mate-control-center 1.27.0 - en to lt translation catalogue (975 entries)

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
lt: „%s“ nėra tinkamas temos failas.

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
lt: „%s“ nėra tinkamas temos failas. Tai gali būti temų valdiklis, kurį teks susikompiliuoti savarankiškai.

en: %d %s by %d %s
lt: %d %s su %d %s

en: %s key is empty
lt: %s raktas tuščias

en: %s must be a directory
lt: %s turi būti katalogas

en: %s must be a regular file
lt: %s turi būti įprastinis failas

en: %s must be owned by you
lt: Jūs turite būti %s savininkas

en: %s must not have any directory components
lt: %s neturi turėti jokių katalogo komponentų

en: - MATE Default Applications
lt: – MATE numatytosios programos

en: - MATE Keyboard Preferences
lt: – MATE klaviatūros nustatymai

en: - MATE Mouse Preferences
lt: – MATE pelės nustatymai

en: <Unknown Action>
lt: <Nežinomas veiksmas>

en: <b>%s</b>
    %s
    Folder: %s
    Artist: %s
lt: <b>%s</b>
    %s
    Aplankas: %s
    Autorius: %s

en: <b>%s</b>
    %s, %s
    Folder: %s
    Artist: %s
lt: <b>%s</b>
    %s, %s
    Aplankas: %s
    Autorius: %s

en: <b>Di_rect internet connection</b>
lt: <b>_Tiesioginis ryšys su internetu</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
lt: <b>_Automatinis įgaliotojo serverio konfigūravimas</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
lt: <b>_Rankinis įgaliotojo serverio konfigūravimas</b>

en: <b>_Use authentication</b>
lt: <b>_Naudoti tapatybės nustatymą</b>

en: A computer break reminder.
lt: Priminimas apie poilsį nuo kompiuterio.

en: A system error has occurred
lt: Įvyko sistemos klaida

en: About %s
lt: Apie %s

en: About Me
lt: Apie mane

en: Accel Mode
lt: Sp. klavišo tipas

en: Accelerator key
lt: Spartusis klavišas

en: Accelerator keycode
lt: Sparčiojo klavišo kodas

en: Accelerator modifiers
lt: Sparčiojo klavišo modifikatoriai

en: Accessibility
lt: Pritaikymas neįgaliesiems

en: Accessible Lo_gin
lt: Neįgaliesiems pritaikytas prisijun_gimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Add Wallpaper
lt: Pridėti darbalaukio paveikslą

en: Add new f_ont...
lt: Pridėti naują šri_ftą...

en: Add to Favorites
lt: Įtraukti į mėgstamus

en: Add to Startup Programs
lt: Pridėti prie paleidimo programų

en: Africa/Abidjan
lt: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
lt: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
lt: Afrika/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
lt: Afrika/Algiers

en: Africa/Bamako
lt: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
lt: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
lt: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
lt: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
lt: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
lt: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
lt: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
lt: Afrika/Kairas

en: Africa/Casablanca
lt: Afrika/Kasablanka

en: Africa/Ceuta
lt: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
lt: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
lt: Afrika/Dakaras

en: Africa/Dar_es_Salaam
lt: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
lt: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
lt: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
lt: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
lt: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
lt: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
lt: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
lt: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
lt: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
lt: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
lt: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
lt: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
lt: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
lt: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
lt: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
lt: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
lt: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
lt: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
lt: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
lt: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
lt: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
lt: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
lt: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
lt: Afrika/Monrovija

en: Africa/Nairobi
lt: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
lt: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
lt: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
lt: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
lt: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
lt: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
lt: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Tripoli
lt: Afrika/Tripolis

en: Africa/Tunis
lt: Afrika/Tunisas

en: Africa/Windhoek
lt: Afrika/Windhoek

en: All Files
lt: Visi failai

en: All Fonts
lt: Visi šriftai

en: All files
lt: Visi failai

en: All_ow postponing of breaks
lt: Le_isti atidėti pertraukėles

en: America/Adak
lt: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
lt: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
lt: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
lt: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
lt: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
lt: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
lt: Amerika/Asuncion

en: America/Barbados
lt: Amerika/Barbadosas

en: America/Belem
lt: Amerika/Belem

en: America/Belize
lt: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
lt: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
lt: Amerika/Bogota

en: America/Boise
lt: Amerika/Boise

en: America/Cambridge_Bay
lt: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
lt: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
lt: Amerika/Caracas

en: America/Cayenne
lt: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
lt: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
lt: Amerika/Čikago

en: America/Chihuahua
lt: Amerika/Chihuahua

en: America/Costa_Rica
lt: Amerika/Kosta_Rika

en: America/Cuiaba
lt: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
lt: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
lt: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
lt: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
lt: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
lt: Amerika/Denveris

en: America/Detroit
lt: Amerika/Detroitas

en: America/Dominica
lt: Amerika/Dominika

en: America/Edmonton
lt: Amerika/Edmontonas

en: America/Eirunepe
lt: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
lt: Amerika/El_Salvadoras

en: America/Fortaleza
lt: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
lt: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
lt: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
lt: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
lt: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
lt: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
lt: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
lt: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
lt: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
lt: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
lt: Amerika/Halifax

en: America/Havana
lt: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
lt: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
lt: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
lt: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
lt: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
lt: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Inuvik
lt: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
lt: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
lt: Amerika/Jamaika

en: America/Juneau
lt: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
lt: Amerika/Kentukis/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
lt: Amerika/Kentukis/Monticello

en: America/La_Paz
lt: Amerika/La_Pazas

en: America/Lima
lt: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
lt: Amerika/Los_Andželas

en: America/Maceio
lt: Amerika/Maceio

en: America/Managua
lt: Amerika/Managua

en: America/Manaus
lt: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
lt: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
lt: Amerika/Mazatlan

en: America/Menominee
lt: Amerika/Menominee

en: America/Merida
lt: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
lt: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
lt: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
lt: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
lt: Amerika/Montevideo

en: America/Montserrat
lt: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
lt: Amerika/Nassau

en: America/New_York
lt: Amerika/Niu_Jorkas

en: America/Nipigon
lt: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
lt: Amerika/Nome

en: America/Noronha
lt: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
lt: Amerika/Šiaurės_Dakota/Center

en: America/Panama
lt: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
lt: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
lt: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
lt: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
lt: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
lt: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
lt: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
lt: Amerika/Puerto_Riko

en: America/Rainy_River
lt: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
lt: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
lt: Amerika/Recife

en: America/Regina
lt: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
lt: Amerika/Rio_Branko

en: America/Santiago
lt: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
lt: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
lt: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
lt: Amerika/Scoresbysund

en: America/St_Johns
lt: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
lt: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
lt: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
lt: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
lt: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
lt: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
lt: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
lt: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
lt: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
lt: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
lt: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
lt: Amerika/Vankuveris

en: America/Whitehorse
lt: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
lt: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
lt: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
lt: Amerika/Yellowknife

en: An internal error occurred
lt: Įvyko vidinė klaida

en: Antarctica/Casey
lt: Antarktika/Casey

en: Antarctica/Davis
lt: Antarktika/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
lt: Antarktika/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
lt: Antarktika/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
lt: Antarktika/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
lt: Antarktika/Palmer

en: Antarctica/Syowa
lt: Antarktika/Syowa

en: Antarctica/Vostok
lt: Antarktika/Vostokas

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Appearance Preferences
lt: Išvaizdos nustatymai

en: Applies the current configuration for other MATE users on the computer. Note that this doesn't affect login screens or other desktop environments.
lt: Pritaiko esamą konfigūraciją kitiems kompiuterio MATE naudotojams. Pastebėkite, kad tai neįtakoja prisijungimo ekranus ar kitas darbalaukio aplinkas.

en: Apply Background
lt: Pritaikyti foną

en: Apply Font
lt: Pritaikyti šriftą

en: Apply New Theme
lt: Pritaikyti naują temą

en: Apply system-wide
lt: Taikyti visur

en: Arctic/Longyearbyen
lt: Arktika/Longyearbyen

en: Asia/Aden
lt: Azija/Aden

en: Asia/Almaty
lt: Azija/Almaty

en: Asia/Amman
lt: Azija/Amman

en: Asia/Anadyr
lt: Azija/Anadyr

en: Asia/Aqtau
lt: Azija/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
lt: Azija/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
lt: Azija/Ashgabat

en: Asia/Baghdad
lt: Azija/Bagdadas

en: Asia/Bahrain
lt: Azija/Bahrain

en: Asia/Baku
lt: Azija/Baku

en: Asia/Bangkok
lt: Azija/Bankokas

en: Asia/Beirut
lt: Azija/Beirutas

en: Asia/Bishkek
lt: Azija/Biškekas

en: Asia/Brunei
lt: Azija/Brunėjus

en: Asia/Choibalsan
lt: Azija/Choibalsan

en: Asia/Colombo
lt: Azija/Colombo

en: Asia/Damascus
lt: Azija/Damaskas

en: Asia/Dhaka
lt: Azija/Dhaka

en: Asia/Dili
lt: Azija/Dili

en: Asia/Dubai
lt: Azija/Dubai

en: Asia/Dushanbe
lt: Azija/Dušanbė

en: Asia/Gaza
lt: Azija/Gaza

en: Asia/Hong_Kong
lt: Azija/Hong_Kongas

en: Asia/Hovd
lt: Azija/Hovd

en: Asia/Irkutsk
lt: Azija/Irkutskas

en: Asia/Jakarta
lt: Azija/Jakarta

en: Asia/Jayapura
lt: Azija/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
lt: Azija/Jeruzalė

en: Asia/Kabul
lt: Azija/Kabulas

en: Asia/Kamchatka
lt: Azija/Kamčatka

en: Asia/Karachi
lt: Azija/Karachi

en: Asia/Krasnoyarsk
lt: Azija/Krasnojarskas

en: Asia/Kuala_Lumpur
lt: Azija/Kuala_Lumpuras

en: Asia/Kuching
lt: Azija/Kuching

en: Asia/Kuwait
lt: Azija/Kuveitas

en: Asia/Macau
lt: Azija/Macau

en: Asia/Magadan
lt: Azija/Magadanas

en: Asia/Makassar
lt: Azija/Makassar

en: Asia/Manila
lt: Azija/Manila

en: Asia/Muscat
lt: Azija/Muskatas

en: Asia/Nicosia
lt: Azija/Nikozija

en: Asia/Novosibirsk
lt: Azija/Novosibirskas

en: Asia/Omsk
lt: Azija/Omskas

en: Asia/Oral
lt: Azija/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
lt: Azija/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
lt: Azika/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
lt: Azija/Pyongyang

en: Asia/Qatar
lt: Azija/Kataras

en: Asia/Qyzylorda
lt: Azija/Qyzylorda

en: Asia/Riyadh
lt: Azija/Riyadh

en: Asia/Sakhalin
lt: Azija/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
lt: Azija/Samarkandas

en: Asia/Seoul
lt: Azija/Seulas

en: Asia/Shanghai
lt: Azija/Šanhajus

en: Asia/Singapore
lt: Azija/Singapūras

en: Asia/Taipei
lt: Azija/Taipei

en: Asia/Tashkent
lt: Azia/Taškentas

en: Asia/Tbilisi
lt: Azija/Tbilisis

en: Asia/Tehran
lt: Azija/Tehran

en: Asia/Thimphu
lt: Azija/Thimphu

en: Asia/Tokyo
lt: Azija/Tokijus

en: Asia/Ulaanbaatar
lt: Azija/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
lt: Azija/Urumqi

en: Asia/Vientiane
lt: Azija/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
lt: Azija/Vladivostokas

en: Asia/Yakutsk
lt: Azija/Jakutskas

en: Asia/Yekaterinburg
lt: Azija/Jekaterinburgas

en: Asia/Yerevan
lt: Azija/Jerevanas

en: Assign shortcut keys to commands
lt: Priskirti sparčiuosius klavišus komandoms

en: Assistive Technologies
lt: Pagalbinės technologijos

en: Assistive Technologies Preferences
lt: Pagalbinių technologijų nustatymai

en: Atlantic/Azores
lt: Atlantika/Azores

en: Atlantic/Bermuda
lt: Atlantika/Bermudai

en: Atlantic/Canary
lt: Atlantika/Kanarai

en: Atlantic/Cape_Verde
lt: Atlantika/Cape_Verde

en: Atlantic/Madeira
lt: Atlantika/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
lt: Atlantika/Reikjavikas

en: Atlantic/South_Georgia
lt: Atlantika/South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
lt: Atlantika/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
lt: Atlantika/Stanley

en: Audio _Feedback...
lt: Garsinis _atsakas...

en: Australia/Adelaide
lt: Australija/Adelaidė

en: Australia/Brisbane
lt: Australija/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
lt: Australija/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
lt: Australija/Darvinas

en: Australia/Hobart
lt: Australija/Hobartas

en: Australia/Lindeman
lt: Australija/Lindemanas

en: Australia/Lord_Howe
lt: Australija/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
lt: Australija/Melburnas

en: Australia/Perth
lt: Australija/Perth

en: Australia/Sydney
lt: Australija/Sidnėjus

en: Authenticated!
lt: Tapatybė patvirtinta!

en: Authentication is required to install multi-monitor settings for all users
lt: Reikia patvirtinti tapatybę, norint įdiegti daugelio vaizduoklių nustatymus visiems naudotojams

en: Autoconfiguration _URL:
lt: Autokonfigūravimo _URL:

en: Automatic detection:
lt: Automatinis aptikimas:

en: Back
lt: Atgal

en: Background
lt: Fonas

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
lt: _Pyptelėti, kai išjungiamos ar įjungiamos pritaikymo neįgaliesiems funkcijos

en: Beep when a _modifier key is pressed
lt: Pyptelėti, kai paspaustas _modifikatorius

en: Beep when a _toggle key is pressed
lt: Pyptelėti, kai paspaustas per_jungimo klavišas

en: Beep when a key is pr_essed
lt: Pyptelėti, kai pa_spaustas klavišas

en: Beep when a key is reje_cted
lt: Pyptelėti, jei klavišas _netinkamas

en: Beep when key is _accepted
lt: Pyptelėti, kai _klavišas yra priimtas

en: Beep when key is _rejected
lt: Pyptelėti, jei klavišas n_etinkamas

en: Behaviour
lt: Elgsena

en: Best _shapes
lt: Geriausia _forma

en: Best co_ntrast
lt: Geriausias ko_ntrastas

en: Bounce Keys
lt: Šoklieji klavišai

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: By _country
lt: Pagal _šalį

en: By _language
lt: Pagal _kalbą

en: C_olors:
lt: _Spalvos:

en: C_ommand:
lt: Ko_manda:

en: C_ustomize...
lt: D_erinti...

en: Calculator
lt: Skaičiuotuvas

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cannot install theme
lt: Temos įdiegti nepavyko

en: Center
lt: Centruoti

en: Change Passwo_rd...
lt: Pakeisti slaptažo_dį...

en: Change pa_ssword
lt: Keisti _slaptažodį

en: Change password
lt: Keisti slaptažodį

en: Change resolution and position of monitors and projectors
lt: Pakeisti vaizduoklių ir projektorių raišką ir poziciją

en: Change your password
lt: Keisti slaptažodį

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
lt: Pakeitimai įjungti pagalbines technologijas neįsigalios iki kito prisijungimo.

en: Check if breaks are allowed to be postponed
lt: Pažymėkite, jeigu norite, kad pertraukėles būtų galima atidėti

en: Checking password...
lt: Tikrinamas slaptažodis...

en: Child exited unexpectedly
lt: Antrinis procesas netikėtai užsidarė

en: Choose a Keyboard Model
lt: Pasirinkite klaviatūros modelį

en: Choose a Layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
lt: Pasirinkti, kurias pritaikymo neįgaliesiems savybes įjungti prisijungiant

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
lt: Norėdami pakeisti slaptažodį, spustelėkite <b>Pakeisti slaptažodį</b>.

en: Close and _Log Out
lt: Užverti ir _atsijungti

en: Close the control-center when a task is activated
lt: Užverti valdymo centrą, kai užduotis aktyvuojama

en: Colors
lt: Spalvos

en: Command
lt: Komanda

en: Command associated with a custom keybinding.
lt: Komanda, susijusi su savitu klavišų susiejimu.

en: Common Tasks
lt: Įprastos užduotys

en: Compositing Manager
lt: Komponavimo tvarkytuvė

en: Con_firm
lt: Pat_virtinti

en: Configure MATE settings
lt: Konfigūruoti MATE nustatymus

en: Control Center
lt: Valdymo centras

en: Controls
lt: Valdymas

en: Copying '%s'
lt: Kopijuojama „%s“

en: Copying file: %u of %u
lt: Kopijuojamas failas: %u iš %u

en: Copying files
lt: Kopijuojamos failo

en: Copyright
lt: Autorių teisės

en: Could not access '%s' device
lt: Nepavyko pasiekti įrenginio „%s“

en: Could not access any fingerprint readers
lt: Nepavyko pasiekti pirštų antspaudų skaitytuvo

en: Could not detect displays
lt: Nepavyko aptikti ekranų

en: Could not get information for %s: %s
lt: Nepavyko gauti informacijos failui %s: %s

en: Could not get screen information
lt: Nepavyko gauti ekrano informacijos

en: Could not get session bus while applying display configuration
lt: Nepavyko gauti seanso magistralės, pritaikant ekrano konfigūraciją

en: Could not install theme engine
lt: Nepavyko įdiegti temos variklio

en: Could not open %s/%s: %s
lt: Nepavyko atverti %s/%s: %s

en: Could not open %s: %s
lt: Nepavyko atverti %s: %s

en: Could not open help content
lt: Nepavyko atverti žinyno turinio

en: Could not rename %s to %s: %s
lt: Nepavyko pervadinti %s į %s: %s

en: Could not save the monitor configuration
lt: Nepavyko įrašyti vaizduoklio konfigūracijos

en: Could not set the default configuration for monitors
lt: Nepavyko nustatyti numatytosios vaizduoklių konfigūracijos

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
lt: Nepavyko išjungti backend_stdin IO kanalo: %s

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
lt: Nepavyko išjungti backend_stdout IO kanalo: %s

en: Could not start finger capture on '%s' device
lt: Nepavyko pradėti piršto antspaudo nuskaitymo įrenginiu „%s“

en: Create pid file failed
lt: Pid failo sukūrimas patyrė nesėkmę

en: Current URI index
lt: Esamo URI numeris

en: Current URI index - starts from 1
lt: Esamo URI numeris – prasideda nuo 1

en: Current _password:
lt: _Dabartinis slaptažodis:

en: Cursor Blinking
lt: Žymeklio mirksėjimas

en: Cursor _blinks in text fields
lt: Žymeklis teksto laukeliuose _mirksi

en: Cursor blinks speed
lt: Žymeklio mirksėjimo greitis

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Custom Shortcut
lt: Pasirinktinis susiejimas

en: Custom Shortcuts
lt: Pasirinktiniai susiejimai

en: Customize Theme
lt: Derinti temą

en: Customize the look of the desktop
lt: Keisti darbalaukio išvaizdą

en: D_elay:
lt: D_elsa:

en: D_etails...
lt: Išsa_miau...

en: Date
lt: Data

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default Pointer
lt: Numatytasis žymeklis

en: Delete registered fingerprints?
lt: Ar ištrinti įrašytus pirštų antspaudus?

en: Des_ktop font:
lt: _Darbalaukio šriftas:

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description associated with a custom keybinding.
lt: Aprašas, susijęs su savitu klavišų susiejimu.

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
lt: Išjun_gti atmeniuosius klavišus, jei kartu paspaudžiami du klavišai

en: Disable _Fingerprint Login...
lt: Išjungti prisijungimą _piršto antspaudu...

en: Disable touchpad _while typing
lt: Išjungti _jutiklinį kilimėlį, renkant tekstą

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Displays
lt: Vaizduokliai

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
lt: Ar norite ištrinti įrašytus pirštų antspaudus, kad būtų išjungtas prisijungimas pirštų antspaudais?

en: Do you want to install it again?
lt: Ar norite vėl ją įdiegti?

en: Document Viewer
lt: Dokumentų žiūryklė

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Don't check whether the notification area exists
lt: Netikrinti, ar yra pranešimų vieta

en: Done!
lt: Baigta!

en: Dots per inch (DPI):
lt: Taškų colyje (DPI):

en: Double-Click Timeout
lt: Dvikarčio spustelėjimo trukmė

en: Drag and Drop
lt: Vilkimas

en: Duration of the break when typing is disallowed
lt: Pertraukėlės trukmė, kai neleidžiama rinkti teksto

en: Duration of work before forcing a break
lt: Darbo trukmė iki priverstinės pertraukos

en: Edit
lt: Taisa

en: Eject
lt: Išstumti

en: Emulate middle button through simultaneous left and right click
lt: Emuliuoti vidurinįjį mygtuką per kairiojo ir dešiniojo mygtuko spustelėjimą vienu metu

en: Enable Fingerprint Login
lt: Leisti prisijungti piršto antspaudu

en: Enable _Fingerprint Login...
lt: Įjungti prisijungimą _piršto antspaudu...

en: Enable _mouse clicks with touchpad
lt: Leisti _spustelėti pele jutikliniame kilimėlyje

en: Enable _natural scrolling
lt: Įjungti _natūralią slinktį

en: Enable _touchpad
lt: Įjungti ju_tiklinį kilimėlį

en: Enable debugging code
lt: Įjungti derinimo kodą

en: Enable middlemouse paste
lt: Įjungti įdėjimą viduriniuoju pelės mygtuku

en: Enable software _compositing window manager
lt: Įgalinti programinės įrangos _komponavimo langų tvarkytuvę

en: Enable window _tiling
lt: Įjungti langų _išklojimą

en: Error saving the new shortcut
lt: Klaida įrašant naują susiejimą

en: Europe/Amsterdam
lt: Europa/Amsterdamas

en: Europe/Andorra
lt: Europa/Andora

en: Europe/Athens
lt: Europa/Atėnai

en: Europe/Belgrade
lt: Europa/Belgradas

en: Europe/Berlin
lt: Europa/Berlinas

en: Europe/Bratislava
lt: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
lt: Europa/Briuselis

en: Europe/Bucharest
lt: Europa/Buchareštas

en: Europe/Budapest
lt: Europa/Budapeštas

en: Europe/Chisinau
lt: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
lt: Europa/Kopenhaga

en: Europe/Dublin
lt: Europa/Dublinas

en: Europe/Gibraltar
lt: Europa/Gibraltaras

en: Europe/Helsinki
lt: Europa/Helsinkis

en: Europe/Istanbul
lt: Europa/Stambulas

en: Europe/Kaliningrad
lt: Europa/Kaliningradas

en: Europe/Kiev
lt: Europa/Kijevas

en: Europe/Lisbon
lt: Europa/Lisabona

en: Europe/Ljubljana
lt: Europa/Liublijana

en: Europe/London
lt: Europa/Londonas

en: Europe/Luxembourg
lt: Europa/Luksemburgas

en: Europe/Madrid
lt: Europa/Madridas

en: Europe/Malta
lt: Europa/Malta

en: Europe/Minsk
lt: Europa/Minskas

en: Europe/Monaco
lt: Europa/Monako

en: Europe/Moscow
lt: Europa/Maskva

en: Europe/Oslo
lt: Europa/Oslas

en: Europe/Paris
lt: Europa/Paryžius

en: Europe/Prague
lt: Europa/Praha

en: Europe/Riga
lt: Europa/Ryga

en: Europe/Rome
lt: Europa/Roma

en: Europe/Samara
lt: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
lt: Europa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
lt: Europa/Sarajevas

en: Europe/Simferopol
lt: Europa/Simferopolis

en: Europe/Skopje
lt: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
lt: Europa/Sofija

en: Europe/Stockholm
lt: Europa/Stoholmas

en: Europe/Tallinn
lt: Europa/Talinas

en: Europe/Tirane
lt: Europa/Tirane

en: Europe/Uzhgorod
lt: Europas/Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
lt: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
lt: Europa/Vatikanas

en: Europe/Vienna
lt: Europa/Viena

en: Europe/Warsaw
lt: Europa/Varšuva

en: Europe/Zagreb
lt: Europa/Zagrebas

en: Europe/Zaporozhye
lt: Europa/Zaporožė

en: Europe/Zurich
lt: Europa/Ciurichas

en: Exit shell on add or remove action performed
lt: Išeiti iš apvalkalo, kai atliekamas pridėjimo ar šalinimo veiksmas

en: Exit shell on help action performed
lt: Išeiti iš apvalkalo, kai atliekamas pagalbos veiksmas

en: Exit shell on start action performed
lt: Išeiti iš apvalkalo, kai įvykdomas paleidimo veiksmas

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
lt: Išeiti iš apvalkalo, kai įvykdomas atnaujinimo ar paketų šalinimo veiksmas

en: Eye candy added by Anders Carlsson
lt: Gražią išvaizdą pridėjo Anders Carlsson

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
lt: ŠRIFTO-FAILAS IŠVESTIES-FAILAS

en: Failed to create temporary directory
lt: Nepavyko sukurti laikinojo katalogo

en: Fast
lt: Greitas

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Failas „%s“ jau egzistuoja. Ar norite jį perrašyti?

en: File Chooser
lt: Failų parinkiklis

en: File Manager
lt: Failų tvarkytuvė

en: File System
lt: Failų sistema

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Flash _window titlebar
lt: Blyksi _lango antraštė

en: Flash entire _screen
lt: Blyksi _visas ekranas

en: Font Rendering Details
lt: Šriftų atvaizdavimo informacija

en: Font Viewer
lt: Šriftų žiūryklė

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Fraction completed
lt: Atlikta dalis

en: Fraction of transfer currently completed
lt: Jau atlikta siuntimo dalis

en: From URI
lt: Šaltinio URI

en: Full Name
lt: Vardas, pavardė

en: General
lt: Bendra

en: Get more backgrounds online
lt: Atsisiųsti daugiau fonų

en: Get more themes online
lt: Atsiųsti daugiau temų

en: Gra_yscale
lt: P_ilkumo pustonių

en: Groups
lt: Grupės

en: HTTP Proxy Details
lt: HTTP įgaliotojo serverio informacija

en: H_TTP proxy:
lt: H_TTP įgaliotasis serveris:

en: H_orizontal edge scrolling
lt: H_orizontali kraštinė slinktis

en: Help
lt: Žinynas

en: Hide on start (useful to preload the shell)
lt: Paleidus, paslėpti (naudinga norint iš anksto įkelti apvalkalą)

en: High
lt: Aukštas

en: Hinting
lt: Taškinė korekcija

en: Home folder
lt: Namų aplankas

[ctx: Home folder]
en: Home
lt: Namai

en: Hor_izontal two-finger scrolling
lt: Hor_izontali slinktis dviem pirštais

en: Horizontal gradient
lt: Horizontalus gradientas

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Icons only
lt: Tik piktogramos

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
lt: Jei priskirsite spartųjį klavišą komandai „%s“, „%s“ bus išjungtas.

en: Ignore Host List
lt: Nepaisyti kompiuterių sąrašo

en: Ignored Hosts
lt: Nepaisomi kompiuteriai

en: Image
lt: Paveikslas

en: Image Viewer
lt: Paveikslų žiūryklė

en: Image missing
lt: Trūksta paveikslo

en: Images
lt: Paveikslai

en: Include _panel
lt: Įtraukti _skydelį

en: Indian/Antananarivo
lt: Indiana/Antananarivo

en: Indian/Chagos
lt: Indiana/Chagos

en: Indian/Christmas
lt: Indiana/Christmas

en: Indian/Cocos
lt: Indiana/Cocos

en: Indian/Comoro
lt: Indiana/Comoro

en: Indian/Kerguelen
lt: Indiana/Kerguelen

en: Indian/Mahe
lt: Indiana/Mahe

en: Indian/Maldives
lt: Indiana/Maldives

en: Indian/Mauritius
lt: Indiana/Mauritius

en: Indian/Mayotte
lt: Indiana/Mayotte

en: Indian/Reunion
lt: Indiana/Reunion

en: Indicates whether to close the shell when a help action is performed.
lt: Nurodo, ar išeiti iš apvalkalo, kai įvykdomas pagalbos veiksmas.

en: Indicates whether to close the shell when a start action is performed.
lt: Nurodo, ar išeiti iš apvalkalo, kai įvykdomas paleidimo veiksmas.

en: Indicates whether to close the shell when an add or remove action is performed.
lt: Nurodo, ar išeiti iš apvalkalo, kai atliekamas pridėjimo ar šalinimo veiksmas.

en: Indicates whether to close the shell when an upgrade or uninstall action is performed.
lt: Nurodo, ar išeiti iš apvalkalo, kai įvykdomas atnaujinimo ar pašalinimo veiksmas.

en: Info
lt: Informacija

en: Install
lt: Įdiegti

en: Install Failed
lt: Įdiegti nepavyko

en: Install multi-monitor settings for the whole system
lt: Įdiegti daugelio vaizduoklių nustatymus visai sistemai

en: Installation for theme "%s" failed.
lt: Nepavyko įdiegti temos „%s“.

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
lt: Įdiegia įvairių darbalaukio dalių temų paketus

en: Instant Messenger
lt: Pokalbių programa

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
lt: Neturite reikiamų teisių idiegti temą į:
    %s

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Internet
lt: Internetas

en: Jump to Preferred Applications dialog
lt: Pereiti prie Pageidaujamų programų dialogo

en: Jump to the Accessible Login dialog
lt: Pereiti prie Neįgaliesiems pritaikyto prisijungimo dialogo

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
lt: Pereiti prie Klaviatūros pritaikymo neįgaliesiems dialogo

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
lt: Pereiti prie pelės pritaikymo neįgaliesiems dialogo

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
lt: Tik pritaikyti nustatymus ir išeiti (tiktai suderinamumui; dabar tai yra valdoma tarnybos)

en: Keep Current Theme
lt: Palikti esamą temą

en: Key presses _repeat when key is held down
lt: Klavišų paspaudimai _kartojami, kai laikomas nuspaustas klavišas

en: Keybinding
lt: Klavišų susiejimas

en: Keybinding associated with a custom shortcut.
lt: Klavišų susiejimas, priskirtas pasirinktai nuorodai

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
lt: Klaviatūros pritaikymo neįgaliesiems garsinis atsakas

en: Keyboard Layout Options
lt: Klaviatūros išdėstymo parametrai

en: Keyboard Preferences
lt: Klaviatūros nustatymai

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klavišų kombinacijos

en: Keyboard _model:
lt: Klaviatūros _modelis:

en: Large
lt: Didelis

en: Launch calculator
lt: Paleisti skaičiuotuvą

en: Launch email client
lt: Paleisti elektroninio pašto programą

en: Launch help browser
lt: Paleisti žinyno naršyklę

en: Launch instant messenger
lt: Paleisti tikralaikių pokalbių programą

en: Launch media player
lt: Paleisti medijos leistuvą

en: Launch settings
lt: Paleisti nustatymus

en: Launch web browser
lt: Paleisti saityno naršyklę

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Layouts
lt: Išdėstymai

en: Left
lt: Kairėje

en: Left (with menu)
lt: Kairėje (su meniu)

en: Left button
lt: Kairysis mygtukas

en: Left index finger
lt: Kairysis smilius

en: Left little finger
lt: Kairysis mažasis pirštas

en: Left middle finger
lt: Kairysis didysis pirštas

en: Left ring finger
lt: Kairysis bevardis pirštas

en: Left thumb
lt: Kairysis smilius

en: List of keyboard layouts selected for usage
lt: Naudojimui pasirinktų klaviatūros išdėstymų sąrašas

en: Lock screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
lt: Užrakinti ekraną po tam tikro laiko siekiant padėti išvengti traumų, gaunamų ilgai be pertraukos renkant tekstą

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Long
lt: Ilgas

en: Low
lt: Žemas

en: MATE Font Viewer
lt: MATE šriftų žiūryklė

en: MATE Theme %s correctly installed
lt: MATE tema %s įdiegta teisingai

en: Mail Reader
lt: Pašto programa

en: Mate Theme Package
lt: Mate temų paketas

en: Maximize
lt: Išskleidžiama

en: Maximize Horizontally
lt: Išskleisti horizontaliai

en: Maximize Vertically
lt: Išskleisti vertikaliai

en: Menus and Toolbars
lt: Meniu ir įrankių juostos

en: Metacity Preferences
lt: Metacity nustatymai

en: Middle button
lt: Vidurinysis mygtukas

en: Minimize
lt: Suskleisti

en: Mirror Screens
lt: Dublikuoti ekranai

en: Mobility
lt: Mobilumas

en: Models
lt: Modeliai

en: Monitor
lt: Monitorius

en: Monitor Preferences
lt: Vaizduoklio nustatymai

en: Monitor: %s
lt: Vaizduoklis: %s

en: More backgrounds URL
lt: Daugiau fono paveikslų URL

en: More themes URL
lt: Nuoroda į daugiau temų

en: Mouse
lt: Pelė

en: Mouse Keys
lt: Pelės mygtukai

en: Mouse Orientation
lt: Pelės orientacija

en: Mouse Preferences
lt: Pelės nustatymai

en: Move _Down
lt: _Nuleisti

en: Move _Up
lt: _Pakelti

en: Move the selected keyboard layout down in the list
lt: Perkelti pasirinktą klaviatūros išdėstymą žemyn sąraše

en: Move the selected keyboard layout up in the list
lt: Perkelti pasirinktą klaviatūros išdėstymą aukštyn sąraše

en: Movement Key
lt: Judėjimo klavišas

en: Multimedia
lt: Multimedija

en: Multimedia Player
lt: Multimedijos grotuvas

en: N_one
lt: J_okios

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Network Proxy
lt: Įgaliotasis tinklo serveris

en: Network Proxy Preferences
lt: Įgaliotojo tinklo serverio nustatymai

en: Network Servers
lt: Tinklo serveris

en: New
lt: Naujas

en: New Applications
lt: Naujos programos

en: New Document
lt: Naujas dokumentas

en: New Spreadsheet
lt: Nauja skaičialentė

en: New Windows
lt: Nauji langai

en: New shortcut...
lt: Naujas susiejimas...

en: New themes have been successfully installed.
lt: Naujos temos sėkmingai įdiegtos.

en: New windows u_se active window's layout
lt: Naujiems langams _naudojamas aktyvaus lango išdėstymas

en: Next track
lt: Kitas takelis

en: No Desktop Background
lt: Be darbalaukio fono

en: No Image
lt: Nėra paveikslo

en: No matches found.
lt: Atitikmenų nerasta.

en: No theme file location specified to install
lt: Nenurodyta įdiegtinos temos failo vieta

en: None
lt: Nėra

en: Normal
lt: Normalus

en: Off
lt: Išjungta

en: Office
lt: Raštinė

en: On
lt: Įjungta

en: Open a dialog to specify the color
lt: Atverkite dialogą norėdami nurodyti spalvą

en: Other
lt: Kitos

en: Other finger:
lt: Kitas pirštas:

en: Overwrite _All
lt: Perrašyti _visus

en: PKEXEC_UID must be set to an integer value
lt: PKEXEC_UID reikšmė turi būti sveikas skaičius

en: Panel icon
lt: Skydelio piktograma

en: Parent Window
lt: Motininis langas

en: Parent window of the dialog
lt: Motininis dialogo langas

en: Pause playback
lt: Pristabdyti grojimą

en: Place finger on reader
lt: Uždėkite pirštą ant skaitytuvo

en: Placement
lt: Vieta

en: Play (or play/pause)
lt: Groti (arba groti/pauzė)

en: Please contact your system administrator for help.
lt: Susisiekite su sistemos administratoriumi, jei reikia pagalbos.

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
lt: Įveskite savo slaptažodį dar kartą laukelyje <b>Pakartokite naują slaptažodį</b>.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
lt: Įveskite savo slaptažodį laukelyje <b>Naujas slaptažodis</b>.

en: Pointer
lt: Žymeklis

en: Pointer Speed
lt: Žymeklio greitis

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Preferred Applications
lt: Pageidaujamos programos

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Preview:
lt: Peržiūra:

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Print a diagram of the selected keyboard layout
lt: Atspausdinti pasirinkto klaviatūros išdėstymo diagramą

en: Proxy Configuration
lt: Įgaliotojo serverio konfigūravimas

en: R_esolution
lt: Ra_iška

en: R_otation:
lt: _Pasukimas:

en: Re_fresh rate:
lt: At_naujinimo dažnis:

en: Remove from Favorites
lt: Pašalinti iš mėgstamų

en: Remove from Startup Programs
lt: Pašalinti iš paleidimo programų

en: Remove the selected keyboard layout from the list
lt: Pašalinti pasirinktą klaviatūros išdėstymą iš sąrašo

en: Rendering
lt: Vaizdavimas

en: Repeat Keys
lt: Kartojimo klavišai

en: Repeat keys speed
lt: Kartojamų klavišų greitis

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
lt: Pakeisti dabartinius klaviatūros išdėstymus
    numatytaisiais nustatymais.

en: Reset to De_faults
lt: Atstatyti į _numatytuosius

en: Revert Font
lt: Atmesti šriftą

en: Right
lt: Dešinėje

en: Right (with menu)
lt: Dešinėje (su meniu)

en: Right button
lt: Dešinysis mygtukas

en: Right index finger
lt: Dešinysis smilius

en: Right little finger
lt: Dešinysis mažasis pirštas

en: Right middle finger
lt: Dešinysis didysis pirštas

en: Right ring finger
lt: Dešinysis bevardis pirštas

en: Right thumb
lt: Dešinysis nykštys

en: Roll up
lt: Suvyniojama

en: Run at st_art
lt: Paleisti p_aleisties metu

en: SIZE
lt: DYDIS

en: S_ocks host:
lt: S_ocks serveris:

en: S_peed:
lt: G_reitis:

en: S_uper (or "Windows logo")
lt: S_uper (arba „Windows logo“)

en: Sa_me image in all monitors
lt: _Tas pats vaizdas visuose vaizduokliuose

en: Save Theme As...
lt: Įrašyti temą kaip...

en: Save _As...
lt: Įrašyti k_aip...

en: Save _background image
lt: Įrašyti _fono paveikslą

en: Save _notification theme
lt: Įrašyti pra_nešimų temą

en: Scale
lt: Ištempti (proporcingai)

en: Scrolling
lt: Slinktis

en: Search
lt: Ieškoti

en: Select Font
lt: Pasirinkti šriftą

en: Select Image
lt: Pasirinkite paveikslą

en: Select Theme
lt: Pasirinkite temą

en: Select a keyboard layout to be added to the list
lt: Pasirinkite klaviatūros išdėstymą pridėjimui į sąrašo

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
lt: Norėdami pakeisti vaizduoklio savybes, pasirinkite jį, vilkite norėdami pertvarkyti jo poziciją.

en: Select finger
lt: Pasirinkite pirštą

en: Select your default applications
lt: Parinkite savo numatytąsias programas

en: Select your photo
lt: Pasirinkite savo fotografiją

en: Set as primary
lt: Nustatyti kaip pirminį

en: Set time zone
lt: Nustatyti laiko juostą

en: Set your keyboard preferences
lt: Keisti klaviatūros nustatymus

en: Set your mouse preferences
lt: Keisti pelės nustatymus

en: Set your network proxy preferences
lt: Nurodyti įgaliotojo tinklo serverio nustatymus

en: Set your personal information
lt: Nurodyti asmeninę informaciją

en: Set your window properties
lt: Nustatyti langų ypatybes

en: Sets the selected monitor as primary.
lt: Nustato pasirinktą vaizduoklį kaip pirminį

en: Setting the time and date of the local system
lt: Vietinės sistemos laiko ir datos nustatymas

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
lt: _Rodyti žymeklio vietą paspaudus Control (Vald) klavišą

en: Short
lt: Trumpas

en: Shortcut
lt: Susiejimas

en: Show _icons in menus
lt: Men_iu rodyti piktogramas

en: Show _visual feedback for the alert sound
lt: Vietoj įspėjimo garso rodyti _vaizdinį atsaką

en: Show hidden items
lt: Rodyti paslėptus elementus

en: Show icons on buttons
lt: Rodyti piktogramas ant mygtukų

en: Show size column
lt: Rodyti dydžio stulpelį

en: Show type column
lt: Rodyti tipo stulpelį

en: Shut down
lt: Išjungti

en: Slide Show
lt: Skaidrių rodymas

en: Slow
lt: Lėtas

en: Slow Keys
lt: Lėtieji klavišai

en: Small
lt: Mažas

en: Smoothing
lt: Glotninimas

en: Solid color
lt: Viena spalva

en: Sound
lt: Garsas

en: Span
lt: Apgaubti

en: Specify the filename of a theme to install
lt: Nurodykite įdiegtinos temos failo pavadinimą

en: Specify the name of the page to show (general)
lt: Nurodykite rodytino puslapio pavadinimą (general)

en: Specify the name of the page to show (internet|multimedia|system|a11y)
lt: Nurodykite rodytino puslapio pavadinimą (internet|multimedia|system|a11y)

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
lt: Nurodykite rodytino puslapio pavadinimą (theme|background|fonts|interface)

en: Spreadsheet Editor
lt: Skaičialenčių redaktorius

en: Start %s
lt: Paleisti %s

en: Start the page with the accessibility settings showing
lt: Atverti puslapį, rodantį pritaikymo neįgaliesiems nustatymus

en: Start the page with the typing break settings showing
lt: Atverti puslapį, rodantį teksto rinkimo pertraukėlės nustatymus

en: Sticky Keys
lt: Atmenieji klavišai

en: Stop playback
lt: Sustabdyti grojimą

en: Stretch
lt: Ištempti

en: Style
lt: Stilius

en: Sub_pixel (LCDs)
lt: Po_pikselinis (LCD)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
lt: Po_pikselinis glotninimas (LCD)

en: Subpixel Order
lt: Popikselių tvarka

en: Swipe finger on reader
lt: Braukite pirštą per skaitytuvą

en: System
lt: Sistema

en: System error: %s.
lt: Sistemos klaida: %s.

en: TEXT
lt: TEKSTAS

en: Take a break now (next in %dm)
lt: Padaryti pertrauką dabar (kita po %dm)

en: Take a break now (next in less than one minute)
lt: Padaryti pertrauką dabar (kita mažiau nei po minutės)

en: Take a break!
lt: Pailsėkite!

en: Task names and associated .desktop files
lt: Užduočių vardai ir atitinkami .desktop failai

en: Terminal Emulator
lt: Terminalo emuliatorius

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Editor
lt: Tekstų redaktorius

en: Text below items
lt: Tekstas po elementais

en: Text beside items
lt: Tekstas šalia elementų

en: Text only
lt: Tik tekstas

en: Text to thumbnail (default: Aa)
lt: Tekstas į miniatiūrą (įprasta: Aa)

en: That password was incorrect.
lt: Slaptažodis buvo neteisingas.

en: The %s utility is not installed.
lt: Sistemoje neįdiegta programa %s.

en: The MATE configuration tool
lt: MATE konfigūravimo įrankis

en: The current controls theme does not support color schemes.
lt: Esama valdymo elementų tema nepalaiko spalvų schemų.

en: The current theme suggests a background and a font.
lt: Ši tema siūlo fono paveikslą ir šriftą.

en: The current theme suggests a background and a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
lt: Ši tema siūlo foną ir šriftą.  Beje, paskutinis pritaikytas šrifto pasiūlymas gali būti atmestas.

en: The current theme suggests a background.
lt: Ši tema siūlo fono paveikslą.

en: The current theme suggests a background. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
lt: Ši tema siūlo foną.  Beje, paskutinis pritaikytas šrifto pasiūlymas gali būti atmestas.

en: The current theme suggests a font.
lt: Ši tema siūlo šriftą.

en: The current theme suggests a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
lt: Ši tema siūlo šriftą.  Beje, paskutinis pritaikytas šrifto pasiūlymas gali būti atmestas.

en: The current window manager is unsupported
lt: Esama langų tvarkytuvė yra nepalaikoma

en: The device is already in use.
lt: Įrenginys jau naudojamas.

en: The last applied font suggestion can be reverted.
lt: Paskutinis pritaikytas šrifto pasiūlymas gali būti atmestas.

en: The monitor configuration has been saved
lt: Vaizduoklio konfigūracija įrašyta

en: The new password has already been used recently.
lt: Naujasis slaptažodis jau neseniai buvo naudotas.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
lt: Naujas slaptažodis turi susidėti iš skaičių arba specialių simbolio(-ų).

en: The old and new passwords are the same.
lt: Senas ir naujas slaptažodžiai yra tokie patys.

en: The old and new passwords are too similar.
lt: Senas ir naujas slaptažodžiai yra per daug panašūs.

en: The password is too short.
lt: Slaptažodis per trumpas.

en: The password is too simple.
lt: Slaptažodis per peprastas.

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
lt: Negalima naudoti sparčiojo klavišo „%s“, kadangi nebegalėsite rinkti tekstą šiuo klavišu.
    Bandykite klavišą kartu su tokiais klavišais kaip Control (Vald), Alt ar Shift (Lyg2).

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
lt: Susiejimas „%s“ jau yra naudojamas
    „%s“

en: The source filename must be absolute
lt: Šaltinio failas turi būti su absoliučiu keliu

en: The task name to be displayed in the control-center followed by a ";" separator then the filename of an associated .desktop file to launch for that task.
lt: Užduoties vardas, rodomas valdymo centre, kabliataškis („;“) ir atitinkamo vykdomojo .desktop failo, skirto paleisti šiai užduočiai, vardas.

en: The theme "%s" already exists.
lt: Tema "%s" jau yra.

en: The theme "%s" has been installed.
lt: Tema „%s“ įdiegta.

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
lt: Ši tema jau egzistuoja. Ar norite ją perrašyti?

en: The two passwords are not equal.
lt: Šie du slaptažodžiai nėra vienodi.

en: The type of accelerator.
lt: Sparčiojo klavišo tipas.

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
lt: Teksto rinkimo monitorius informacijos rodymui naudoja skydelio pranešimų vietą. Nepanašu, kad jūsų skydelyje ši vieta yra. Galite ją įdėti, ant skydelio spustelėję dešinįjį pelės mygtuką ir pasirinkę „Įdėti į skydelį“, „Pranešimų vieta“ ir paspaudę „Pridėti“.

en: Theme
lt: Tema

en: Theme Installer
lt: Temų diegimo programa

en: Theme Packages
lt: Temų paketai

en: Theme cannot be deleted
lt: Tema negali būti ištrinta

en: Theme name must be present
lt: Temos pavadinimas turi būti nurodytas

en: There was a problem while extracting the theme.
lt: Klaida išskleidžiant temą.

en: There was an error displaying help: %s
lt: Rodant žinyną įvyko klaida: %s

en: There was an error installing the selected file
lt: Įvyko klaida diegiant pasirinktą failą

en: This configuration will be used the next time someone logs in.
lt: Ši konfigūracija bus naudojama kitą kartą kam nors prisijungus.

en: This font could not be displayed.
lt: Šio šrifto nepavyko parodyti.

en: This program can only be used by the root user
lt: Šią programą gali paleisti tik root naudotojas

en: This program must only be run through pkexec(1)
lt: Šią programą galima paleisti tik per pkexec(1)

en: This resets the font DPI to the auto-detected value from Xserver.
lt: Tai atstato šrifto DPI reikšmę į automatiškai aptiktą reikšmę iš Xserver.

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
lt: Ši tema neatrodys taip, kaip turėtų, nes reikiama GTK+ tema „%s“ neįdiegta.

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
lt: Ši tema neatrodys taip, kaip turėtų, nes reikiama piktogramų tema „%s“ neįdiegta.

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
lt: Ši tema neatrodys taip, kaip turėtų, nes reikiama langų tvarkytuvės tema „%s“ neįdiegta.

en: Thr_eshold:
lt: _Slenkstis:

en: Three-finger click emulation:
lt: Trijų pirštų spustelėjimo emuliacija:

en: Thumbnail size (default: 128)
lt: Miniatiūrų dydis (numatytasis: 128)

en: Tile
lt: Iškloti

en: Time
lt: Laikas

en: Time And Date Manager
lt: Laiko ir datos tvarkytuvė

en: Time Zone
lt: Laiko juosta

en: Time Zone Selection
lt: Laiko juostos pasirinkimas

en: Time and Date Manager
lt: Laiko ir datos tvarkytuvė

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Titlebar Action
lt: Lango antraštės veiksmas

en: Titlebar Buttons
lt: Lango antraštės mygtukai

en: To URI
lt: Paskirties URI

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
lt: Norėdami pakeisti slaptažodį, įveskite savo esamą slaptažodį laukelyje žemiau ir paspauskite <b>Patvirtinti tapatybę</b>.
    Kai patvirtinsite savo tapatybę, įveskite naują slaptažodį, pakartokite jį ir paspauskite <b>Pakeisti slaptažodį</b>.

en: To edit a shortcut key, double-click on the corresponding row and type a new key combination, or press backspace to clear.
lt: Norėdami pakeisti spartųjį klavišą, du kartus spustelėkite ant atitinkamos eilutės ir paspauskite spartųjį klavišą. Norėdami jį ištrinti, paspauskite Backspace.

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
lt: Jei norite prisijungti pirštų antspaudu, turite įrašyti bent vieną iš savo pirštų antspaudų, naudodami „%s“ įrenginį.

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
lt: Norėdami perkelti langą, laikykite nuspaudę šį klavišą, tada tempkite langą:

en: To test your double-click settings, try to double-click on the triangle and you must see the mate desktop logo with both rings showing.
lt: Norėdami patikrinti dvikarčio spustelėjimo nustatymus, pabandykite du kartus spustelėti ant trikampio ir privalote pamatyti MATE darbalaukio logotipą su dviem žiedais.

en: Too many custom shortcuts
lt: Per daug pasirinktinių susiejimų

en: Toolbar _button labels:
lt: Įrankių juostos my_gtukų etiketės:

en: Total URIs
lt: URI skaičius

en: Total number of URIs
lt: Kiek iš viso yra URI

en: Touchpad
lt: Jutiklinis kilimėlis

en: Two-finger click emulation:
lt: Dviejų pirštų spustelėjimo emuliacija:

en: Type
lt: Tipas

en: Typing Break
lt: Teksto rinkimo pertraukėlė

en: Typing Monitor
lt: Teksto rinkimo monitorius

en: URI currently transferring from
lt: URI, iš kurio dabar siunčiama

en: URI currently transferring to
lt: URI, į kur dabar siunčiama

en: URL for where to get more desktop backgrounds. If set to an empty string the link will not appear.
lt: URL, kur gauti daugiau darbalaukio fono paveikslų. Jeigu reikšmė tuščia, ši nuoroda nebus rodoma.

en: URL for where to get more desktop themes. If set to an empty string the link will not appear.
lt: URL, kur gauti daugiau darbalaukio temų. Jeigu reikšmė tuščia, ši nuoroda nebus rodoma.

en: U_nselect windows when the mouse leaves them
lt: Pa_naikinti langų pasirinkimą, kai pelės žymeklis juos palieka

en: U_sername:
lt: _Naudotojo vardas:

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
lt: Nepavyko parodyti teksto rinkimo pertraukos nustatymų dialogo dėl šios klaidos: %s

en: Unable to launch %s: %s
lt: Nepavyko paleisti %s: %s

en: Unable to launch backend
lt: Nepavyko paleisti posistemės

en: Unable to start the settings manager 'mate-settings-daemon'.
    Without the MATE settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with DBus, or a non-MATE (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the MATE settings manager.
lt: Nepavyko paleisti nustatymų tvarkytuvės „mate-settings-daemon“.
    Neveikiant MATE nustatymų tvarkytuvei kai kurios nuostatos gali neveikti. Tai gali reikšti, jog yra problemų su DBus arba šiuo metu yra aktyvi ne MATE (o pvz., KDE) nustatymų tvarkytuvė ir kyla konfliktas su MATE nustatymų tvarkytuve.

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Upside Down
lt: Apversta

en: Upside-down
lt: Apversta

en: Usage: %s SOURCE_FILE DEST_NAME
    
    This program installs a RANDR profile for multi-monitor setups into
    a systemwide location.  The resulting profile will get used when
    the RANDR plug-in gets run in mate-settings-daemon.
    
    SOURCE_FILE - a full pathname, typically /home/username/.config/monitors.xml
    
    DEST_NAME - relative name for the installed file.  This will get put in
                the systemwide directory for RANDR configurations,
                so the result will typically be %s/DEST_NAME
lt: Naudojimas: %s ŠALTINIO_FAILAS TIKSLO_PAVADINIMAS
    
    Ši programa įdiegia RANDR profilį daugelio vaizduoklių nustatymams į
    sisteminę vietą.  Profilis bus naudojamas kai RANDR įskiepis paleidžiamas
    per mate-settings-daemon.
    
    ŠALTINIO_FAILAS - pilnas kelias, dažniausiai /home/username/.config/monitors.xml
    
    TIKSLO_PAVADINIMAS - santykinis įdiegto failo pavadinimas. Šis bus patalpintas į
                sistemos katalogą RANDR konfigūracijoms,
                tad rezultatas dažniausiai bus %s/TIKSLO_PAVADINIMAS

en: User name:
lt: Naudotojo vardas:

en: V_ertical two-finger scrolling
lt: V_ertikali slinktis dviem pirštais

en: Vendors
lt: Pardavėjai

en: Version
lt: Versija

en: Vertical gradient
lt: Vertikalus gradientas

en: Video Player
lt: Vaizdo leistuvas

en: View and edit keyboard layout options
lt: Rodyti ir keisti klaviatūros išdėstymo parametrus

en: View fonts on your system
lt: Žiūrėti šriftus jūsų sistemoje

en: Visual
lt: Vaizdo

en: Visual cues for sounds
lt: Vaizdiniai garsų ženklai

en: Volume down
lt: Sumažinti garsį

en: Volume mute
lt: Nutildyti

en: Volume up
lt: Pagarsinti

en: Warning: multi-finger emulation may disable software buttons
lt: Įspėjimas: kelių pirštų emuliacija gali išjungti programinės įrangos mygtukus

en: Web Browser
lt: Saityno naršyklė

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
lt: Ar mygtukuose rodyti piktogramas šalia mygtuko užrašo

en: Window Border
lt: Lango rėmelis

en: Window Preferences
lt: Langų nustatymai

en: Window Selection
lt: Langų pasirinkimas

en: Window Snapping
lt: Langų pritraukimas

en: Windows
lt: Langai

en: Word Processor
lt: Tekstų rengyklė

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
lt: Pritaikyti ją dabar, ar palikti esamą temą?

en: Would you like to delete this theme?
lt: Ar norite pašalinti šią temą?

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
lt: Sukurė Richard Hult <richard@imendio.com>

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
lt: Jums neleidžiama naudotis šiuo įrenginiu. Susisiekite su sistemos administratoriumi.

en: Your filter "%s" does not match any items.
lt: Filtras „%s“ neatitinka jokių įrašų.

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
lt: Pirštų antspaudai sėkmingai įrašyti. Dabar galite prisijungti naudodamiesi pirštų antspaudų skaitytuvu.

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas, nuo pradinio Jūsų tapatybės atpažinimo. Prisijunkite iš naujo tapatybės atpažinimui.

en: Your password has been changed.
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas.

en: Zoom
lt: Mastelis

en: [WALLPAPER...]
lt: [DARBALAUKIO PAVEIKSLAS...]

en: _Acceleration:
lt: _Greitėjimas:

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
lt: _Pritaikymo neigaliesiems funkcijos gali būti įjungtos ir išjungtos klavišų kombinacijomis

en: _Add...
lt: Pri_dėti...

en: _Application font:
lt: _Programų šriftas:

en: _Apply
lt: _Taikyti

en: _Authenticate
lt: _Patvirtinti tapatybę

en: _Break interval lasts:
lt: _Pertraukėlės tęsiasi:

en: _Browse applications...
lt: _Naršyti programas...

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Country:
lt: Ša_lis:

en: _Delay:
lt: _Delsa:

en: _Delete
lt: _Pašalinti

en: _Delete Fingerprints
lt: _Ištrinti pirštų antspaudus

en: _Description:
lt: _Aprašymas:

en: _Details
lt: _Išsamiau

en: _Detect monitors
lt: _Aptikti vaizduoklius

en: _Document font:
lt: D_okumentų šriftas:

en: _Editable menu shortcut keys
lt: R_edaguojami meniu spartieji klavišai

en: _Enable assistive technologies
lt: Į_jungti pagalbines technologijas

en: _FTP proxy:
lt: _FTP įgaliotasis serveris:

en: _File
lt: _Failas

en: _Fixed width font:
lt: _Fiksuoto pločio šriftas:

en: _Full
lt: _Visa

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Ignore fast duplicate keypresses
lt: _Nepaisyti greitų dvigubų klavišų paspaudimų

en: _Input boxes:
lt: Į_vesties laukeliai:

en: _Install...
lt: Į_diegti...

en: _Keyboard Accessibility
lt: _Klaviatūros pritaikymas neįgaliesiems

en: _Language:
lt: _Kalba:

en: _Latch modifiers when pressed twice
lt: _Fiksuoti modifikatorius paspaudus dukart

en: _Left-handed
lt: _Kairei rankai

en: _Lock screen to enforce typing break
lt: Už_rakinti ekraną verčiant pailsėti nuo teksto rinkimo

en: _Medium
lt: _Vidutinė

en: _Models:
lt: _Modelis:

en: _Monochrome
lt: _Vienspalvis

en: _Mouse Accessibility
lt: _Pelės pritaikymas neįgaliesiems

en: _Name:
lt: _Vardas:

en: _New
lt: _Nauja

en: _New password:
lt: _Naujas slaptažodis:

en: _None
lt: _Joks

en: _Only accept long keypresses
lt: _Reaguoti tik į ilgus klavišų paspaudimus

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Options...
lt: _Parametrai...

en: _Overwrite
lt: _Perrašyti

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Pointer can be controlled using the keypad
lt: _Leisti valdyti žymeklį klaviatūra

en: _Postpone Break
lt: _Atidėti pertraukėlę

en: _Preferred Applications
lt: _Pageidaujamos programos

en: _Print
lt: S_pausdinti

en: _Quit
lt: Iš_eiti

en: _Reassign
lt: _Priskirti iš naujo

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Reset to Defaults
lt: _Atstatyti į numatytąsias

en: _Resolution:
lt: _Raiška:

en: _Retype new password:
lt: _Pakartokite naują slaptažodį:

en: _Right-handed
lt: _Dešinei rankai

en: _Run at start
lt: Paleisti p_aleisties metu

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Secure HTTP proxy:
lt: _Saugus HTTP įgaliotasis serveris:

en: _Select windows when the mouse moves over them
lt: _Pasirinkti langus, kai virš jų yra pelės žymeklis

en: _Selected items:
lt: Pa_sirinkti elementai:

en: _Sensitivity:
lt: _Jautrumas:

en: _Separate layout for each window
lt: _Atskiras išdėstymas kiekvienam langui

en: _Show monitors in panel
lt: R_odyti vaizduoklius skydelyje

en: _Show...
lt: _Rodyti...

en: _Simulate simultaneous keypresses
lt: _Imituoti vienalaikius klavišų paspaudimus

en: _Size:
lt: _Dydis:

en: _Skip
lt: Pralei_sti

en: _Slight
lt: _Nežymi

en: _Speed:
lt: _Greitis:

en: _Style:
lt: _Stilius:

en: _Timeout:
lt: _Trukmė:

en: _Tooltips:
lt: _Paaiškinimai:

en: _Type to test settings:
lt: Rašykite, kad _patikrintumėte nustatymus:

en: _Variants:
lt: _Variantai:

en: _Vendors:
lt: _Pardavėjai:

en: _Vertical edge scrolling
lt: _Vertikali kraštinė slinktis

en: _Window title font:
lt: _Langų antraščių š_riftas:

en: _Windows:
lt: _Langai:

en: _Work interval lasts:
lt: _Darbo periodas tęsiasi:

en: filename
lt: failo pavadinimas

en: if true, the control-center will close when a "Common Task" is activated.
lt: Jei tiesa, valdymo centras užsivers įvykdžius „paprastą užduotį“.

en: minutes
lt: minučių

en: multiple sizes
lt: keli dydžiai

en: open file
lt: atverti failą

en: page
lt: puslapis

en: pixel | pixels
lt[0]: pikselis
lt[1]: pikseliai
lt[2]: pikselių
lt[3]: pikselių

en: seconds
lt: sekundžių

en: unknown
lt: nežinomas
