cs: Spust_it při startu

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Secure HTTP proxy:
cs: Proxy za_bezpečeného HTTP:

en: _Select windows when the mouse moves over them
cs: _Vybírat okna, pokud se nad ně přesune ukazatel myši

en: _Selected items:
cs: V_ybrané položky:

en: _Sensitivity:
cs: _Citlivost:

en: _Separate layout for each window
cs: Odděl_ené rozložení pro každé okno

en: _Show monitors in panel
cs: Zobrazi_t monitory na panelu

en: _Show...
cs: _Ukázat…

en: _Simulate simultaneous keypresses
cs: Sim_ulovat souběžné stisky kláves

en: _Size:
cs: Vel_ikost:

en: _Skip
cs: _Přeskočit

en: _Slight
cs: _Malý

en: _Speed:
cs: Rychlo_st:

en: _Style:
cs: _Styl:

en: _Timeout:
cs: _Interval:

en: _Tooltips:
cs: Místní nápově_da:

en: _Type to test settings:
cs: O_testovat nastavení psaním:

en: _Variants:
cs: _Varianty:

en: _Vendors:
cs: _Dodavatelé:

en: _Vertical edge scrolling
cs: S_vislé posunování při okraji

en: _Window title font:
cs: Písmo nadpisů _oken:

en: _Windows:
cs: _Okna:

en: _Work interval lasts:
cs: Inte_rval práce trvá:

en: auto detect
cs: zjistit automaticky

en: filename
cs: název souboru

en: if true, the control-center will close when a "Common Task" is activated.
cs: je-li "true", ovládací centrum bude zavřeno při aktivaci "běžné úlohy".

en: mate-control-center;MATE;accessibility;features;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;přístupnost;usnadnění;funkce;

en: mate-control-center;MATE;appearance;properties;desktop;customize;look;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;vzhled;vlastnosti;desktop;plocha;plochy;přizpůsobit;přizpůsobení;vzhledu;

en: mate-control-center;MATE;assign;keyboard;shortcuts;keybindings;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;přiřadit;přiřazení;klávesnice;klávesové zkratky;klávesových zkratek;

en: mate-control-center;MATE;clock;date;time;preferences;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;hodiny;datum;čas;předvolby;

en: mate-control-center;MATE;default;preferred;applications;
cs: mate-control-center;MATE;výchozí;preferované;preferovaných;aplikace;aplikací;

en: mate-control-center;MATE;font;viewer;preview;desktop;preferences;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;font;písmo;prohlížeč;náhled;desktop;plocha;předvolby;

en: mate-control-center;MATE;install;desktop;themes;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;instalace;instalování;nainstalovat;desktop;plocha;motiv;motivy;téma;témata;

en: mate-control-center;MATE;keyboard;preferences;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;klávesnice;předvolby;

en: mate-control-center;MATE;mouse;preferences;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;myš;předvolby;

en: mate-control-center;MATE;network;http;socks;proxy;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;síť;http;socks;proxy;

en: mate-control-center;MATE;personal;information;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;osobní;informace;

en: mate-control-center;MATE;resolution;position;monitors;display;properties;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;rozlišení;pozice;monitor;monitory;displej;display;vlastnosti;

en: mate-control-center;MATE;window;manager;properties;marco;preferences;
cs: mate-control-center;ovládací centrum;MATE;okno;okna;správce;správa;vlastnosti;marco;předvolby;

en: minutes
cs: minut

en: multiple sizes
cs: více velikostí

en: open file
cs: otevřít soubor

en: open pid file failed
cs: pokus o otevření souboru pid selhal

en: page
cs: stránka

en: pixel | pixels
cs[0]: bod
cs[1]: body
cs[2]: bodů
cs[3]: bodů

en: read file
cs: číst soubor

en: read pid file failed
cs: pokus o načtení souboru pid selhal

en: seconds
cs: sekund

en: unknown
cs: neznámý

en: write file
cs: zapsat soubor

en: write pid file failed
cs: pokus o zapsání souboru pid selhal
