mate-control-center 1.27.0 - en to dz translation catalogue (382 entries)

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
dz: "%s" དེ་ ནུས་ཅན་གྱི་བརྗོད་དོན་ཅིག་སྦེ་ མི་འབྱུང་མས།

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
dz: "%s" དེ་ནུས་ཅན་གྱི་བརྗོད་དོན་ཅིག་སྦེ་ མི་འབྱུང་མས། འདི་ཡང་ཅིན་ ཕྱོགས་སྒྲིག་འབད་དགོ་པའི་ བརྗོད་དོན་ མ་འཕྲུལ་ཅིག་ཨིནམ་འོང་།

en: %d Hz
dz: ཨེཆ་ཛེཌི %d

en: - MATE Keyboard Preferences
dz: - ཇི་ནོམ་ལྡེ་སྒྲོམ་གྱི་དགའ་གདམ་ཚུ་

en: 100%
dz: %༡༠༠

en: 200%
dz: %༢༠༠

en: <Unknown Action>
dz: <མ་ཤེས་པའི་བྱ་བ་>

en: <b>Di_rect internet connection</b>
dz: <b>ཨིན་ཊར་ནེཊི་གི་ ཐད་ཀར་མཐུད་ལམ་</b>(_i)

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
dz: <b>རང་བཞིན་པོརོག་སི་རིམ་སྒྲིག་</b>(_A)

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
dz: <b>ལག་དེབ་ཀྱི་ པོརོག་སི་རིམ་སྒྲིག་</b>(_M)

en: <b>_Use authentication</b>
dz: <b>བདེན་བཤད་ལག་ལེན་འཐབ་</b>(_U)

en: A computer break reminder.
dz: གློག་རིག་བར་མཚམས་ཀྱི་ དྲན་བསྐུལ་ཅིག

en: A system error has occurred
dz: རིམ་ལུགས་ཀྱི་འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: About %s
dz: %sསྐོར་ལས།

en: About Me
dz: ངེད་ཀྱི་སྐོར་ལས།

en: Accel Mode
dz: མགྱོགས་འཕྲུལ་གྱི་ཐབས་ལམ།

en: Accelerator key
dz: མགྱོགས་འཕྲུལ་ལྡེ་མིག

en: Accelerator keycode
dz: མགྱོགས་འཕྲུལ་ལྡེ་ཨང་།

en: Accelerator modifiers
dz: མགྱོགས་འཕྲུལ་ལེགས་བཅོས་པ།

en: Accessibility
dz: འཛུལ་སྤྱོད

en: Accessible Lo_gin
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ནང་བསྐྱོད(_g)

en: Action
dz: བྱ་བ།

en: Add Wallpaper
dz: གྱང་ཤོག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས།

en: Add to Favorites
dz: དགའ་མི་ཚུ་ལུ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Add to Startup Programs
dz: འགོ་བཙུགས་ལས་རིམ་ཚུ་ལུ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: All Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ།

en: All files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ།

en: All_ow postponing of breaks
dz: བར་མཚམས་ཚུ་ བསྣར་བཞག་འབད་བཅུག(_o)

en: Appearance
dz: འབྱུང་སྣང་

en: Appearance Preferences
dz: བརྗོད་དོན་གྱི་དགའ་གདམ་ཚུ

en: Apply Background
dz: རྒྱབ་གཞི་ འཇུག་སྤྱོད་འབད་

en: Apply Font
dz: ཡིག་གཟུགས་ འཇུག་སྤྱོད་འབད་

en: Apply New Theme
dz: བརྗོད་དོན་གསརཔ་འཇུག་སྤྱོད་འབད།

en: Assign shortcut keys to commands
dz: བརྡ་བཀོད་ཚུ་ལུ་ མགྱོགས་ཐབས་ལྡེ་མིག་ འགན་སྤྲོད་འབད།

en: Assistive Technologies
dz: ཕན་ཐབས་ཅན་གྱི་འཕྲུལ་རིག་ཚུ་

en: Assistive Technologies Preferences
dz: ཕན་ཐབས་ཅན་གྱི་ འཕྲུལ་རིག་གི་དགའ་གདམ་ཚུ་

en: Authenticated!
dz: བདེན་བཤད་འབད་ཡོད།

en: Autoconfiguration _URL:
dz: རང་བཞིན་རིམ་སྒྲིག་ ཡུ་ཨར་ཨེལ།(_U)

en: Back
dz: རྒྱབ་ཁར་

en: Background
dz: རྒྱབ་གཞི་

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
dz: ཁྱད་རྣམ་དེ་ཚུ་  ཨཱོན་དང་ཨོཕ་འགྱོ་བའི་སྐབས་ བརྡ་སྐད་རྐྱབས།( _F)

en: Beep when a _modifier key is pressed
dz: ལེགས་བཅོས་འབད་མི་ལྡེ་མིག་ཅིག་ཨེབ་པའི་སྐབས་ བརྡ་སྐད་རྐྱབས་  (_M)

en: Beep when a _toggle key is pressed
dz: སོར་སྟོན་ལྡེ་མིག་ཅིག་ གཡེབ་པའི་སྐབས་ བརྡ་སྐད་སྟོན་(_M)

en: Beep when a key is pr_essed
dz: ལྡེ་མིག་ ཨེབ་པའི་སྐབས་ བརྡ་སྐད་རྐྱབས་(_E)

en: Beep when a key is reje_cted
dz: ལྡེ་མིག་ལུ་ ངོས་ལེན་མེད་པ་ཅིན་ བརྡ་སྐད་རྐྱབས་(_C)

en: Beep when key is _accepted
dz: ལྡེ་མིག་ཨིན་པའི་སྐབས་ བརྡ་སྐད་རྐྱབས་ (_A)

en: Beep when key is _rejected
dz: ལྡེ་མིག་ལུ་ ངོས་ལེན་མེད་པ་ཅིན་ བརྡ་སྐད་རྐྱབས་  (_R)

en: Best _shapes
dz: བཟོ་དབྱིབས་ལེགས་ཤོས།(_s)

en: Best co_ntrast
dz: ཁྱད་པར་ལེགས་ཤོས།(_n)

en: C_ommand:
dz: བརྡ་བཀོད་:(_O)

en: C_ustomize...
dz: སྲོལ་སྒྲིག་འབད་...(_u)

en: Calculator
dz: རྩིས་འཕྲུལ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Cannot install theme
dz: བརྗོད་དོན་ གཞི་བཙུགས་འབད་མ་ཚུགས་

en: Center
dz: དབུས།

en: Change Passwo_rd...
dz: ཆོག་ཡིག་སོར་...(_r)

en: Change pa_ssword
dz: ཆོག་ཡིག་སོར།(_s)

en: Change password
dz: ཆོག་ཡིག་སོར།

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
dz: འཕྲུལ་རིག་ལྕོགས་ཅན་ཕན་འཐབ་བསྒྱུར་བཅོས་ཚུ་ལུ་ ཤུལ་མའི་ནང་བསྐྱོད་མ་འབད་ཚུན་ཚོད་ ནུས་པ་མི་འོང་།

en: Check if breaks are allowed to be postponed
dz: བར་མཚམས་ཚུ་ བསྣར་བཞག་འབད་ཆོག་ག་མི་ཆོག་ ཞིབ་དཔྱད་འབད།

en: Checking password...
dz: ཆོག་ཡིག་ཞིབ་དཔྱད་འབད་དོ།

en: Child exited unexpectedly
dz: ཆ་ལག་རེ་བ་མེད་པར་ཕྱིར་ཐོན་སོང་ནུག

en: Choose a Keyboard Model
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་གྱི་དཔེ་ཅིག་ གདམ་ཁ་རྐྱབས།

en: Choose a Layout
dz: སྒྲིག་བཀོད་ཅིག་ གདམ་ཁ་རྐྱབས།

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
dz: ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་སོར་ནིའི་དོན་ལུ་<b>ཆོག་ཡིག་སོར་</b> གུ་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: Close and _Log Out
dz: ཁ་བསྡམས་ཏེ་ ཕྱིར་བསྐྱོད་འབད།(_L)

en: Close the control-center when a task is activated
dz: ལས་ཀ་ཤུགས་ལྡན་བཟོ་བའི་སྐབས་སུ་དབུས་ཀྱི་ཚད་འཛིན་ཁ་བསྡམས

en: Colors
dz: ཚོས་གཞི་ཚུ་

en: Command
dz: བརྡ་བཀོད།

en: Common Tasks
dz: མཐུན་མོང་ལས་ཀ་ཚུ་

en: Compositing Manager
dz: རྩོམ་འབྲི་འཛིན་སྐྱོང་པ།

en: Control Center
dz: ཚད་འཛིན་ལྟེ་བ་

en: Controls
dz: ཚད་འཛིན་ཚུ།

en: Copying '%s'
dz: '%s' འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ།

en: Copying file: %u of %u
dz: ཡིག་སྣོད་%uལས་%uའདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ།

en: Copying files
dz: ཡིག་སྣོད་འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་དོ།

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
dz: རྒྱབ་མཐའི་ ཨེསི་ཊི་ཌི་ཨིན་ ཨའི་ཨོ་རྒྱུ་ལམ་:%sསྒོ་བསྡམ་མ་ཚུགས།

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
dz: རྒྱབ་མཐའི་ ཨེསི་ཊི་ཌི་ཨའུཊི་ཨའི་ཨོ་རྒྱུ་ལམ་:%sསྒོ་བསྡམ་མ་ཚུགས།

en: Current URI index
dz: ད་ལྟོའི་ཡུ་ཨར་ཨའི་གི་ཟུར་ཐོ།

en: Current URI index - starts from 1
dz: ད་ལྟོའི་ཡུ་ཨར་ཨའི་གི་ཟུར་ཐོ་ - ༡ ལས་འགོ་བཙུགསཔ་ཨིན།

en: Current _password:
dz: ད་ལྟོའི་ཆོག་ཡིག་:(_p)

en: Cursor _blinks in text fields
dz: འོད་རྟགས་དེ་ ཚིག་ཡིག་ས་སྒོ་ཚུ་ནང་ འགུལ་སྤར་འབདཝ་ཨིན  (_B)

en: Cursor blinks speed
dz: འོད་རྟགས་འགུལ་སྤར་གྱི་ཚད།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག

en: Customize Theme
dz: སྲོལ་སྒྲིག་ བརྗོད་དོན

en: Customize the look of the desktop
dz: ཌེཀསི་ཊོཔ་གི་མཐོང་སྣང་སྲོལ་སྒྲིག་འབད

en: D_elay:
dz: ཕྱིར་འགྱངས་:(_E)

en: D_etails...
dz: རྒྱས་བཤད་...(_e)

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Default Pointer
dz: སྔོན་སྒྲིག་དཔག་བྱེད།

en: Des_ktop font:
dz: ཌེཀསི་ཊོཔ་ཡིག་གཟུགས་:(_k)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Desktop
dz: ཌེཀསི་ཊོཔ།

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
dz: ལྡེ་མིག་གཉིས་གཅིག་ཁར་ཨེབ་པ་ཅིན་ སྦྱར་རྩིས་ལྡེ་མིག་ཚུ་ ལྕོགས་མིན་བཟོཝ་ཨིན་ (_B)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Document Viewer
dz: ཡིག་ཆ་མཐོང་བྱེད།

en: Documents
dz: ཡིག་ཆ་ཚུ།

en: Don't check whether the notification area exists
dz: བརྡ་བསྐུལ་གནས་ཁོངས་ཡོད་ག་མེད་ག་ཞིབ་དཔྱད་མ་འབད

en: Duration of the break when typing is disallowed
dz: ཡིག་དཔར་བརྐྱབ་མ་ཆོག་པའི་སྐབས་ལུ་ བར་མཚམས་ཀྱི་དུས་ཡུན།

en: Duration of work before forcing a break
dz: བང་བཙོངས་ཏེ་ བར་མཚམས་ཅིག་  མ་བཞག་པའི་ཧེ་མར་ ལཱ་གཡོག་གི་དུས་ཡུན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་རྐྱབས།

en: Eject
dz: ཕྱིར་བཏོན།

en: Enable debugging code
dz: རྐྱེན་སེལ་གྱི་ཀོཌི་ ལྕོགས་ཅན་བཟོ།

en: Exit shell on add or remove action performed
dz: ལ་འགན་གྲུབ་ཡོད་པའི་ལ་གཡོག་རྩ་བསྐྲེད་གཏང་་ནི་ཡང་ན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབས་ནི་ཕྱིར་ཐོན་ཤལ།

en: Exit shell on help action performed
dz: ལ་འགན་འགྲུབ་ཡོད་པའི་བྱ་བ་གྲོགས་རམ་གུ་ཕྱིར་འཐོན་ཤལ

en: Exit shell on start action performed
dz: ལཱ་འགན་འགྲུབ་ཡོད་པའི་བྱ་བ་འགོ་བཙུགས་ནི་གུ་ཕྱིར་ཐོན་གྱི་ཤལ

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
dz: ཡར་བསྐྱེད་ནི་ཡང་ན་ལཱ་འགན་འགྲུབ་ཡོད་པའི་གཞི་བཙུགས་མ་འབད་བའི་བྱ་བ་གུ་ཕྱིར་ཐོན་གྱི་ཤལ

en: Eye candy added by Anders Carlsson
dz: ཨེན་ཌརསི་ ཀ་རཱལསི་སཱན་གྱིས་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབས་མི་ ཨའི་ཀེན་ཌི།

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
dz: ཡིག་གཟུགས་ཡིག་སྣོད་ ཨའུཊི་པུཊི་ཡིག་སྣོད

en: Failed to create temporary directory
dz: གནས་སྐབས་ཅིག་གི་སྣོད་ཐོ་ གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས།

en: File Manager
dz: ཡིག་སྣོད་འཛིན་སྐྱོང་པ།

en: File System
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ་

en: Flash _window titlebar
dz: སྒོ་སྒྲིག་གི་མགོ་མིང་ཕྲ་རིང་ རིབ་སྟོན་འབད།(_w)

en: Font Rendering Details
dz: ཡིག་གཟུགས་ལྷག་སྟོན་གྱི་རྒྱས་བཤད།

en: Font Viewer
dz: ་ཡིག་གཟུགས་མཐོང་འབྱེད་

en: Fonts
dz: ཡིག་གཟུགས་ཚུ།

en: Fraction completed
dz: ཆ་ཤས་ཡོངས་སྒྲུབ།

en: Fraction of transfer currently completed
dz: གནས་སོར་གྱི་ཆ་ཤས་ ད་ལྟོ་ཡོངས་སྒྲུབ་འབད་ཡི།

en: From URI
dz: ཡུ་ཨར་ཨའི་ལས།

en: Full Name
dz: མིང་ཆ་ཚང་།

en: General
dz: ཡོངས་ཁྱབ།

en: Gra_yscale
dz: གེརེ་སིཀེལ།(_y)

en: Groups
dz: སྡེ་ཚན་ཚུ་

en: HTTP Proxy Details
dz: ཨེཆ་ཊི་ཊི་པི་ པོརོག་སི་གི་ རྒྱས་བཤད་ཚུ།

en: H_TTP proxy:
dz: ཨེཆ་ཊི་ཊི་པི་ པོརོག་སི་:།(_T)

en: H_yper
dz: ཧའི་པར།(_y)

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Home folder
dz: ཁྱིམ་གྱི་ལེ་སྣོད།

[ctx: Home folder]
en: Home
dz: ཁྱིམ

en: Icons
dz: ངོས་དཔར་ཚུ།

en: Image
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚུ།

en: Indicates whether to close the shell when a help action is performed.
dz: གྲོགས་རམ་བྱ་བ་འདི་ ལཱ་འགན་འགྲུབ་ཡོད་པའི་སྐབས་ལུ་ ཤལ་ཁ་བསྡམས་ནི་ཨིན་ན་མེན་ན་་བརྡ་སྟོན་འབདཝ་ཨིན།

en: Indicates whether to close the shell when a start action is performed.
dz: འགོ་བཙུགས་བྱ་བ་འདི་ ལཱ་འགན་འགྲུབ་ཡོད་པའི་སྐབས་ལུ་ ཤལ་ཁ་བསྡམས་ནི་ཨིན་ན་མེན་ན་ ་བརྡ་སྟོན་འབདཝ་ཨིན།

en: Indicates whether to close the shell when an add or remove action is performed.
dz: བསྡོམས་ནི་ཡང་ན་བསྐྲེད་གཏང་ ནི་བྱ་བ་འདི་ལཱ་འགན་འགྲུབ་ཡོད་པའི་སྐབས་ལུ་ཤ ལ་འདི་ཁ་བསྡམས་ནི་ཨིན་ན་མེན་ན་བརྡ་སྟོན་འབདཝ་ཨིན།

en: Indicates whether to close the shell when an upgrade or uninstall action is performed.
dz: ཡར་བསྐྱེད་ ཡང་ན་ གཞི་བཙུགས་མ་འབད་བའི་བྱ་བ་འདི་ལཱ་འགྲུབ་ཡོད་པའི་སྐབས་ལུ་ ཤལ་འདི་ཁ་བསྡམས་ནི་ཨིན་ན་མེན་ན་ བརྡ་སྟོན་འབདཝ་ཨིན།

en: Installation for theme "%s" failed.
dz: བརྗོད་དོན་ "%s" གི་དོན་ལུ་ གཞི་བཙུགས་འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ཡོདཔ།

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
dz: ཌེཀསི་ཊོཔ་གི་ ཡན་ལག་སོ་སོའི་དོན་ལུ་ བརྗོད་དོན་གྱི་ཐུམ་སྒྲིལ་ཚུ་ གཞི་བཙུགས་འབད་

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
dz: བརྗོད་དོན་གཞི་བཙུགས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་ གནང་བ་ལངམ་མིན་འདུག
    %s

en: Internet
dz: ཨིན་ཊར་ནེཊི།

en: Jump to Preferred Applications dialog
dz: དགའ་གདམ་ཅན་གྱི་འཇུག་སྤྱོད་ཌའི་ལོག་ལུ་མཆོང་

en: Jump to the Accessible Login dialog
dz: ནང་བསྐྱོད་ཌའི་ལོག་འཛུལ་སྤྱོད་ནང་ལུ་མཆོང་

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་འཛུལ་སྤྱོད་ཌའི་ལོག་ལུ་མཆོང་

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
dz: གཞི་སྒྲིག་ཙམ་འཇུག་སྤྱོད་འབད་དེ་སྤངས། (མཐུན་འགྱུར་རྐྱངམ་གཅིག་ ད་ལྟོ་ཌེ་མཱོན་གྱིས་ ལེགས་སྐྱོང་འཐབ་ནུག)

en: Keep Current Theme
dz: ད་ལྟོའི་བརྗོད་དོན་བཞག།

en: Key presses _repeat when key is held down
dz: ལྡེ་མིག་མར་འཆང་སྟེ་ཡོད་པའི་སྐབས་ ལྡེ་མིག་གིས་ ཡང་བསྐྱར་ཨེབ་ཨིན།(_r)

en: Keyboard
dz: ལྡེ་སྒྲོམ།

en: Keyboard Layout Options
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་ སྒྲིག་བཀོད་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Keyboard Preferences
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་གྱི་དགའ་གདམ་ཚུ།

en: Keyboard Shortcuts
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་གྱི་མགྱོགས་ཐབས།

en: Keyboard _model:
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་གྱི་དཔེ་:(_m)

en: Large
dz: ཆེ་བ་

en: Launch help browser
dz: བརའུ་ཟར་གྲོགས་རམ་ གསར་བཙུགས་འབད།

en: Launch web browser
dz: ཝེབ་བརའུ་ཟར་གྲོགས་རམ་ གསར་བཙུགས་འབད

en: Layout
dz: སྒྲིག་བཀོད།

en: Layouts
dz: སྒྲིག་བཀོད་ཚུ།

en: Left
dz: གཡོན

en: Lock screen
dz: གསལ་གཞི་ལྡེ་མིག་རྐྱབས།

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་ལག་ལེན་ལུ་ ཡང་བསྐྱར་གྱི་གནོད་སྐྱོན་ བཀག་ཐབས་ལུ་ དུས་ཡུན་ཧ་ལམ་ཅིག་ལས་ གསལ་གཞི་ལྡེ་མིག་རྐྱབས།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་འབད།

en: MATE Theme %s correctly installed
dz: ཇི་ནོམ་བརྗོད་དོན་%s ངེས་བདེན་སྦེ་ གཞི་བཙུགས་འབད་ནུག།

en: Mate Theme Package
dz: ཇི་ནོམ་བརྗོད་དོན་ཐུམ་སྒྲིལ་

en: Maximize
dz: མང་མཐའ་ལུ་སེང་།

en: Minimize
dz: ཆུང་ཀུ་བཟོ་

en: Models
dz: དཔེ།

en: Mouse
dz: མཱའུསི།

en: Mouse Keys
dz: མཱའུསི་གི་ལྡེ་མིག་ཚུ།

en: Mouse Preferences
dz: མཱའུསི་གི་དགའ་གདམ་ཚུ།

en: Move _Up
dz: ཡར་སྤོ།(_U)

en: Multimedia
dz: སྣ་མང་བརྡ་ལམ།

en: N_one
dz: ཅི་མེད།(_o)

en: Name
dz: མིང་།

en: Network Proxy
dz: ཡོངས་འབྲེལ་གྱི་ པོརོག་སི།

en: Network Proxy Preferences
dz: ཡོངས་འབྲེལ་ པོརོག་སི་གི་དགའ་གདམ་ཚུ།

en: Network Servers
dz: ཡོངས་འབྲེལ་གྱི་ སར་་བར

en: New Document
dz: ཡིག་ཆ་གསརཔ

en: New Spreadsheet
dz: ཤོག་ཁྲམ་གསརཔ

en: New themes have been successfully installed.
dz: བརྗོད་དོན་གསརཔ་ཚུ་ མཐར་འཁྱོལ་ཅན་སྦེ་ གཞི་བཙུགས་འབད་ནུག།

en: No Image
dz: གཟུགས་བརྙན་མིན་འདུག

en: No theme file location specified to install
dz: གཞི་བཙུགས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་ ཡིག་སྣོད་ཀྱི་གནས་ཁོངས་ ངོས་འཛིན་མ་འབད་བས།

en: None
dz: ཅི་མེད།

en: Normal
dz: སྤྱིར་བཏང་

en: Office
dz: ཡིག་ཚང་།

en: Open a dialog to specify the color
dz: ཚོས་གཞི་གསལ་བཀོད་ཀྱི་དོན་ལུ་ ཌའི་ལོག་ཅིག་ཁ་ཕྱེ།

en: Other
dz: གཞན།

en: Parent Window
dz: རྩ་ལག་སྒོ་སྒྲིག་

en: Parent window of the dialog
dz: ཌའི་ལོག་འདི་གི་ རྩ་ལག་སྒོ་སྒྲིག་

en: Play (or play/pause)
dz: གཏང་། (ཡང་ན་ གཏང་/ཐེམ)

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
dz: <b>ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ལོག་ཡིག་དཔར་རྐྱབས་</b> ཟེར་མི་ས་སྒོ་ནང་ ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་ ལོག་སྟེ་རང་ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
dz:  <b>ཆོག་ཡིག་གསར་པའི་</b> ས་སྒོ་ནང་ ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་ ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Pointer
dz: དཔག་བྱེད

en: Port:
dz: འདྲེན་ལམ་:

en: Preferences
dz: དགའ་གདམ་ཚུ།

en: Preferred Applications
dz: དགའ་གདམ་ཅན་གྱི་གློག་རིམ།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Preview:
dz: སྔོན་ལྟ།:

en: Proxy Configuration
dz: པོརོག་སི་རིམ་སྒྲིག

en: R_otation:
dz: སྐོར་རྐྱབ་:(_o)

en: Re_fresh rate:
dz: ཡང་སེལ་གྱི་མགྱོགས་ཚད་:(_f)

en: Remove from Favorites
dz: དགའ་མི་ཚུ་ལས་རྩ་བསྐྲད་གཏང་

en: Remove from Startup Programs
dz: འགོ་བཙུགས་ལས་རིམ་ཚུ་ལས་ རྩ་བསྐྲད་གཏང་

en: Repeat keys speed
dz: ལྡེ་མིག་ཡང་བསྐྱར་གྱི་ཚད།

en: Reset to De_faults
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལུ་ བསྐྱར་སྒྲིག་འབད

en: Right
dz: གཡས

en: Roll up
dz: ཡར་བསྒྲིལ

en: Run at st_art
dz: འགོ་བཙུགས་སར་གཡོག་བཀོལ(_a)

en: SIZE
dz: ཚད

en: S_ocks host:
dz: སོཀསི་ ཧོསིཊི་:(_o)

en: S_peed:
dz: མགྱོགས་ཚད་:(_p)

en: S_uper (or "Windows logo")
dz: ཡང་དག (ཡང་ན་ "Windows logo")(_u)

en: Save Theme As...
dz: བཟུམ་སྦེ་ བརྗོད་དོན་སྲུངབཞག་འབད་...

en: Save _As...
dz: བཟུམ་སྦེ་ བརྗོད་དོན་སྲུངབཞག་འབད་... (_A)

en: Save _background image
dz: རྒྱབ་གཞི་གཟུགས་བརྙན་སྲུངས་ (_B)

en: Scale
dz: ཆ་ཚད།

en: Scrolling
dz: བཤུད་སྒྲིལ་འབད་དོ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Select Image
dz: གཟུགས་བརྙན་སེལ་འཐུ་འབད།

en: Select Theme
dz: བརྗོད་དོན་སེལ་འཐུ་འབད

en: Select your default applications
dz: ཁྱོད་རའི་སྔོན་སྒྲིག་གློག་རིམ་ སེལ་འཐུ་འབད།

en: Select your photo
dz: ཁྱོད་རའི་དཔར་ སེལ་འཐུ་འབད་

en: Set your keyboard preferences
dz: ཁྱོད་རའི་ལྡེ་སྒྲོམ་གྱི་དགའ་གདམ་ཚུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Set your mouse preferences
dz: ཁྱོད་རའི་མཱའུསི་གི་ དགའ་གདམ་ཚུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Set your network proxy preferences
dz: ཁྱོད་རའི་ཡོངས་འབྲེལ་གྱི་ པོརོག་སི་དགའ་གདམ་ཚུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Set your personal information
dz: ཁྱོད་རའི་རང་དོན་བརྡ་དོན་ གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Set your window properties
dz: ཁྱོད་རའི་སྒོ་སྒྲིག་གི་རྒྱུ་དངོས་ཚུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
dz: ཚད་འཛིན་ ལྡེ་མིག་མནན་ཡོད་པའི་སྐབས་ དཔག་བྱེད་ཀྱི་ གནས་ས་སྟོན་ (_O)

en: Shortcut
dz: མགྱོགས་ཐབས།

en: Slide Show
dz: བཤུད་བརྙན་

en: Small
dz: ཆུང་ཀུ

en: Sound
dz: སྒྲ་སྐད།

en: Span
dz: འཕར་ཚད་།

en: Specify the filename of a theme to install
dz: གཞི་བཙུགས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་ བརྗོད་དོན་ཅིག་གི་ ཡིག་སྣོད་མིང་གསལ་བཀོད་འབད་

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མིང་སྟོན་ནི་གི་དོན་ལས་གསལ་བཀོད་འབད (བརྗོད་དོན|རྒྱབ་བརྟེན|ཡིག་གཟུགས་ཚུ|ཨིན་ཊར་ཕེའིསི)

en: Start the page with the accessibility settings showing
dz: ཤོག་ལེབ་དེ་ འཛུལ་སྤྱོད་གཞི་སྒྲིག་ཚུ་ སྟོནམ་ཐོག་ལས་ འགོ་བཙུགས།

en: Start the page with the typing break settings showing
dz: ཤོག་ལེབ་དེ་ ཡིག་དཔར་བརྐྱབ་ནིའི་བར་མཚམས་གཞི་སྒྲིག་ཚུ་ སྟོནམ་དང་བཅསཔ་སྦེ་ འགོ་བཙུགས།

en: Sub_pixel (LCDs)
dz: ཡན་ལག་པིཀ་སེལ། (ཨེལ་སི་ཌི་ཨེསི)(_p)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
dz: ཡན་ལག་་པིཀ་སེལ་ ཧུམ་ཁྱུག་བཟོ་དོ། (ཨེལ་སི་ཌི་ཨེསི)(_p)

en: System
dz: རིམ་ལུགས་

en: System error: %s.
dz: རིམ་ལུགས་འཛོལ་བ་:%s།

en: TEXT
dz: ཚིག་ཡིག

en: Take a break!
dz: བར་མཚམས་ཅིག་ལེན།

en: Task names and associated .desktop files
dz: ལས་ཀའི་མིང་དང་འགན་རོགས་ཌེཀསི་ཊོབ་ཡིག་སྣོད་ཚུ

en: Text
dz: བརྟག་ཞིབ་

en: Text Editor
dz: ཚིག་ཡིག་ཞུན་དགཔ།

en: Text only
dz: ཚིག་ཡིག་རྐྱང་པོ།

en: Text to thumbnail (default: Aa)
dz: མཐེ་གཟེར་ལུ་ཚིག་ཡིག་(སྔོན་སྒྲིག: Aa)

en: That password was incorrect.
dz: ཆོག་ཡིག་དེ་བདེན་མེད་ཨིན་པས།

en: The %s utility is not installed.
dz: %s སྤྱོད་ཆས་འདི་ གཞི་བཙུགས་མ་འབད་ནུག།

en: The MATE configuration tool
dz: ཇི་ནོམ་རིམ་སྒྲིག་ལག་ཆས།

en: The current controls theme does not support color schemes.
dz: ད་ལྟོའི་ཚད་འཛིན་བརྗོད་དོན་འདི་གིས་ ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་ཚུ་རྒྱབ་སྐྱོར་མི་འབད།

en: The current theme suggests a background and a font.
dz: ད་ལྟོའི་བརྗོད་དོན་འདི་གིས་ རྒྱབ་གཞི་དང་ཡིག་གཟུགས་ཅིག་གི་ བསམ་འཆར་་བཀོདཔ་མས།

en: The current theme suggests a background.
dz: ད་ལྟོའི་བརྗོད་དོན་འདི་གིས་ རྒྱབ་གཞི་ཅིག་གི་ བསམ་འཆར་་བཀོདཔ་མས།

en: The current theme suggests a font.
dz: ད་ལྟོའི་ བརྗོད་དོན་འདི་གིས་ ཡིག་གཟུགས་ཅིག་གི་ བསམ་འཆར་བཀོདཔ་མས།

en: The new password must contain numeric or special character(s).
dz: ཆོག་ཡིག་གསར་པའི་ནང་ཨང་གྲངས་ ཡང་ན་ དམིགས་བསལ་ཡིག་འབྲུ་(ཚུ) ཡོད་དགོ

en: The old and new passwords are the same.
dz: ཆོག་ཡིག་རྙིངམ་དང་གསརཔ་ཅོག་གཅིག་པས།

en: The old and new passwords are too similar.
dz: ཆོག་ཡིག་རྙིངམ་དང་གསརཔ་འདྲ་བས།

en: The password is too short.
dz: ཆོག་ཡིག་དེ་ཐུང་དྲགས་པས།

en: The password is too simple.
dz: ཆོག་ཡིག་དེ་འཇམ་དྲགས་པས།

en: The task name to be displayed in the control-center followed by a ";" separator then the filename of an associated .desktop file to launch for that task.
dz: ལས་ཀའི་མིང་འདི་ཚད་འཛིན་དབུས་ལུ་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ དེ་ལས་";"དབྱེ་བྱེད་གྲོགས་རམ་གྱི་ ཡིག་སྣོད་ཀྱི་མིང་ །ལས་ཀ་དེ་གི་དོན་ལས་ཌེཀསི་ཊོབ་ཡིག་སྣོད་གསར་བཙུགས་འབད།

en: The theme "%s" has been installed.
dz: བརྗོད་དོན་ "%s" འདི་ གཞི་བཙུགས་འབད་ཡོད།

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
dz: བརྗོད་དོན་དེ་ ཧེ་མ་ལས་རང་འདུག ཁྱོད་ཀྱིས་དེ་གི་ཚབ་མ་ བཙུགས་ནི་ཨིན་ན།

en: The two passwords are not equal.
dz: ཆོག་ཡིག་གཉིསཔོ་དེ་འདྲ་མཉམ་མེན་པས།

en: The type of accelerator.
dz: མགྱོགས་འཕྲུལ་གྱི་དབྱེ་བ།

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
dz: ཡིག་དཔར་བརྐྱབ་ནིའི་གསལ་གཞི་དེ་གིས་ བརྡ་བསྐུལ་མངའ་ཁོངས་དེ་ བརྡ་དོན་བཀྲམ་སྟོན་གྱི་དོན་ལུ་ ལག་ལེན་འཐབ་ཨིན། ཁྱོད་ཀྱི་པེ་ནཱལ་གུ་ བརྡ་བསྐུལ་མངའ་ཁོངས་ མེདཔ་བཟུམ་ཅིག་འདུག ཁྱོད་ཀྱིས་ཁྱོད་རའི་པེ་ནཱལ་གུ་ གཡས་ཀྱི་ཨེབ་གཏང་འབད་དེ་ ‘པེ་ནཱལ་གུ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་’ ཟེར་མི་གདམ་ཁ་བརྐྱབས་པའི་སྒོ་ལས་ བརྡ་བསྐུལ་མངའ་ཁོངས་ སེལ་འཐུ་འབད་དེ་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནི་ལུ་ ཨེབ་གཏང་འབད་བའི་ཐོག་ལས་ བརྡ་བསྐུལ་མངའ་ཁོངས་ ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ཚུགས།

en: Theme
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ།

en: Theme Installer
dz: བརྗོད་དོན་གཞི་བཙུགས་པ་

en: Theme Packages
dz: བརྗོད་དོན་ཐུམ་སྒྲིལ་ཚུ

en: Theme cannot be deleted
dz: བརྗོད་དོན་བཏོན་གཏང་མི་ཚུགས་པས

en: Theme name must be present
dz: བརྗོད་དོན་གྱི་མིང་ ངེས་པར་ཡོད་དགོ

en: There was a problem while extracting the theme.
dz: བརྗོད་དོན་འདི་ཕྱིར་འདོན་འབད་བའི་སྐབས་ དཀའ་ངལ་ཅིག་འདུག།

en: There was an error displaying help: %s
dz: གྲོགས་རམ་%sབཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་ འཛོལ་བ་ཅིག་བྱུང་ནུག

en: There was an error installing the selected file
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ གཞི་བཙུགས་འབད་བའི་སྐབས་ འཛོལ་བ་ཅིག་འབྱུང་ནུག་

en: Thr_eshold:
dz: ཐེ་རེཤི་ཧཱོལཌི་: (_T)

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Time Zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ་

en: Time zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: To URI
dz: ཡུ་ཨར་ཨའི་ལུ།

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
dz: ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་སོར་ནི་ལུ་ འོག་གི་སྒོ་ནང་ད་ལྟོའི་ཆོག་ཡིག་ཞིནམ་ལས་ <b>བདེན་བཤད་</b> ལུ་ཨེབ་གཏང་འབད། བདེན་བཤད་འབད་ཞིནམ་ལས་ ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་གསརཔ་བཙུགས། བདེན་སྦྱོར་གྱི་དོན་ལུ་ ཆོག་ཡིག་དེ་ལོག་སྟེ་རང་ཚར་ཅིག་ཡིག་དཔར་བརྐྱབས་ཞིནམ་ལས་ <b>ཆོག་ཡིག་སོར་</b> ལུ་ཨེབ་གཏང་འབད།

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
dz: སྒོ་སྒྲིག་ཅིག་ སྤོ་བཤུད་འབད་ནི་ལུ་ ལྡེ་མིག་འདི་ཨེབ་སྟེ་འཛིན་ཞིནམ་ལས་ སྒོ་སྒྲིག་དེ་བཟུང་།

en: Total URIs
dz: ཡུ་ཨར་ཨའི་བསྡོམས།

en: Total number of URIs
dz: ཡུ་ཨར་ཨའི་གི་གྱངས་ཁ་ཡོངས་བསྡོམས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Typing Break
dz: ཡིག་དཔར་བརྐྱབ་ནིའི་བར་མཚམས།

en: Typing Monitor
dz: ཡིག་དཔར་བརྐྱབ་ནིའི་ལྟ་རྟོག་པ།

en: URI currently transferring from
dz: ཡུ་ཨར་ཨའི་ ད་ལྟོ་ག་ཏེ་ལས་ གནས་སོར་གཏང་དོ།

en: URI currently transferring to
dz: ཡུ་ཨར་ཨའི་ ད་ལྟོ་གནས་སོར་གཏང་ཡུལ།

en: U_sername:
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་:(_s)

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
dz: ཡིག་དཔར་བར་མཚམས་རྒྱུ་དངོས་ཀྱི་ ཌའི་ལོག་དེ་ འོག་གི་འཛོལ་བ་དང་གཅིག་ཁར་ འབག་འོང་མ་ཚུགས་: %s

en: Unable to launch %s: %s
dz: %s:%s གསར་བཙུགས་འབད་མ་ཚུགས།

en: Unable to launch backend
dz: རྒྱབ་མཐའ་གསར་བཚུགས་འབད་མི་བཙུགས་པས།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ།

en: User name:
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་:

en: VB_GR
dz: ཝི་བི་ཇི་ཨར།(_G)

en: Vendors
dz: བཙོངས་མི་ཚུ

en: Volume down
dz: སྐད་ཤུགས་མར་ཕབ།

en: Volume mute
dz: སྐད་མེད།

en: Volume up
dz: སྐད་ཤུགས་ཡར་སེང་།

en: Window Border
dz: སྒོ་སྒྲིག་གི་མཐའ་མཚམས།

en: Window Preferences
dz: སྒོ་སྒྲིག་གི་ དགའ་གདམ་ཚུ།

en: Windows
dz: སྒོ་སྒྲིག་ཚུ།

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ད་ལྟོ་འཇུག་སྤྱོད་འབད་ཨིན་ན་ ཡང་ན་ཁྱོད་རའི་ད་ལཏོའི་བརྗོད་དོན་བཞག་ནི་ཨིན་ན?

en: Would you like to delete this theme?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ བརྗོད་དོན་འདི་ རྩ་བསྐྲད་གཏང་ནི་ཨིན་ན?

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
dz: བྲིས་མི་ རི་ཅཱཌི་ཧཱལཊི་ <richard@imendio.com>

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འགོ་ཐོག་ལུ་ བདེན་བཤད་འབད་ཞིནམ་ལས་ ཁྱོད་ཀྱི་ཆོག་ཡིག་སོར་ནུག སླར་བདེན་བཤད་འབད་གནང་།

en: Your password has been changed.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཆོག་ཡིག་དེ་སོར་ནུག

en: Zoom
dz: རྒྱས་ཟུམ།

en: _Acceleration:
dz: མགྱོགས་སྤྱོད་:(_A)

en: _Add...
dz: ཁ་སྐོང་རྐྱབས་...(_A)

en: _Alt
dz: གདམ་ལྡེ།(_A)

en: _Application font:
dz: གློག་རིམ་ཡིག་གཟུགས་:(_A)

en: _Authenticate
dz: བདེན་བཤད་འབད།(_A)

en: _BGR
dz: བི་ཇི་ཨར།(_B)

en: _Break interval lasts:
dz: བར་མཚམས་གནས་ཡུན་:(_B)

en: _Cancel
dz: ཆ་མེད།(_C)

en: _Close
dz: ཁ་བསྡམས།(_C)

en: _Copy
dz: འདྲ་བཤུས།(_C)

en: _Delay:
dz: ཕྱིར་འགྱངས་:(_D)

en: _Delete
dz: བཏོན་གཏང་།(_D)

en: _Description:
dz: འགྲེལ་བཤད་:(_D)

en: _Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ།(_D)

en: _Document font:
dz: ཡིག་ཆའི་ཡིག་གཟུགས་:(_D)

en: _Enable assistive technologies
dz: ཕན་ཐབས་ཅན་གྱི་འཕྲུལ་རིག་ཚུ་ ལྕོགས་ཅན་བཟོ།(_E)

en: _FTP proxy:
dz: ཨེཕ་ཊི་པི་ པོརོག་སི་:(_F)

en: _File
dz: ཡིག་སྣོད།(_F)

en: _Fixed width font:
dz: རྒྱ་ཚད་གཏན་བཟོས་ཡིག་གཟུགས་:(_F)

en: _Full
dz: གང་།(_F)

en: _Help
dz: གྲོགས་རམ།(_H)

en: _Ignore fast duplicate keypresses
dz: ལྡེ་མིག་ཨེབ་གནོན་ ངོ་བཤུས་ཚུ་ སྣང་མེད་བཞག་ (_I)

en: _Input boxes:
dz: ཨིན་པུཊི་སྒྲོམ་ཚུ་:(_I)

en: _Install...
dz: གཞི་བཙུགས་འབད་...(_I)

en: _Keyboard Accessibility
dz: ལྡེ་སྒྲོམ་འཛུལ་སྤྱོད(_K)

en: _Left-handed
dz: གཡོན་ལག་(_L)

en: _Medium
dz: འབྲིང་།(_M)

en: _Meta
dz: མེ་ཊ།(_M)

en: _Models:
dz: དཔེ་ཚུ་:(_M)

en: _Monochrome
dz: མོ་ནོ་ཀོརོམ།(_M)

en: _Name:
dz: མིང་:(_N)

en: _New
dz: གསརཔ།(_N)

en: _New password:
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་:(_N)

en: _None
dz: ཅི་མེད།(_N)

en: _Only accept long keypresses
dz: འཆང་སྟེ་ཡོད་མི་ ལྡེ་མིག་ཚུ་རྐྱངམ་གཅིག་ དང་ལེན་འབད་ (_O)

en: _Open
dz: ཁ་ཕྱེ།(_O)

en: _Overwrite
dz: ཚབ་སྲུང་འབད།(_O)

en: _Password:
dz: ཆོག་ཡིག་:(_P)

en: _Paste
dz: སྦྱར།(_P)

en: _Postpone Break
dz: བར་མཚམས་ ཕར་འགྱངས(_P)

en: _Preferred Applications
dz: དགའ་གདམ་ཅན་གྱི་འཇུག་སྤྱོད(_P)

en: _Print
dz: _དཔར་བསྐྲུན།(_P)

en: _Quit
dz: སྤངས།  (_Q)།

en: _RGB
dz: ཨར་ཇི་བི།(_R)

en: _Reset to Defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལུ་ བསྐྱར་སྒྲིག་འབད་ (_R)

en: _Resolution:
dz: ཧུམ་ཆ་:(_R)

en: _Retype new password:
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ལོག་སྟེ་རྐྱབས་:(_R)

en: _Right-handed
dz: གཡས་ལག་ (_R)

en: _Run at start
dz: འགོ་བཙུགས་སར་གཡོག་བཀོལ  (_R)

en: _Save
dz: སྲུངས།(_S)

en: _Secure HTTP proxy:
dz: ཨེཆ་ཊི་ཊི་པི་ པོརོག་སི་མཐའ་བཙན་བཟོ:(_S)

en: _Select windows when the mouse moves over them
dz: མཱའུསི་དེ་ སྒོ་སྒྲིག་ཚུ་གི་གུ་ལས་ཕར་འགྱོཝ་ད་ སྒོ་སྒྲིག་ཚུ་ སེལ་འཐུ་འབད།(_S)

en: _Selected items:
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་ རྣམ་གྲངས་ཚུ་:(_S)

en: _Sensitivity:
dz: དྲན་ཚོར་:(_S)

en: _Size:
dz: ཚད་: (_S)

en: _Skip
dz: གོམ་འགྱོ།(_S)

en: _Slight
dz: དུམ་གྲ་ཅིག(_S)

en: _Speed:
dz: མགྱོགསཚད་:(_S)

en: _Style:
dz: བཟོ་རྣམ་:(_S)

en: _Timeout:
dz: ངལ་མཚམས་:(_T)

en: _Tooltips:
dz: ལག་ཆས་ཕན་བསླབ: (_T)

en: _Type to test settings:
dz: གཞི་སྒྲིག་: ཚུ་བརྟག་ཞིབ་འབད་ནི་ལུ་ ཡིག་དཔར་རྐྱབས།(_T)

en: _VRGB
dz: ཝི་ཨར་ཇི་བི།(_V)

en: _Variants:
dz: ཁྱད་དངོས་ཚུ:(_V)

en: _Vendors:
dz: བཙོང་མི་ཚུ: (_V)

en: _Window title font:
dz: སྒོ་སྒྲིག་གི་མགོ་མིང་ཡིག་གཟུགས་:(_W)

en: _Windows:
dz: སྒོ་སྒྲིག་ཚུ: (_W)

en: _Work interval lasts:
dz: ལཱ་གི་བར་མཚམས་གནས་ཡུན་:(_W)

en: filename
dz: ཡིག་སྣོད་མིང་

en: if true, the control-center will close when a "Common Task" is activated.
dz: གལ་སྲིད་བདེན་པ་ཅིན་  "མཐུན་མོངས་ལས་ཀ་"ཤུགས་བདེན་བཟོ་བའི་སྐབས་སུ་དབུས་ཀྱི་ཚད་འཛིན་ཁ་བསྡམས་འོང་།

en: minutes
dz: སྐར་མ།

en: page
dz: ཤོག་ལེབ

en: seconds
dz: སྐར་ཆ།

en: unknown
dz: མ་ཤེས་པའི།
