mate-control-center 1.27.0 - en to ne translation catalogue (346 entries)

en: - MATE Keyboard Preferences
ne: जीनोम कुञ्जीपाटी प्राथमिकताहरू

en: 100%
ne: १००%

en: 200%
ne: २००%

en: <b>Di_rect internet connection</b>
ne: <b>प्रत्यक्ष इन्टरनेट जडान</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
ne: <b>स्वाचालित प्रोक्सी कन्फिगरेसन</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
ne: <b>म्यानुअल प्रोक्सी कन्फिगरेसन</b>

en: <b>_Use authentication</b>
ne: <b>प्रमाणीकरण प्रयोग गर्नुहोस्</b>

en: A computer break reminder.
ne: एउटा कमप्युटर विच्छेदन रिमाइन्डर ।

en: A system error has occurred
ne: एउटा प्रणाली त्रुटि देखा पर्यो

en: About %s
ne: %s बारेमा

en: About Me
ne: मेरो बारेमा

en: Accel Mode
ne: एक्सेल मोड

en: Accelerator key
ne: गतिवर्धक कुञ्जी

en: Accelerator keycode
ne: गतिवर्धक कुञ्जीसङ्केत

en: Accelerator modifiers
ne: गतिवर्धक परिमार्जकहरू

en: Accessibility
ne: पहुचता

en: Accessible Lo_gin
ne: पहुँचयोग्य लग इन

en: Action
ne: कार्य

en: Add Wallpaper
ne: वालपेपर थप्नुहोस्

en: Add to Favorites
ne: मनपर्नेहरूमा थप्नुहोस्

en: Add to Startup Programs
ne: सुरुआत कार्यक्रमहरूलाई थप्नुहोस्

en: All Files
ne: सबै फाइलहरू

en: All files
ne: सबै फाइलहरू

en: All_ow postponing of breaks
ne: विच्छेदहरूको स्थगन गर्न अनुमति दिनुहोस्

en: Appearance
ne: देखावट

en: Appearance Preferences
ne: देखावट प्राथमिकताहरू

en: Apply Background
ne: पृष्ठभूमि लागू गर्नुहोस्

en: Apply Font
ne: फन्ट लागू गर्नुहोस्

en: Apply New Theme
ne: नयाँ विषयवस्तु लागु गर्नुहोस्

en: Assign shortcut keys to commands
ne: आदेशहरूमा सर्टकट कुञ्जीहरू मानाङ्कन गर्नुहोस्

en: Authenticated!
ne: प्रमाणीकरण गरिएको!

en: Autoconfiguration _URL:
ne: स्वत: कन्फिगरेसन URL:

en: Back
ne: पछाडि

en: Background
ne: पृष्ठभूमि

en: Best _shapes
ne: सर्वोत्तम आकारहरू

en: Best co_ntrast
ne: सर्वित्तम व्यतिरेक

en: C_ustomize...
ne: अनुकुलन गर्नुहोस्...

en: Calculator
ne: गणकयन्त्र

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Center
ne: केन्द्र

en: Change Passwo_rd...
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्नुहोस्...

en: Change pa_ssword
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change password
ne: पासवर्ड परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
ne: प्रलम्बित प्रविधिहरू सक्षम पार्न गरिएका परिवर्तनहरूले तपाईँको पछिल्लो लग इन नगरे सम्म प्रभाव लिने छैन ।

en: Check if breaks are allowed to be postponed
ne: यदि विच्छेदहरू स्थगन गर्न अनुमति दिइन्छ भने जाँच गर्नुहोस्

en: Checking password...
ne: पासवर्ड जाँच गर्दैछ...

en: Child exited unexpectedly
ne: शाखा अनपेक्षित रूपमा अन्त्य भयो

en: Choose a Keyboard Model
ne: एउटा कुञ्जीपाटी नमूना रोज्नुहोस्

en: Choose a Layout
ne: सजावट रोज्नुहोस्

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
ne: तपाईँको पासवर्ड परिवर्तन गर्न <b>पासवर्ड परिवर्तन गर्नुहोस्</b> क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Close and _Log Out
ne: बन्द गर्नुहोस् र लग आउट गर्नुहोस्

en: Close the control-center when a task is activated
ne: कार्य सक्रिय गरिएको बेला नियन्त्रण-केन्द्र बन्द गर्नुहोस्

en: Colors
ne: रङ्गहरू

en: Command
ne: आदेश

en: Common Tasks
ne: साझा कार्यहरू

en: Compositing Manager
ne: प्रबन्धक रचना गर्दैछ

en: Control Center
ne: नियन्त्रण केन्द्र

en: Controls
ne: नियन्त्रण गर्दछ

en: Copying '%s'
ne: '%s' प्रतिलिपि गर्दै

en: Copying file: %u of %u
ne: फाइल प्रतिलिपि गरिदैँछ: %u को %u

en: Copying files
ne: फाइल प्रतिलिपि हुदैँछ

en: Copyright
ne: प्रतिलिपि अधिकार

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
ne: backend_stdin IO च्यानल बन्द गर्न सकेन: %s

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
ne: backend_stdout IO च्यानल बन्द गर्न सकेन: %s

en: Current URI index
ne: हालको URI अनुक्रमाणिका

en: Current URI index - starts from 1
ne: हालको अनुक्रमाणिका सूची - १ बाट सुरु हुन्छ

en: Current _password:
ne: हालको पासवर्ड:

en: Cursor blinks speed
ne: कर्सर झिम्काई गति

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Customize Theme
ne: विषयवस्तु अनुकुलन गर्नुहोस्

en: Customize the look of the desktop
ne: डेक्सटपको हेराइ अनुकुलन गर्नुहोस्

en: D_etails...
ne: विस्तृत विवरणहरू...

en: Date
ne: मिति

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Default Pointer
ne: पूर्वनिर्धारित सङ्केतक

en: Des_ktop font:
ne: डेस्कटप फन्ट:

en: Description
ne: वर्णन

en: Desktop
ne: डेस्कटप

en: Disabled
ne: असक्षम पारिएको छ

en: Document Viewer
ne: कागजात दृश्यक

en: Documents
ne: कागजातहरु

en: Don't check whether the notification area exists
ne: सूचना क्षेत्र अवस्थित छ या छैन जाँच नगर्नुहोस्

en: Duration of the break when typing is disallowed
ne: टाइप गर्न अनुमति अस्वीकार गर्दा विश्रामको अवधि

en: Duration of work before forcing a break
ne: विच्छेदको लागि बल प्रयोग गर्नु अगाडी कामको अवधि

en: Edit
ne: सम्पादन

en: Eject
ne: निकाल

en: Enable debugging code
ne: त्रुटि सच्याउने कोड सक्षम पार्नुहोस्

en: Exit shell on add or remove action performed
ne: 'थप्नुहोस्' वा 'हटाउनुहोस्‌' कार्य कार्यसम्पादन गर्दा शेल अन्त्य गर्नुहोस्

en: Exit shell on help action performed
ne: 'मद्दत' कार्य कार्यसम्पादन गर्दा शेल अन्त्य गर्नुहोस्

en: Exit shell on start action performed
ne: 'सुरुआत गर्नुहोस्' कार्य कार्यसम्पादन गर्दा शेल अन्त्य गर्नुहोस्

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
ne: 'स्तरवृधि गर्नुहोस्' वा 'स्थापना नगर्नुहोस्' कार्य कार्यसम्पादन गर्दा शेल अन्त्य गर्नुहोस्

en: Eye candy added by Anders Carlsson
ne: एन्डर्स कार्ल्ससनद्वारा थपिएको आई क्यान्डि

en: Failed to create temporary directory
ne: अस्थायी डाइरेक्टरी सिर्जना गर्न असफल भयो

en: File Manager
ne: फाइल प्रबन्धक

en: File System
ne: फाइल प्रणाली

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Flash _window titlebar
ne: सञ्झ्याल शीर्षकपट्टी फ्ल्यास गर्नुहोस्

en: Font Rendering Details
ne: फन्ट रेन्डरिङ विवरणहरू

en: Fonts
ne: फन्टहरू

en: Fraction completed
ne: भिन्न पूरा भयो

en: Fraction of transfer currently completed
ne: स्थानातरणको भिन्न हालै पूरा भयो

en: From URI
ne: URI बाट

en: Full Name
ne: पूरा नाम

en: General
ne: साधारण

en: Gra_yscale
ne: ग्रेस्केल

en: Groups
ne: समूहहरू

en: HTTP Proxy Details
ne: HTTP प्रोक्सी विवरणहरू

en: H_TTP proxy:
ne: HTTP प्रोक्सी:

en: H_yper
ne: अति

en: Help
ne: सहायता

en: High
ne: उच्च

en: Home folder
ne: गृह फोल्डर

[ctx: Home folder]
en: Home
ne: गृह

en: Icons
ne: आइकन्स

en: Icons only
ne: आइकनहरु मात्र

en: Image
ne: छवि

en: Images
ne: छविहरू

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
ne: डेक्सटपको विभिन्न भागहरुका लागि विषयवस्तु प्याकेजहरू स्थापना गर्दछ

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
ne: यसमा विषयवस्तु स्थापना गर्न अपर्याप्त अनुमतिहरू:
    %s

en: Interface
ne: इन्टरफेस

en: Internet
ne: इन्टरनेट

en: Jump to Preferred Applications dialog
ne: रूचाइएको अनुप्रयोग संवादमा जानुहोस्

en: Jump to the Accessible Login dialog
ne: पहुँचयोग्य लग इन संवादमा जानुहोस्

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
ne: कुञ्जीपाटी पहुँचता संवादमा जानुहोस्

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
ne: केवल सेटिङहरू लागू गर्नुहोस् र अन्त्य गर्नुहोस् (अमिल्दो मात्र; अहिले डेइमोनद्वारा ह्याण्डल गरिएको)

en: Keep Current Theme
ne: हालको विषयवस्तु राख्नुहोस्

en: Key presses _repeat when key is held down
ne: कुञ्जी तल झर्दा कुञ्जी थिचाइहरू दोहोरिन्छन्

en: Keyboard
ne: कुञ्जीपाटी

en: Keyboard Preferences
ne: कुञ्जीपाटी प्राथमिकताहरू

en: Keyboard Shortcuts
ne: कुञ्जीपाटी सर्टकट

en: Keyboard _model:
ne: कुञ्जीपाटी नमूना:

en: Large
ne: ठूलो

en: Launch help browser
ne: मद्दत ब्राउजर प्रारम्भ गर

en: Launch web browser
ne: सञ्जाल ब्राउजर प्रारम्भ गर

en: Layout
ne: सजावट

en: Layouts
ne: सजावटहरू

en: Left
ne: बायाँ

en: Lock screen
ne: पर्दा ताला लगाउ

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
ne: पुनरावृतिक कुञ्जीपाटी प्रयोग क्षतिलाई रोक्नलाई मद्दत गर्नका लागि निश्चित समयावधि पछि पर्दा ताल्चा लगाउनुहोस्

en: Log out
ne: बाहिर निस्क

en: Low
ne: कम

en: MATE Theme %s correctly installed
ne: जीनोम विषयवस्तु %s सही रूपले स्थापना गरियो

en: Mate Theme Package
ne: जीनोम विषयवस्तु प्याकेज

en: Maximize
ne: ठूलो पार्नुहोस्

en: Minimize
ne: सानो पार्नुहोस्

en: Models
ne: नमूनाहरू

en: Mouse
ne: माउस

en: Mouse Keys
ne: माउस कुञ्जीहरू

en: Mouse Preferences
ne: माउस प्राथमिकताहरू

en: Move _Up
ne: माथि सार्नुहोस्

en: Multimedia
ne: मल्टिमिडिया

en: N_one
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Network Proxy
ne: सञ्जाल प्रोक्सी

en: Network Proxy Preferences
ne: सञ्जाल प्रोक्सी प्राथमिक्ताहरू

en: Network Servers
ne: सञ्जाल सेवाहरू

en: New Document
ne: नयाँ कागजात

en: New Spreadsheet
ne: नयाँ स्प्रिडशीट

en: No Image
ne: छवि छैन

en: No theme file location specified to install
ne: स्थापना गर्न विषयवस्तु फाइल स्थान निर्दिष्ट गरिएको छैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Normal
ne: सामान्य

en: Office
ne: कार्यालय

en: Open a dialog to specify the color
ne: रङ्ग निर्दिष्ट गर्न संवाद खोल्नुहोस्

en: Other
ne: अन्य

en: Parent Window
ne: प्रमूल सञ्झ्याल

en: Parent window of the dialog
ne: संवादको प्रमूल सञ्झ्याल

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
ne: कृपया <b>नयाँ पासवर्ड रिटाइप गर्नुहोस्</b> फाँटमा फेरि तपाईँको पासवर्ड टाइप गर्नुहोस् ।

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
ne: कृपया तपाईँको पासवर्ड <b>नयाँ पासवर्ड</b> फाँटमा टाइप गर्नुहोस् ।

en: Pointer
ne: सङ्केतक

en: Port:
ne: पोर्ट:

en: Preferences
ne: प्राथमिकताहरू

en: Preferred Applications
ne: रूचाइएका अनुप्रयोगहरू

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Preview:
ne: पूर्वावोलकन:

en: Proxy Configuration
ne: प्रोक्सी कन्फिगरेसन

en: R_otation:
ne: परिक्रमण:

en: Re_fresh rate:
ne: ताजा पार्ने दर:

en: Remove from Favorites
ne: मनपर्नेहरूबाट हटाउनुहोस्

en: Remove from Startup Programs
ne: सुरुआत कार्यक्रमहरूबाट हटाउनुहोस्

en: Repeat keys speed
ne: कुञ्जी गति दोहोर्याउनुहोस्

en: Reset to De_faults
ne: पूर्वनिर्धारितहरू रिसेट गर्नुहोस्

en: Right
ne: दायाँ

en: Roll up
ne: माथि जानुहोस्

en: Run at st_art
ne: सुरुआतमा चलाउनुहोस्

en: SIZE
ne: साइज

en: S_ocks host:
ne: सक्स होस्ट:

en: S_peed:
ne: गति:

en: S_uper (or "Windows logo")
ne: सर्वोत्तम(वा"सञ्झ्याल लोगो")

en: Save Theme As...
ne: यस रूपमा विषयवस्तु बचत गर्नुहोस्...

en: Save _As...
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्...

en: Save _background image
ne: पृष्ठभूमि छवि बचत गर्नुहोस्

en: Scale
ne: स्केल

en: Scrolling
ne: स्क्रोलिङ

en: Search
ne: खोज

en: Select Image
ne: छवि चयन गर्नुहोस्

en: Select Theme
ne: विषयवस्तु चयन गर्नुहोस्

en: Select your default applications
ne: तपाईँको पूर्वनिर्धारित अनुप्रयोगहरू चयन गर्नुहोस्

en: Select your photo
ne: तपाईँको फोटो चयन गर्नुहोस्

en: Set your keyboard preferences
ne: तपाईँको कुञ्जीपाटी प्राथमिक्ताहरू सेट गर्नुहोस्

en: Set your mouse preferences
ne: तपाईँको माउस प्राथमिक्ताहरू सेट गर्नुहोस्

en: Set your network proxy preferences
ne: तपाईँको सञ्जाल प्रोक्सी प्राथमिक्ताहरू सेट गर्नुहोस्

en: Set your personal information
ne: तपाईँको व्यक्तिगत जानकारी सेट गर्नुहोस्

en: Set your window properties
ne: तपाईँको सञ्झ्यालको गुणहरू सेट गर्नुहोस्

en: Shortcut
ne: सर्टकट

en: Show icons on buttons
ne: बटनहरुमा आइकनहरु देखाऊ

en: Small
ne: सानो

en: Sound
ne: ध्वनि

en: Span
ne: विस्तार

en: Specify the filename of a theme to install
ne: स्थापना गर्नलाई विषयवस्तुको फाइलनाम निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
ne: theme|background|fonts|interface) देखाउन पृष्ठको नाम निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Start the page with the typing break settings showing
ne: टाइप विच्छेद सेटिङ देखाएर पृष्ठ सुरुआत गर्नुहोस्

en: Sub_pixel (LCDs)
ne: उप-पिक्सेल (LCDs)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
ne: उप-पिक्सल महिन (LCDs)

en: System
ne: प्रणाली

en: System error: %s.
ne: प्रणाली त्रुटि: %s.

en: TEXT
ne: पाठ

en: Take a break!
ne: विश्राम लिनुहोस्!

en: Task names and associated .desktop files
ne: कार्य नामहरू र सम्बन्धितहरू । डेस्कटप फाइलहरू

en: Text
ne: पाठ

en: Text Editor
ne: पाठ सम्पादक

en: Text below items
ne: सामग्रीका तल अक्षर

en: Text beside items
ne: सामग्रीका संगै अक्षर

en: Text only
ne: अक्षरहरु मात्र

en: Text to thumbnail (default: Aa)
ne: थम्बनेलमा पाठ (पूर्वनिर्धारित: Aa)

en: That password was incorrect.
ne: त्यो पासवर्ड गलत थियो ।

en: The MATE configuration tool
ne: जिनोम कन्फिगरेसन उपकरण

en: The current controls theme does not support color schemes.
ne: हालको नियन्त्रण विषयवस्तुले रङ्ग स्किमाहरूलाई समर्थन गर्दैन ।

en: The current theme suggests a background and a font.
ne: हालको विषयवस्तुले पृष्ठभूमि र फन्ट बारेमा सुझाब दिन्छ ।

en: The current theme suggests a background.
ne: हालको विषयवस्तुले एउटा पृष्ठभूमिको सुझाव दिन्छ ।

en: The current theme suggests a font.
ne: हालको विषयवस्तुले एउटा फन्ट सुझाव दिन्छ ।

en: The new password must contain numeric or special character(s).
ne: नयाँ पासवर्डले सङ्ख्यात्मक वा विशेष क्यारेक्टर(हरू) समाविष्ट गर्नुपर्दछ ।

en: The old and new passwords are the same.
ne: पुरानो र नयाँ पासवर्डहरू एउटै छन् ।

en: The old and new passwords are too similar.
ne: पुरानो र नयाँ पासवर्डहरू धेरै उस्तै छन् ।

en: The password is too short.
ne: पासवर्ड धेरै छोटो छ ।

en: The password is too simple.
ne: पासवर्ड धेरै सरल छ ।

en: The theme "%s" has been installed.
ne: "%s" विषयवस्तु स्थापना भएको छ ।

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
ne: विषयवस्तु पहिल्यै अवस्थित छ । यसलाई प्रतिस्थापन गर्नुहुन्छ?

en: The two passwords are not equal.
ne: दुईवटा पासवर्डहरू बराबर छैनन् ।

en: The type of accelerator.
ne: गतिवर्धकका प्रकार ।

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
ne: यो टाइपिङ मनिटरले सूचना प्रदर्शन गर्न सूचना क्षेत्र प्रयोग गर्दछ । तपाईँसँग प्यानलमा सूचना क्षेत्र भएको देखिँदैन । तपाईँले यसलाई 'सूचना क्षेत्र' चयन गरेर र 'थप्नुहोस्' क्लिक गरेर तपाईँको प्यानलमा दायाँ-क्लिक गरेर र 'प्यानलमा थप्नुहोस्' रोजेर तपाईँको प्यानलमा थप्न सक्नुहुन्छ ।

en: Theme
ne: विषयवस्तु

en: Theme Installer
ne: विषयवस्तु स्थापक

en: Theme Packages
ne: विषयवस्तु प्याकेज

en: Theme cannot be deleted
ne: विषयवस्तु मेट्न सकिँदैन

en: Theme name must be present
ne: विषयवस्तु नाम उपस्थित हुनै पर्दछ

en: There was an error displaying help: %s
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्दा एउटा त्रुटि भयो: %s

en: Time
ne: समय

en: Time zone
ne:  समय क्षेत्र

en: To URI
ne: URI लाई

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
ne: तपाईँको पासवर्ड परिवर्तन गर्न, तलका फाँटमा हालको पसावर्ड प्रविष्टि गर्नुहोस् र <b>प्रमाणीकरण गर्नुहोस्</b> क्लिक गर्नुहोस् ।
    तपाईँले प्रमाणीकरण गरिसके पछि, तपाईँको नयाँ पासवर्ड प्रविष्टि गर्नुहोस्, प्रमाणीकरणका लागि यसलाई पुन: टाइप गर्नुहोस् र <b>पासवर्ड परिवर्तन गर्नुहोस्</b> क्लिक गर्नुहोस् ।

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
ne: सञ्झ्याल सार्न, यो कुञ्जी थिच्नुहोस्-र-राख्नुहोस् त्यसपछि सञ्झ्याल लिनुहोस्:

en: Total URIs
ne: जम्मा URIs

en: Total number of URIs
ne: URIs को जम्मा सङ्ख्या

en: Type
ne: प्रकार

en: Typing Break
ne: टाइप गर्दाको विच्छेद

en: Typing Monitor
ne: टाइपिङ मनिटर

en: URI currently transferring from
ne: यसबा URI हालै स्तानान्तरण गर्दै

en: URI currently transferring to
ne: यसमा URI हालै स्थानान्तरण गर्दै

en: U_sername:
ne: प्रयोगकर्ताको नाम:

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
ne: निम्न त्रुटिसँग टाइपिङ बिच्छेद गुण संवाद ल्याउन असक्षम: %s

en: Unable to launch %s: %s
ne: %s सुरुआत गर्न अक्षम: %s

en: Unable to launch backend
ne: ब्याकइन्ड सुरुआत गर्न अक्षम

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User name:
ne: प्रयोगकर्ताको नाम:

en: Vendors
ne: विक्रेताहरू

en: Visual
ne: दृष्टिगत

en: Volume down
ne: आवाज तल गर

en: Volume mute
ne: आवाज मौन गर

en: Volume up
ne: आवाज माथि गर

en: Window Border
ne: सञ्झ्याल किनारा

en: Window Preferences
ne: सञ्झ्याल प्राथमिकताहरू

en: Windows
ne: विन्डोज

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
ne: तपाईँ यसलाई अहिले लागू गर्नुहुन्छ, वा हालको विषयवस्तु नै राख्नुहुन्छ?

en: Would you like to delete this theme?
ne: तपाईँ यो नाम मेट्न चाहनुहुन्छ?

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
ne: रिचार्ड हल्ट <richard@imendio.com> द्वारा लेखिएको

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
ne: तपाईँले सुरुमा प्रमाणीकरण गरे पछि तपाईँको पासवर्ड परिवर्तन गरिएको छ! कृपया पुन: प्रमाणीकरण गर्नुहोस् ।

en: Your password has been changed.
ne: तपाईँको पासवर्ड परिवर्तन गरिएको छ ।

en: Zoom
ne: जूम

en: _Acceleration:
ne: गतिवर्धन:

en: _Add...
ne: थप्नुहोस्...

en: _Alt
ne: Alt

en: _Application font:
ne: अनुप्रयोग फन्ट:

en: _Authenticate
ne: प्रमाणीकरण गर्नुहोस्

en: _BGR
ne: BGR

en: _Break interval lasts:
ne: विच्छेदन अन्तराल अन्त्य हुन्छ:

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Copy
ne: प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: _Delay:
ne: विलम्ब गर्नुहोस्:

en: _Delete
ne: _मेट्नुहोस्

en: _Description:
ne: वर्णन:

en: _Details
ne: विस्तृत विवरणहरू

en: _Document font:
ne: कागजात फन्ट:

en: _Enable assistive technologies
ne: प्रलम्बित प्रविधिहरू सक्षम पार्नुहोस्

en: _FTP proxy:
ne: FTP प्रोक्सी:

en: _File
ne: फाइल

en: _Fixed width font:
ne: स्थिर चौडाइ फन्ट:

en: _Full
ne: पूरा

en: _Help
ne: मद्दत

en: _Input boxes:
ne: आगत बाकसहरू:

en: _Install...
ne: स्थापना गर्नुहोस्...

en: _Keyboard Accessibility
ne: कुञ्जीपाटी पहुँचता

en: _Medium
ne: मध्यम

en: _Meta
ne: मेटा

en: _Models:
ne: नमूनाहरू:

en: _Monochrome
ne: मोनोक्रोम

en: _Name:
ne: नाम:

en: _New
ne: नयाँ

en: _New password:
ne: नयाँ पासवर्ड:

en: _None
ne: कुनै पनि होइन

en: _Open
ne: खोल्नुहोस्

en: _Overwrite
ne: अधिलेखन गर्नुहोस्

en: _Password:
ne: पासवर्ड:

en: _Paste
ne: टाँस्नुहोस्

en: _Postpone Break
ne: विच्छेदन स्थगन गर्नुहोस्

en: _Preferred Applications
ne: रूचाइएका अनुप्रयोगहरू

en: _Print
ne: मुद्रण गर्नुहोस्

en: _Quit
ne: अन्त्य गर्नुहोस्

en: _RGB
ne: RGB

en: _Reset to Defaults
ne: पूर्वनिर्धारितहरूमा पुन: सेट गर्नुहोस्

en: _Resolution:
ne: रिज्योलुसन:

en: _Retype new password:
ne: नयाँ पासवर्ड पुन: टाइप गर्नुहोस्:

en: _Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: _Secure HTTP proxy:
ne:  HTTP प्रोक्सीलाई सुरक्षित गर्नुहोस्:

en: _Select windows when the mouse moves over them
ne: माउस सञ्झ्यालहरू माथि हुँदा तिनीहरूलाई चयन गर्नुहोस्

en: _Selected items:
ne: वस्तुहरू चयन गर्नुहोस्:

en: _Sensitivity:
ne: शीघ्रचेतनता:

en: _Size:
ne: साइज:

en: _Skip
ne: फड्काउनुहोस्

en: _Slight
ne: अपर्याप्त

en: _Speed:
ne: गति:

en: _Style:
ne: शैली:

en: _Timeout:
ne: टायमआउट:

en: _Tooltips:
ne: टूलटिप:

en: _Type to test settings:
ne: सेटिङहरू परिक्षण गर्न टाइप गर्नुहोस्:

en: _VRGB
ne: VRGB

en: _Variants:
ne: चलहरू:

en: _Vendors:
ne: विक्रेताहरू:

en: _Window title font:
ne: सञ्झ्याल शिर्षक फन्ट:

en: _Windows:
ne: सञ्झ्यालहरू:

en: _Work interval lasts:
ne: कामको अन्तराल अन्त्य हुन्छ:

en: filename
ne: फाइलनाम

en: minutes
ne: मिनेट

en: page
ne: पृष्ठ

en: seconds
ne: सेकेन्ड

en: unknown
ne: अज्ञात
