mate-control-center 1.27.0 - en to nl translation catalogue (1115 entries)

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
nl: ‘%s’ lijkt geen geldig thema te zijn.

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
nl: ‘%s’ lijkt geen geldig thema te zijn. Het zou een themamodule kunnen zijn die u eerst dient te compileren.

en: %d %s by %d %s
nl: %d %s bij %d %s

en: %s key is empty
nl: Sleutel %s is leeg

en: %s must be a directory
nl: %s dient een map te zijn

en: %s must be a regular file
nl: %s moet een regulier bestand zijn

en: %s must be owned by you
nl: U moet de eigenaar van %s zijn

en: %s must not have any directory components
nl: %s mag geen mapcomponenten bevatten

en: - MATE Default Applications
nl: - Mate-standaardprogramma's

en: - MATE Keyboard Preferences
nl: - Mate Toetsenbordeigenschappen

en: - MATE Mouse Preferences
nl: - MATE Muisvoorkeuren

en: <b>%s</b>
    %s
    Folder: %s
    Artist: %s
nl: <b>%s</b>
    %s
    Map: %s
    Kunstenaar: %s

en: <b>%s</b>
    %s, %s
    Folder: %s
    Artist: %s
nl: <b>%s</b>
    %s, %s
    Map: %s
    Kunstenaar: %s

en: <b>Di_rect internet connection</b>
nl: <b>_Directe internetverbinding</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
nl: <b>_Automatische proxyconfiguratie</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
nl: <b>Hand_matige proxyconfiguratie</b>

en: <b>_Use authentication</b>
nl: <b>_Authenticatie gebruiken</b>

en: A computer break reminder.
nl: Een programma dat u herinnert te pauzeren bij computergebruik

en: A system error has occurred
nl: Er is een systeemfout opgetreden

en: About %s
nl: Over %s

en: About Me
nl: Over mij

en: Accel Mode
nl: Sneltoets-modus

en: Acceleration _Profile:
nl: Versnellings_profiel:

en: Accelerator key
nl: Sneltoets

en: Accelerator keycode
nl: Sneltoets-code

en: Accelerator modifiers
nl: Sneltoets-optietoetsen

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Accessible Lo_gin
nl: Toe_gankelijk aanmelden

en: Action
nl: Actie

en: Adaptive
nl: Aanpassend

en: Add Wallpaper
nl: Bureaubladachtergrond toevoegen

en: Add new f_ont...
nl: Nieuw lettertype toevoegen...

en: Add to Favorites
nl: Toevoegen aan favorieten

en: Add to Startup Programs
nl: Toevoegen aan opstartprogramma's

en: Africa/Abidjan
nl: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
nl: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
nl: Afrika/Addis_Abeba

en: Africa/Algiers
nl: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmara
nl: Afrika/Asmara

en: Africa/Bamako
nl: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
nl: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
nl: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
nl: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
nl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
nl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
nl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
nl: Afrika/Caïro

en: Africa/Casablanca
nl: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
nl: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
nl: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
nl: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
nl: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
nl: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
nl: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
nl: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
nl: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
nl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
nl: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
nl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Juba
nl: Afrika/Juba

en: Africa/Kampala
nl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
nl: Afrika/Khartoem

en: Africa/Kigali
nl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
nl: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
nl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
nl: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
nl: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
nl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
nl: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
nl: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
nl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
nl: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
nl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
nl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
nl: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
nl: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
nl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
nl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
nl: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
nl: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
nl: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
nl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
nl: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Tripoli
nl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
nl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
nl: Afrika/Windhoek

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All Fonts
nl: Alle lettertypes

en: All files
nl: Alle bestanden

en: All_ow postponing of breaks
nl: Uit_stellen van pauzes toestaan

en: Allow t_op tiling
nl: Sta tegelen aan bovenkant toe

en: America/Adak
nl: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
nl: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
nl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
nl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
nl: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
nl: Amerika/Argentinië/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
nl: Amerika/Argentinië/Catamarca

en: America/Argentina/Cordoba
nl: Amerika/Argentinië/Cordoba

en: America/Argentina/Jujuy
nl: Amerika/Argentinië/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
nl: Amerika/Argentinië/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
nl: Amerika/Argentinië/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
nl: Amerika/Argentinië/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
nl: Amerika/Argentinië/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
nl: Amerika/Argentinië/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
nl: Amerika/Argentinië/San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
nl: Amerika/Argentinië/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
nl: Amerika/Argentinië/Ushuaia

en: America/Aruba
nl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
nl: Amerika/Asunción

en: America/Atikokan
nl: Amerika/Atikokan

en: America/Bahia
nl: Amerika/Bahia

en: America/Bahia_Banderas
nl: Amerika/Bahia_Banderas

en: America/Barbados
nl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
nl: Amerika/Belem

en: America/Belize
nl: Amerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
nl: Amerika/Blanc-Sablon

en: America/Boa_Vista
nl: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
nl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
nl: Amerika/Boise

en: America/Cambridge_Bay
nl: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Campo_Grande
nl: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
nl: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
nl: Amerika/Caracas

en: America/Cayenne
nl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
nl: Amerika/Caymaneilanden

en: America/Chicago
nl: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
nl: Amerika/Chihuahua

en: America/Costa_Rica
nl: Amerika/Costa_Rica

en: America/Creston
nl: Amerika/Creston

en: America/Cuiaba
nl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
nl: Amerika/Curaçao

en: America/Danmarkshavn
nl: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
nl: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
nl: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
nl: Amerika/Denver

en: America/Detroit
nl: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
nl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
nl: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
nl: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
nl: Amerika/El_Salvador

en: America/Fort_Nelson
nl: Amerika/Fort_Nelson

en: America/Fortaleza
nl: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
nl: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
nl: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
nl: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
nl: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
nl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
nl: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
nl: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
nl: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
nl: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
nl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
nl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
nl: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
nl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
nl: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
nl: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Petersburg
nl: Amerika/Indiana/Petersburg

en: America/Indiana/Tell_City
nl: Amerika/Indiana/Tell_City

en: America/Indiana/Vevay
nl: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indiana/Vincennes
nl: Amerika/Indiana/Vincennes

en: America/Indiana/Winamac
nl: Amerika/Indiana/Winamac

en: America/Inuvik
nl: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
nl: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
nl: Amerika/Jamaica

en: America/Juneau
nl: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
nl: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
nl: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Kralendijk
nl: Amerika/Kralendijk

en: America/La_Paz
nl: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
nl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
nl: Amerika/Los_Angeles

en: America/Lower_Princes
nl: Amerika/Lower_Princes

en: America/Maceio
nl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
nl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
nl: Amerika/Manaus

en: America/Marigot
nl: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
nl: Amerika/Martinique

en: America/Matamoros
nl: Amerika/Matamoros

en: America/Mazatlan
nl: Amerika/Mazatlan

en: America/Menominee
nl: Amerika/Menominee

en: America/Merida
nl: Amerika/Merida

en: America/Metlakatla
nl: Amerika/Metlakatla

en: America/Mexico_City
nl: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
nl: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
nl: Amerika/Moncton

en: America/Monterrey
nl: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
nl: Amerika/Montevideo

en: America/Montserrat
nl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
nl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
nl: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
nl: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
nl: Amerika/Nome

en: America/Noronha
nl: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Beulah
nl: Amerika/North_Dakota/Beulah

en: America/North_Dakota/Center
nl: Amerika/North_Dakota/Center

en: America/North_Dakota/New_Salem
nl: Amerika/North_Dakota/New_Salem

en: America/Ojinaga
nl: Amerika/Ojinaga

en: America/Panama
nl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
nl: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
nl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
nl: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
nl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
nl: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
nl: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
nl: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Punta_Arenas
nl: Amerika/Punta_Arenas

en: America/Rainy_River
nl: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
nl: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
nl: Amerika/Recife

en: America/Regina
nl: Amerika/Regina

en: America/Resolute
nl: Amerika/Resolute

en: America/Rio_Branco
nl: Amerika/Rio_Branco

en: America/Santarem
nl: Amerika/Santarem

en: America/Santiago
nl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
nl: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
nl: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
nl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Sitka
nl: Amerika/Sitka

en: America/St_Barthelemy
nl: Amerika/St_Barthelemy

en: America/St_Johns
nl: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
nl: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
nl: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
nl: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
nl: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
nl: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
nl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
nl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
nl: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
nl: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
nl: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
nl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
nl: Amerika/Vancouver

en: America/Whitehorse
nl: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
nl: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
nl: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
nl: Amerika/Yellowknife

en: An internal error occurred
nl: Er is een interne fout opgetreden

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Appearance Preferences
nl: Uiterlijk-voorkeuren

en: Applies the current configuration for other MATE users on the computer. Note that this doesn't affect login screens or other desktop environments.
nl: Past de huidige instellingen toe voor andere MATE-gebruikers op deze computer. Merk op dat dit niets verandert aan aanmeldschermen of andere werkomgevingen.

en: Apply Background
nl: Achtergrond toepassen

en: Apply Font
nl: Lettertype toepassen

en: Apply New Theme
nl: Nieuwe thema toepassen

en: Apply system-wide
nl: Systeembreed toepassen

en: Arctic/Longyearbyen
nl: Noordpool/Longyearbyen

en: Asia/Aden
nl: Azië/Aden

en: Asia/Almaty
nl: Azië/Almaty

en: Asia/Amman
nl: Azië/Amman

en: Asia/Anadyr
nl: Azië/Anadyr

en: Asia/Aqtau
nl: Azië/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
nl: Azië/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
nl: Azië/Ashgabat

en: Asia/Atyrau
nl: Azië/Atyrau

en: Asia/Baghdad
nl: Azië/Bagdad

en: Asia/Bahrain
nl: Azië/Bahrein

en: Asia/Baku
nl: Azië/Bakoe

en: Asia/Bangkok
nl: Azië/Bangkok

en: Asia/Barnaul
nl: Azië/Barnaul

en: Asia/Beirut
nl: Azië/Beiroet

en: Asia/Bishkek
nl: Azië/Bisjkek

en: Asia/Brunei
nl: Azië/Brunei

en: Asia/Chita
nl: Azië/Tsjita

en: Asia/Choibalsan
nl: Azië/Choibalsan

en: Asia/Colombo
nl: Azië/Colombo

en: Asia/Damascus
nl: Azië/Damascus

en: Asia/Dhaka
nl: Azië/Dhaka

en: Asia/Dili
nl: Azië/Dili

en: Asia/Dubai
nl: Azië/Dubai

en: Asia/Dushanbe
nl: Azië/Dushanbe

en: Asia/Famagusta
nl: Azië/Famagusta

en: Asia/Gaza
nl: Azië/Gaza

en: Asia/Hebron
nl: Azië/Hebron

en: Asia/Ho_Chi_Minh
nl: Azië/Ho_Chi_Minh

en: Asia/Hong_Kong
nl: Azië/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
nl: Azië/Hovd

en: Asia/Irkutsk
nl: Azië/Irkoetsk

en: Asia/Jakarta
nl: Azië/Djakarta

en: Asia/Jayapura
nl: Azië/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
nl: Azië/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
nl: Azië/Kaboel

en: Asia/Kamchatka
nl: Azië/Kamtsjatka

en: Asia/Karachi
nl: Azië/Karachi

en: Asia/Kathmandu
nl: Azië/Kathmandu

en: Asia/Khandyga
nl: Azië/Khandyga

en: Asia/Kolkata
nl: Azië/Calcutta

en: Asia/Krasnoyarsk
nl: Azië/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
nl: Azië/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
nl: Azië/Kuching

en: Asia/Kuwait
nl: Azië/Koeweit

en: Asia/Macau
nl: Azië/Macau

en: Asia/Magadan
nl: Azië/Magadan

en: Asia/Makassar
nl: Azië/Makassar

en: Asia/Manila
nl: Azië/Manilla

en: Asia/Muscat
nl: Azië/Muscat

en: Asia/Nicosia
nl: Azië/Nicosia

en: Asia/Novokuznetsk
nl: Azië/Novokoeznetsk

en: Asia/Novosibirsk
nl: Azië/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
nl: Azië/Omsk

en: Asia/Oral
nl: Azië/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
nl: Azië/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
nl: Azië/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
nl: Azië/Pyongyang

en: Asia/Qatar
nl: Azië/Qatar

en: Asia/Qostanay
nl: Azië/Qostanay

en: Asia/Qyzylorda
nl: Azië/Qyzylorda

en: Asia/Riyadh
nl: Azië/Riaad

en: Asia/Sakhalin
nl: Azië/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
nl: Azië/Samarkand

en: Asia/Seoul
nl: Azië/Seoel

en: Asia/Shanghai
nl: Azië/Sjanghai

en: Asia/Singapore
nl: Azië/Singapore

en: Asia/Srednekolymsk
nl: Azië/Srednekolymsk

en: Asia/Taipei
nl: Azië/Taipei

en: Asia/Tashkent
nl: Azië/Tasjkent

en: Asia/Tbilisi
nl: Azië/Tbilisi

en: Asia/Tehran
nl: Azië/Teheran

en: Asia/Thimphu
nl: Azië/Thimphu

en: Asia/Tokyo
nl: Azië/Tokio

en: Asia/Tomsk
nl: Azië/Tomsk

en: Asia/Ulaanbaatar
nl: Azië/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
nl: Azië/Urumqi

en: Asia/Ust-Nera
nl: Azië/Ust-Nera

en: Asia/Vientiane
nl: Azië/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
nl: Azië/Wladiwostok

en: Asia/Yakutsk
nl: Azië/Jakoetsk

en: Asia/Yangon
nl: Azië/Yangon

en: Asia/Yekaterinburg
nl: Azië/Jekaterinaburg

en: Asia/Yerevan
nl: Azië/Jerevan

en: Assign shortcut keys to commands
nl: Sneltoetsen toewijzen aan opdrachten

en: Assistive Technologies
nl: Assisterende technologieën

en: Assistive Technologies Preferences
nl: Assisterende technologie-voorkeuren

en: Atlantic/Azores
nl: Atlantisch/Azoren

en: Atlantic/Bermuda
nl: Atlantisch/Bermuda

en: Atlantic/Canary
nl: Atlantisch/Canarisch

en: Atlantic/Cape_Verde
nl: Atlantisch/Kaap_Verde

en: Atlantic/Faroe
nl: Atlantisch/Faroe

en: Atlantic/Madeira
nl: Atlantisch/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
nl: Atlantisch/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
nl: Atlantisch/South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
nl: Atlantisch/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
nl: Atlantisch/Stanley

en: Audio _Feedback...
nl: Geluidterug_koppeling…

en: Australia/Adelaide
nl: Australië/Adelaide

en: Australia/Brisbane
nl: Australië/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
nl: Australië/Broken_Hill

en: Australia/Currie
nl: Australië/Currie

en: Australia/Darwin
nl: Australië/Darwin

en: Australia/Eucla
nl: Australië/Eucla

en: Australia/Hobart
nl: Australië/Hobart

en: Australia/Lindeman
nl: Australië/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
nl: Australië/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
nl: Australië/Melbourne

en: Australia/Perth
nl: Australië/Perth

en: Australia/Sydney
nl: Australië/Sydney

en: Authenticated!
nl: Authenticatie is gelukt.

en: Authentication is required to install multi-monitor settings for all users
nl: Authenticatie is vereist om multi-beeldscherminstellingen te installeren voor alle gebruikers

en: Autoconfiguration _URL:
nl: Autoconfiguratie-_URL:

en: Automatic detection:
nl: Automatische waarneming:

en: Back
nl: Terug

en: Background
nl: Achtergrond

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
nl: Piepen wanneer _toegankelijkheidsfuncties aan- of uitgezet worden

en: Beep when a _modifier key is pressed
nl: _Piepen wanneer optietoets wordt ingedrukt

en: Beep when a _toggle key is pressed
nl: Piepen wanneer scha_keltoets wordt ingedrukt

en: Beep when a key is pr_essed
nl: Piepen wanneer een t_oets wordt ingedrukt

en: Beep when a key is reje_cted
nl: Piepen wanneer een toets wordt ge_weigerd

en: Beep when key is _accepted
nl: Piepen wanneer toets wordt aan_vaard

en: Beep when key is _rejected
nl: Piepen wanneer toets wordt ge_weigerd

en: Beep when pressing a key while Caps_Lock is active
nl: Piepen bij indrukken toets terwijl Caps_Lock actief is

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Best _shapes
nl: Beste v_ormen

en: Best co_ntrast
nl: Beste co_ntrast

en: Bounce Keys
nl: Springende toetsen

en: Buttons
nl: Knoppen

en: By _country
nl: Op la_nd

en: By _language
nl: Op _taal

en: C_olors:
nl: _Kleuren:

en: C_ommand:
nl: O_pdracht:

en: C_ustomize...
nl: _Aanpassen…

en: Calculator
nl: Rekenmachine

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Cannot install theme
nl: Kan thema niet installeren

en: Center
nl: Centreren

en: Centre _new windows
nl: Nieuwe vensters centreren

en: Change Passwo_rd...
nl: Wachtw_oord wijzigen…

en: Change pa_ssword
nl: _Wachtwoord wijzigen

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Change resolution and position of monitors and projectors
nl: Wijzig resolutie en positie van beeldschermen en projectoren

en: Change your password
nl: Wijzig uw wachtwoord

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
nl: Wijzigingen die assisterende technologieën inschakelen hebben geen effect totdat u zich opnieuw aanmeldt.

en: Check if breaks are allowed to be postponed
nl: Nagaan of pauzes uitstellen is toegestaan

en: Checking password...
nl: Wachtwoord controleren…

en: Child exited unexpectedly
nl: Dochterproces is onverwacht afgesloten

en: Choose a Keyboard Model
nl: Kies een toetsenbordmodel

en: Choose a Layout
nl: Kies een indeling

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
nl: Kies welke toegankelijkheidsfunctionaliteit in te schakelen bij het aanmelden

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
nl: Klik op <b>Wachtwoord wijzigen</b> om uw wachtwoord te wijzigen.

en: Click the button to edit time zone.
nl: Klik op de knop om de tijdzone te bewerken.

en: Click to save the specified date and time.
nl: Klik om de opgegeven datum en tijd op te slaan.

en: Close and _Log Out
nl: Sluiten en a_fmelden

en: Close the control-center when a task is activated
nl: Sluit het configuratiecentrum wanneer er een taak wordt geactiveerd

en: Colors
nl: Kleuren

en: Command
nl: Opdracht

en: Command associated with a custom keybinding.
nl: Opdracht die is verbonden met een door u gemaakte sneltoets.

en: Common Tasks
nl: Algemene taken

en: Compositing Manager
nl: Beeldsamenstellingsbeheer

en: Con_firm
nl: Be_vestigen

en: Configure MATE settings
nl: Instellingen van MATE configureren

en: Control Center
nl: Instellingencentrum

en: Controls
nl: Bedieningselementen

en: Copying '%s'
nl: ‘%s’ kopiëren

en: Copying file: %u of %u
nl: Bestand kopiëren: %u van %u

en: Copying files
nl: Bestanden kopiëren

en: Copyright
nl: Auteursrecht

en: Could not access '%s' device
nl: Kon geen toegang krijgen tot het ‘%s’-apparaat

en: Could not access any fingerprint readers
nl: Kon tot geen enkele vingerafdruklezer toegang krijgen

en: Could not detect displays
nl: Kon schermen niet detecteren

en: Could not get information for %s: %s
nl: Kon informatie over %s niet verkrijgen: %s

en: Could not get screen information
nl: Kon geen scherminformatie verkrijgen

en: Could not get session bus while applying display configuration
nl: Kon de sessiebus niet krijgen bij het toepassen van de schermconfiguratie

en: Could not install theme engine
nl: Kon themamodule niet installeren

en: Could not open %s/%s: %s
nl: Kon %s/%s niet openen: %s

en: Could not open %s: %s
nl: Kon %s niet openen: %s

en: Could not open help content
nl: Kon hulpinhoud niet openen

en: Could not rename %s to %s: %s
nl: Kon %s niet hernoemen naar %s: %s

en: Could not save the monitor configuration
nl: Kon de beeldscherminstellingen niet opslaan

en: Could not set the default configuration for monitors
nl: Kon de standaardconfiguratie voor beeldschermen niet instellen

en: Could not shutdown backend_stderr IO channel: %s
nl: Kon backend_stderr IO kanaal niet afsluiten: %s

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
nl: Kon het IO-kanaal backend_stdin niet afsluiten: %s

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
nl: Kon het IO-kanaal backend_stdout niet afsluiten: %s

en: Could not start finger capture on '%s' device
nl: Kon vingerafdruk nemen op het ‘%s’-apparaat niet starten

en: Create pid file failed
nl: Aanmaken van pid-bestand mislukt

en: Current URI index
nl: Huidige URI-index

en: Current URI index - starts from 1
nl: Huidige URI-index- begint bij 1

en: Current _password:
nl: _Huidig wachtwoord:

en: Cursor Blinking
nl: Knipperen van de aanwijzer

en: Cursor _blinks in text fields
nl: Aanwijzer _knippert in tekstvelden

en: Cursor blinks speed
nl: Knippersnelheid van aanwijzer

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Shortcut
nl: Aangepaste sneltoets

en: Custom Shortcuts
nl: Aangepaste sneltoetsen

en: Customize Theme
nl: Thema aanpassen

en: Customize the look of the desktop
nl: De achtergrond van het bureaublad instellen

en: D_elay:
nl: Vertra_ging:

en: D_etails...
nl: _Details…

en: Date
nl: Datum

en: Default
nl: Standaard

en: Default Pointer
nl: Standaard-muisaanwijzer

en: Delete registered fingerprints?
nl: Geregistreerde vingerafdrukken verwijderen?

en: Des_ktop font:
nl: _Bureaubladlettertype:

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description associated with a custom keybinding.
nl: Beschrijving die is verbonden met een door u gemaakte sneltoets.

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
nl: Plaktoetsen uitschake_len wanneer twee toetsen tegelijkertijd worden ingedrukt

en: Disable _Fingerprint Login...
nl: Aanmelden via _vingerafdruk uitzetten…

en: Disable touchpad _while typing
nl: Uitschakelen touchpad _tijdens tikken

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Displays
nl: Schermen

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
nl: Wilt u uw geregistreerde vingerafdrukken verwijderen zodat vingerafdrukaanmelding uitgeschakeld wordt?

en: Do you want to install it again?
nl: Wilt u het opnieuw installeren?

en: Document Viewer
nl: Documentweergave

en: Documents
nl: Documenten

en: Don't check whether the notification area exists
nl: Niet nagaan of het meldingengebied bestaat

en: Done!
nl: Klaar!

en: Dots per inch (DPI):
nl: Punten per inch (DPI):

en: Double-Click Timeout
nl: Tussenpoze voor dubbelklik

en: Drag and Drop
nl: Slepen en neerzetten

en: Duration of the break when typing is disallowed
nl: Tijdsduur van de pauze waarin tikken niet is toegestaan

en: Duration of work before forcing a break
nl: Tijdsduur om te werken vóór een verplichte pauze

en: Edit
nl: Bewerken

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Emulate middle button through simultaneous left and right click
nl: Boots middelste knop na door een gelijktijdige klik links en rechts

en: Enable Fingerprint Login
nl: Vingerafdrukaanmelding aanzetten

en: Enable _Fingerprint Login...
nl: Aanmelden via _vingerafdruk aanzetten…

en: Enable _mouse clicks with touchpad
nl: _Muisklikken met het touchpad inschakelen

en: Enable _natural scrolling
nl: Schakel _natuurlijk schuiven in

en: Enable _software compositing window manager
nl: Schakel vensterbeheerder in met beeldsamenstelling via programmatuur

en: Enable _touchpad
nl: Inschakelen _touchpad

en: Enable debugging code
nl: Foutopsporing code inschakelen

en: Enable middlemouse paste
nl: Plakken met middelste muisknop inschakelen

en: Enable software _compositing window manager
nl: S_chakel vensterbeheerder in voor beeldsamenstelling

en: Enable window _tiling
nl: _Tegelen van vensters inschakelen

en: Error saving the new shortcut
nl: Fout bij het opslaan van de nieuwe sneltoets

en: Error: timezone identifier cannot be parsed or loaded
nl: Fout: identificator van tijdzone kan niet worden gelezen of geladen

en: Europe/Amsterdam
nl: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
nl: Europa/Andorra

en: Europe/Astrakhan
nl: Europa/Astrakhan

en: Europe/Athens
nl: Europa/Athene

en: Europe/Belgrade
nl: Europa/Belgrado

en: Europe/Berlin
nl: Europa/Berlijn

en: Europe/Bratislava
nl: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
nl: Europa/Brussel

en: Europe/Bucharest
nl: Europa/Boekarest

en: Europe/Budapest
nl: Europa/Boedapest

en: Europe/Busingen
nl: Europa/Busingen

en: Europe/Chisinau
nl: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
nl: Europa/Kopenhagen

en: Europe/Dublin
nl: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
nl: Europa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
nl: Europa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
nl: Europa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
nl: Europa/Isle_of_Man

en: Europe/Istanbul
nl: Europa/Istanbul

en: Europe/Jersey
nl: Europa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
nl: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
nl: Europa/Kiev

en: Europe/Kirov
nl: Europa/Kirov

en: Europe/Lisbon
nl: Europa/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
nl: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
nl: Europa/Londen

en: Europe/Luxembourg
nl: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
nl: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
nl: Europa/Malta

en: Europe/Mariehamn
nl: Europa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
nl: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
nl: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
nl: Europa/Moskou

en: Europe/Oslo
nl: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
nl: Europa/Parijs

en: Europe/Podgorica
nl: Europa/Podgorica

en: Europe/Prague
nl: Europa/Praag

en: Europe/Riga
nl: Europa/Riga

en: Europe/Rome
nl: Europa/Rome

en: Europe/Samara
nl: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
nl: Europa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
nl: Europa/Serajewo

en: Europe/Saratov
nl: Europa/Saratov

en: Europe/Simferopol
nl: Europa/Simferopol

en: Europe/Skopje
nl: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
nl: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
nl: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
nl: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
nl: Europa/Tirane

en: Europe/Ulyanovsk
nl: Europa/Ulyanovsk

en: Europe/Uzhgorod
nl: Europa/Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
nl: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
nl: Europa/Vaticaan

en: Europe/Vienna
nl: Europa/Wenen

en: Europe/Vilnius
nl: Europa/Vilnius

en: Europe/Volgograd
nl: Europa/Wolgograd

en: Europe/Warsaw
nl: Europa/Warschau

en: Europe/Zagreb
nl: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
nl: Europa/Zaporozhye

en: Europe/Zurich
nl: Europa/Zürich

en: Exit shell on add or remove action performed
nl: Grafische schil verlaten als er een toevoeg- of verwijderactie wordt uitgevoerd

en: Exit shell on help action performed
nl: Grafische schil verlaten als er een hulpactie wordt uitgevoerd

en: Exit shell on start action performed
nl: Grafische schil verlaten als er een startactie wordt uitgevoerd

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
nl: Grafische schil verlaten als er een opwaardeer- of de-installatieactie wordt uitgevoerd

en: Eye candy added by Anders Carlsson
nl: Tierelantijntjes toegevoegd door Anders Carlsson

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
nl: LETTERTYPEBESTAND UITVOERBESTAND

en: Failed to create temporary directory
nl: Aanmaken tijdelijke map mislukt

en: Fast
nl: Snel

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
nl: Het bestand ‘%s’ bestaat reeds. Wilt u het overschrijven?

en: File Chooser
nl: Bestandenkiezer

en: File Manager
nl: Bestandsbeheer

en: File System
nl: Bestandssysteem

en: Filter
nl: Filteren

en: Flash _window titlebar
nl: _Titelbalk laten knipperen

en: Flash entire _screen
nl: Hele _scherm laten knipperen

en: Flat
nl: Vlak

en: Font Rendering Details
nl: Details van lettertypeweergave

en: Font Viewer
nl: Lettertypeweergave

en: Fonts
nl: Lettertypes

en: Fraction completed
nl: Gedeelte voltooid

en: Fraction of transfer currently completed
nl: Gedeelte van overdracht dat tot nu toe voltooid is

en: From URI
nl: Van URI

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: General
nl: Algemeen

en: Get more backgrounds online
nl: Verkrijg meer achtergronden op het internet

en: Get more themes online
nl: Verkrijg meer thema's op het internet

en: Gra_yscale
nl: G_rijswaarden

en: Groups
nl: Groepen

en: HTTP Proxy Details
nl: Details HTTP-proxy

en: H_TTP proxy:
nl: HTT_P-proxy:

en: H_orizontal edge scrolling
nl: H_orizontale rand schuiven

en: Help
nl: Hulp

en: Hide on start (useful to preload the shell)
nl: Verbergen bij het starten (handig om de shell vooraf te laden)

en: High
nl: Hoog

en: Hinting
nl: Vormsuggesties

en: Home folder
nl: Persoonlijke map

[ctx: Home folder]
en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Hor_izontal two-finger scrolling
nl: Hor_izontaal twee-vinger-schuiven

en: Horizontal gradient
nl: Horizontaal kleurverloop

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Icons only
nl: Alleen pictogrammen

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
nl: Als u de sneltoets opnieuw toewijst aan ‘%s’ dan zal de sneltoets ‘%s’ uitgeschakeld zijn.

en: Ignore Host List
nl: Negeer hostlijst

en: Ignored Hosts
nl: Genegeerde hostcomputers

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Viewer
nl: Afbeeldingsweergave

en: Image missing
nl: Afbeelding ontbreekt

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Include _panel
nl: Inclusief _werkbalk

en: Indian/Antananarivo
nl: Indische_Oceaan/Antananarivo

en: Indian/Chagos
nl: Indische_Oceaan/Chagos

en: Indian/Christmas
nl: Indische_Oceaan/Christmas

en: Indian/Cocos
nl: Indische_Oceaan/Cocos

en: Indian/Comoro
nl: Indische_Oceaan/Comoro

en: Indian/Kerguelen
nl: Indische_Oceaan/Kerguelen

en: Indian/Mahe
nl: Indische_Oceaan/Mahe

en: Indian/Maldives
nl: Indische_Oceaan/Malediven

en: Indian/Mauritius
nl: Indische_Oceaan/Mauritius

en: Indian/Mayotte
nl: Indische_Oceaan/Mayotte

en: Indian/Reunion
nl: Indische_Oceaan/Reunion

en: Indicates whether to close the shell when a help action is performed.
nl: Geeft aan of de grafische schil gesloten moet worden wanneer er een hulpactie wordt uitgevoerd.

en: Indicates whether to close the shell when a start action is performed.
nl: Geeft aan of de grafische schil gesloten moet worden wanneer er een startactie wordt uitgevoerd.

en: Indicates whether to close the shell when an add or remove action is performed.
nl: Geeft of de grafische schil gesloten moet worden wanneer er een toevoeg- of verwijderactie wordt uitgevoerd.

en: Indicates whether to close the shell when an upgrade or uninstall action is performed.
nl: Geeft aan of de grafische schil gesloten moet worden wanneer er een opwaardeer- of de-installatieactie wordt uitgevoerd.

en: Install
nl: Installeren

en: Install Failed
nl: Installatie mislukt

en: Install multi-monitor settings for the whole system
nl: Multi-beeldscherminstellingen installeren voor het gehele systeem

en: Installation for theme "%s" failed.
nl: Installatie voor thema ‘%s’ is mislukt.

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
nl: Installeert themapakketten voor diverse onderdelen van de werkomgeving

en: Instant Messenger
nl: Expresberichten

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
nl: Rechten ontoereikend om het thema te installeren in:
     %s

en: Interface
nl: Gebruikersschil

en: Jump to Preferred Applications dialog
nl: Naar Standaardtoepassingen-dialoogvenster

en: Jump to the Accessible Login dialog
nl: Naar Toegankelijk aanmelden-dialoogvenster

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
nl: Naar dialoogvenster Toetsenbordtoegankelijkheid

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
nl: Naar dialoogvenster Muistoegankelijkheid

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
nl: Instellingen toepassen en afsluiten (alleen voor verenigbaarheid; wordt nu door een achtergronddienst afgehandeld)

en: Keep Current Theme
nl: Huidige thema behouden

en: Key presses _repeat when key is held down
nl: Toetsaanslagen _herhalen zich wanneer de toets ingedrukt blijft

en: Keybinding
nl: Sneltoets

en: Keybinding associated with a custom shortcut.
nl: Sneltoets die is verbonden met een door u gemaakte snelkoppeling.

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
nl: Geluid-terugkoppeling voor toetsenbordtoegankelijkheid

en: Keyboard Layout Options
nl: Toetsenbordindelingsopties

en: Keyboard Preferences
nl: Toetsenbordeigenschappen

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Keyboard _model:
nl: Toetsenbord_model:

en: Large
nl: Groot

en: Launch calculator
nl: Rekenmachine starten

en: Launch email client
nl: E-mailprogramma starten

en: Launch help browser
nl: Hulptekst openen

en: Launch instant messenger
nl: Instantberichten starten

en: Launch media player
nl: Mediaspeler starten

en: Launch settings
nl: Start instellingen

en: Launch web browser
nl: Webbrowser starten

en: Layout
nl: Indeling

en: Layouts
nl: Indelingen

en: Left
nl: Links

en: Left (with menu)
nl: Links (met menu)

en: Left button
nl: Linkerknop

en: Left index finger
nl: Linkerwijsvinger

en: Left little finger
nl: Linkerpink

en: Left middle finger
nl: Linkermiddelvinger

en: Left ring finger
nl: Linkerringvinger

en: Left thumb
nl: Linkerduim

en: List of keyboard layouts selected for usage
nl: Lijst van geselecteerde bruikbare toetsenbordindelingen

en: Lock screen
nl: Scherm vergrendelen

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
nl: Scherm vergrendelen na een bepaalde periode om blessures als gevolg van langdurig toetsenbordgebruik te voorkomen

en: Log out
nl: Afmelden

en: Long
nl: Lang

en: Low
nl: Laag

en: MATE Font Viewer
nl: MATE Lettertypeweergave

en: MATE Theme %s correctly installed
nl: Mate-thema %s correct geïnstalleerd

en: MATE;control;center;configuration;tool;desktop;preferences;
nl: MATE;configuratie;centrum;instellingen;gereedschap;bureaublad;voorkeuren;

en: Mail Reader
nl: E-mailprogramma

en: Mate Theme Package
nl: Mate-themapakket

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Maximize Horizontally
nl: Horizontaal maximaliseren

en: Maximize Vertically
nl: Verticaal maximaliseren

en: Menus and Toolbars
nl: Menu's en werkbalken

en: Metacity Preferences
nl: Metacity voorkeuren

en: Microphone mute
nl: Microfoon dempen

en: Middle button
nl: Middelste knop

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Mirror Screens
nl: Gespiegelde schermen

en: Mobility
nl: Mobiliteit

en: Models
nl: Modellen

en: Monitor
nl: Beeldscherm

en: Monitor Preferences
nl: Beeldschermvoorkeuren

en: Monitor: %s
nl: Beeldscherm: %s

en: More backgrounds URL
nl: URL voor meer achtergronden

en: More themes URL
nl: URL voor meer thema's

en: Mouse
nl: Muis

en: Mouse Keys
nl: Muistoetsen

en: Mouse Orientation
nl: Muisoriëntatie

en: Mouse Preferences
nl: Muisvoorkeuren

en: Move _Down
nl: Naar be_neden

en: Move _Up
nl: Om_hoog

en: Move the selected keyboard layout down in the list
nl: Plaats de geselecteerde toetsenbordindeling lager in de lijst

en: Move the selected keyboard layout up in the list
nl: Plaats de geselecteerde toetsenbordindeling hoger in de lijst

en: Movement Key
nl: Verplaatstoets

en: Multimedia Player
nl: Multimediaspeler

en: N_one
nl: _Geen

en: Name
nl: Naam

en: Network Proxy
nl: Netwerkproxy

en: Network Proxy Preferences
nl: Netwerkproxy-voorkeuren

en: Network Servers
nl: Netwerkservers

en: Network time synchronization has been set up. Manual time/date setting is disabled.
nl: Netwerktijdsynchronisatie is ingesteld. Handmatige tijd-/datuminstelling is uitgeschakeld.

en: New
nl: Nieuw

en: New Applications
nl: Nieuwe toepassingen

en: New Document
nl: Nieuw document

en: New Spreadsheet
nl: Nieuw rekenblad

en: New Windows
nl: Nieuwe vensters

en: New shortcut...
nl: Nieuwe sneltoets…

en: New themes have been successfully installed.
nl: De nieuwe thema's zijn met succes geïnstalleerd.

en: New windows u_se active window's layout
nl: Nieuwe vensters gebr_uiken de indeling van het actieve venster

en: Next track
nl: Volgende nummer

en: No Desktop Background
nl: Geen bureaubladachtergrond

en: No Image
nl: Geen afbeelding

en: No matches found.
nl: Geen overeenkomsten gevonden.

en: No theme file location specified to install
nl: Geen locatie opgegeven voor installatie van themabestand

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Off
nl: Uit

en: Office
nl: Kantoor

en: On
nl: Aan

en: Open a dialog to specify the color
nl: Een kleurkeuzevenster openen

en: Other
nl: Overig

en: Other finger:
nl: Andere vinger:

en: Overwrite _All
nl: Alle over_schrijven

en: PKEXEC_UID must be set to an integer value
nl: PKEXEC_UID moet worden ingesteld op een geheel getal

en: Pacific/Apia
nl: Stille_Oceaan/Apia

en: Pacific/Auckland
nl: Stille_Oceaan/Auckland

en: Pacific/Bougainville
nl: Stille_Oceaan/Bougainville

en: Pacific/Chatham
nl: Stille_Oceaan/Chatham

en: Pacific/Chuuk
nl: Stille_Oceaan/Chuuk

en: Pacific/Easter
nl: Stille_Oceaan/Paaseiland

en: Pacific/Efate
nl: Stille_Oceaan/Efate

en: Pacific/Enderbury
nl: Stille_Oceaan/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
nl: Stille_Oceaan/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
nl: Stille_Oceaan/Fiji

en: Pacific/Funafuti
nl: Stille_Oceaan/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
nl: Stille_Oceaan/Galapagos

en: Pacific/Gambier
nl: Stille_Oceaan/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
nl: Stille_Oceaan/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
nl: Stille_Oceaan/Guam

en: Pacific/Honolulu
nl: Stille_Oceaan/Honolulu

en: Pacific/Kiritimati
nl: Stille_Oceaan/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
nl: Stille_Oceaan/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
nl: Stille_Oceaan/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
nl: Stille_Oceaan/Majuro

en: Pacific/Marquesas
nl: Stille_Oceaan/Marquesas

en: Pacific/Midway
nl: Stille_Oceaan/Midway

en: Pacific/Nauru
nl: Stille_Oceaan/Nauru

en: Pacific/Niue
nl: Stille_Oceaan/Niue

en: Pacific/Norfolk
nl: Stille_Oceaan/Norfolk

en: Pacific/Noumea
nl: Stille_Oceaan/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
nl: Stille_Oceaan/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
nl: Stille_Oceaan/Palau

en: Pacific/Pitcairn
nl: Stille_Oceaan/Pitcairn

en: Pacific/Pohnpei
nl: Stille_Oceaan/Pohnpei

en: Pacific/Port_Moresby
nl: Stille_Oceaan/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
nl: Stille_Oceaan/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
nl: Stille_Oceaan/Saipan

en: Pacific/Tahiti
nl: Stille_Oceaan/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
nl: Stille_Oceaan/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
nl: Stille_Oceaan/Tongatapu

en: Pacific/Wake
nl: Stille_Oceaan/Wake

en: Pacific/Wallis
nl: Stille_Oceaan/Wallis

en: Panel icon
nl: Werkbalkpictogram

en: Parent Window
nl: Moedervenster

en: Parent window of the dialog
nl: Moedervenster van het dialoogvenster

en: Pause playback
nl: Afspelen pauzeren

en: Place finger on reader
nl: Plaats vinger op de lezer

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Play (or play/pause)
nl: Afspelen (of afspelen/pauzeren)

en: Please contact your system administrator for help.
nl: Neem a.u.b. contact op met uw systeembeheerder voor hulp.

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
nl: Vul het wachtwoord a.u.b. opnieuw in bij het veld <b>Wachtwoord nogmaals intikken</b>.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
nl: Vul uw wachtwoord in bij het veld <b>Nieuw wachtwoord</b>.

en: Pointer
nl: Muisaanwijzer

en: Pointer Speed
nl: Aanwijzersnelheid

en: Port:
nl: Poort:

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferred Applications
nl: Voorkeurstoepassingen

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: Previous track
nl: Vorige nummer

en: Print a diagram of the selected keyboard layout
nl: Druk een diagram af van de gekozen toetsenbordindeling

en: Proxy Configuration
nl: Proxyconfiguratie

en: R_esolution
nl: Resolutie

en: R_otation:
nl: Draaiing:

en: Re_fresh rate:
nl: Verversings_frequentie:

en: Remove from Favorites
nl: Verwijderen uit favorieten

en: Remove from Startup Programs
nl: Verwijderen uit de opstartprogramma's

en: Remove the selected keyboard layout from the list
nl: Verwijder de gekozen toetsenbordindeling uit de lijst

en: Rendering
nl: Weergave

en: Repeat Keys
nl: Herhaaltoetsen

en: Repeat keys speed
nl: Toetsherhaalsnelheid

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
nl: Vervang de huidige toetsenbordinstellingen door de
    standaardinstellingen

en: Reset to De_faults
nl: Terugzetten op stan_daardinstellingen

en: Revert Font
nl: Lettertype terugdraaien

en: Right
nl: Rechts

en: Right (with menu)
nl: Rechts (met menu)

en: Right button
nl: Rechterknop

en: Right index finger
nl: Rechterwijsvinger

en: Right little finger
nl: Rechterpink

en: Right middle finger
nl: Rechtermiddelvinger

en: Right ring finger
nl: Rechterringvinger

en: Right thumb
nl: Rechterduim

en: Roll up
nl: Oprollen

en: Run at st_art
nl: Activeren bij start

en: SIZE
nl: GROOTTE

en: S_ocks host:
nl: S_ocks-hostnaam:

en: S_peed:
nl: S_nelheid:

en: S_uper (or "Windows logo")
nl: Supe_r (of 'Windows-logo')

en: Sa_me image in all monitors
nl: Dezelfde afbeelding op alle beeldscher_men

en: Save Theme As...
nl: Thema opslaan als…

en: Save _As...
nl: Opslaan _als…

en: Save _background image
nl: _Achtergrondafbeelding opslaan

en: Save _notification theme
nl: Sla _meldingsthema op

en: Scale
nl: Schalen

en: Scaling
nl: Schaalfactor

en: Scrolling
nl: Schuiven

en: Search
nl: Zoeken

en: Select Font
nl: Lettertype kiezen

en: Select Image
nl: Afbeelding selecteren

en: Select Theme
nl: Thema selecteren

en: Select a keyboard layout to be added to the list
nl: Selecteer een toetsenbordindeling om toe te voegen aan de lijst

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
nl: Kies een beeldscherm om de instellingen ervan te wijzigen; sleep het om de plaatsing ervan te veranderen.

en: Select finger
nl: Vinger kiezen

en: Select your default applications
nl: Kies uw standaardtoepassingen

en: Select your photo
nl: Kies uw foto

en: Set Ntp sync
nl: Ntp sync instellen

en: Set as primary
nl: Instellen als primair

en: Set time zone
nl: Tijdzone instellen

en: Set your keyboard preferences
nl: Uw toetsenbordvoorkeuren instellen

en: Set your mouse preferences
nl: Uw muisvoorkeuren instellen

en: Set your network proxy preferences
nl: Netwerkproxy-voorkeuren instellen

en: Set your personal information
nl: Persoonlijke informatie instellen

en: Set your window properties
nl: Venstereigenschappen instellen

en: Sets the selected monitor as primary.
nl: Stelt het geselecteerde beeldscherm in als primaire beeldscherm.

en: Setting the time and date of the local system
nl: De tijd en datum van uw systeem instellen

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
nl: Toon p_ositie van muisaanwijzer wanneer de Ctrl-toets is ingedrukt

en: Short
nl: Kort

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: Show _icons in menus
nl: Toon _pictogrammen in menu's

en: Show _thumbnails in Alt-Tab
nl: Toon _miniaturen in Alt-Tab

en: Show _visual feedback for the alert sound
nl: Toon _visuele terugkoppeling bij het waarschuwingsgeluid

en: Show hidden items
nl: Verborgen elementen tonen

en: Show icons on buttons
nl: Toon pictogrammen op knoppen

en: Show size column
nl: Kolomgrootte tonen

en: Show type column
nl: Kolomtype tonen

en: Show window _border in Alt-Tab
nl: Toon vensterrand in Alt-Tab

en: Shut down
nl: Afsluiten

en: Slide Show
nl: Diavoorstelling

en: Slow
nl: Traag

en: Slow Keys
nl: Trage toetsen

en: Small
nl: Klein

en: Smoothing
nl: Gladmaken

en: Software Compositing
nl: Beeldsamenstelling via programmatuur

en: Solid color
nl: Effen kleur

en: Sort directories first
nl: Mappen eerst sorteren

en: Sound
nl: Geluid

en: Span
nl: Spreiden

en: Specify the filename of a theme to install
nl: Geef de bestandsnaam op van een thema dat geïnstalleerd moet worden

en: Specify the name of the page to show (general)
nl: Geef de naam van de pagina op die moet worden getoond (algemeen)

en: Specify the name of the page to show (internet|multimedia|system|a11y)
nl: Specificeer de naam van de te tonen pagina (internet|multimedia|system|a11y)

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
nl: De naam aangeven van de te tonen pagina (thema|achtergrond|lettertypen|bedieningsoppervlak)

en: Spreadsheet Editor
nl: Rekenbladverwerker

en: Start %s
nl: %s opstarten

en: Start the page with the accessibility settings showing
nl: Begin de pagina met de toegankelijkheidsinstellingen zichtbaar

en: Start the page with the typing break settings showing
nl: Begin de pagina met de tikpauze-instellingen zichtbaar

en: Sticky Keys
nl: Plaktoetsen

en: Stop playback
nl: Afspelen staken

en: Stretch
nl: Uitrekken

en: Style
nl: Stijl

en: Sub_pixel (LCDs)
nl: Sub_pixel (lcd's)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
nl: Sub_pixels gladmaken (lcd's)

en: Subpixel Order
nl: Subpixelvolgorde

en: Swipe finger on reader
nl: Veeg de vinger over de lezer

en: System
nl: Systeem

en: System error: %s.
nl: Systeemfout: %s.

en: TEXT
nl: TEKST

en: Take a break now (next in %dm)
nl: Neem nu een pauze (volgende over %dm)

en: Take a break now (next in less than one minute)
nl: Neem nu een pauze (volgende over minder dan een minuut)

en: Take a break!
nl: Neem even pauze...

en: Task names and associated .desktop files
nl: Taaknamen en bijbehorende .desktop-bestanden

en: Terminal Emulator
nl: Terminalvenster

en: Text
nl: Tekst

en: Text Editor
nl: Tekstbewerker

en: Text below items
nl: Tekst onder elementen

en: Text beside items
nl: Tekst naast elementen

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Text to thumbnail (default: Aa)
nl: Tekst voor in de miniatuur (standaard: Aa)

en: That password was incorrect.
nl: Dat wachtwoord was onjuist.

en: The %s utility is not installed.
nl: Het hulpprogramma %s is niet geïnstalleerd.

en: The MATE configuration tool
nl: Het Mate-configuratieprogramma

en: The current controls theme does not support color schemes.
nl: Het huidige thema voor bedieningselementen ondersteunt geen kleurenschema's.

en: The current theme suggests a background and a font.
nl: Het huidige thema adviseert een achtergrond en een lettertype.

en: The current theme suggests a background and a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
nl: Het huidige thema adviseert een achtergrond en een lettertype. U kunt ook het laatst toegepaste lettertype-advies terugzetten.

en: The current theme suggests a background.
nl: Het huidige thema adviseert een achtergrond.

en: The current theme suggests a background. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
nl: Het huidige thema adviseert een achtergrond en een lettertype. U kunt ook het laatst toegepaste lettertype-advies terugzetten.

en: The current theme suggests a font.
nl: Het huidige thema adviseert een lettertype.

en: The current theme suggests a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
nl: Het huidige thema adviseert een lettertype. U kunt ook het laatst toegepaste lettertype-advies terugzetten.

en: The current window manager is unsupported
nl: De huidige vensterbeheerder wordt niet ondersteund

en: The device is already in use.
nl: Het apparaat is al in gebruik.

en: The last applied font suggestion can be reverted.
nl: U kunt het laatst toegepaste lettertype-advies terugzetten.

en: The monitor configuration has been saved
nl: De beeldschermconfiguratie is opgeslagen

en: The new password has already been used recently.
nl: Het nieuwe wachtwoord is recentelijk al eens gebruikt

en: The new password must contain numeric or special character(s).
nl: Het nieuwe wachtwoord moet numerieke of speciale tekens bevatten.

en: The old and new passwords are the same.
nl: Het oude en nieuwe wachtwoord zijn hetzelfde.

en: The old and new passwords are too similar.
nl: Het oude en nieuwe wachtwoord lijken teveel op elkaar.

en: The password is too short.
nl: Het wachtwoord is te kort.

en: The password is too simple.
nl: Het wachtwoord is te eenvoudig.

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
nl: De sneltoets ‘%s’ kan niet gebruikt worden, omdat het dan onmogelijk wordt deze toets te gebruiken om te typen.
    Probeer het eens met een toets als Control, Alt of Shift die tegelijkertijd is ingedrukt.

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
nl: De sneltoets ‘%s’ is reeds in gebruik voor:
    ‘%s’

en: The source filename must be absolute
nl: De naam van het bronbestand moet absoluut zijn

en: The task name to be displayed in the control-center followed by a ";" separator then the filename of an associated .desktop file to launch for that task.
nl: De weer te geven taaknaam in het configuratieprogramma gevolgd door een ';'-scheidingsteken en de bestandsnaam van een geassocieerd .desktop-bestand dat gestart moet worden voor de betreffende taak.

en: The theme "%s" already exists.
nl: Het thema '%s' bestaat reeds.

en: The theme "%s" has been installed.
nl: Het thema ‘%s’ is geïnstalleerd.

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
nl: Het thema bestaat reeds. Wilt u het vervangen?

en: The two passwords are not equal.
nl: De twee wachtwoorden zijn niet gelijk.

en: The type of accelerator.
nl: Het type sneltoets.

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
nl: De tikbewaking gebruikt het meldingengebied om informatie weer te geven. U heeft blijkbaar geen meldingengebied op uw werkbalk. U kunt dit toevoegen door met de rechtermuisknop te klikken op de werkbak en 'Toevoegen aan werkbalk' te kiezen, 'Meldingengebied' te selecteren en op 'Toevoegen' te klikken.

en: Theme
nl: Thema

en: Theme Installer
nl: Thema-installatie

en: Theme Packages
nl: Themapakketten

en: Theme cannot be deleted
nl: Thema kan niet gewist worden

en: Theme name must be present
nl: Themanaam dient aanwezig te zijn

en: There was a problem while extracting the theme.
nl: Er trad een probleem op bij uitpakken van het thema.

en: There was an error displaying help: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij de hulptekstweergave: %s

en: There was an error installing the selected file
nl: Er is een fout opgetreden bij het installeren van het gekozen bestand

en: This configuration will be used the next time someone logs in.
nl: Deze configuratie zal de volgende keer dat iemand zich aanmeldt worden gebruikt.

en: This font could not be displayed.
nl: Dit lettertype kon niet weergeven worden.

en: This program can only be used by the root user
nl: Dit programma kan alleen worden benut door de rootgebruiker

en: This program must only be run through pkexec(1)
nl: Dit programma mag alleen via pkexec(1) gedraaid worden

en: This resets the font DPI to the auto-detected value from Xserver.
nl: Dit zet de DPI van het lettertype terug op de automatisch bespeurde waarde van Xserver.

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
nl: Dit thema zal er niet uitzien zoals bedoeld, omdat het vereiste GTK+-thema ‘%s’ niet is geïnstalleerd.

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
nl: Dit thema zal er niet uitzien zoals bedoeld, omdat het vereiste pictogramthema ‘%s’ niet is geïnstalleerd.

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
nl: Dit thema zal er niet uitzien zoals bedoeld, omdat het vereiste vensterbeheerder-thema ‘%s’ niet is geïnstalleerd.

en: Thr_eshold:
nl: _Drempelwaarde:

en: Three-finger click emulation:
nl: Drie-vinger-nabootsing van klikken:

en: Thumbnail size (default: 128)
nl: Miniatuurgrootte (standaard: 128)

en: Tile
nl: Tegelen

en: Time
nl: Tijd

en: Time And Date Manager
nl: Tijd- en datumbeheerder

en: Time Zone
nl: Tijdzone

en: Time Zone Selection
nl: Tijdzoneselectie

en: Time and Date Manager
nl: Tijd- en datumbeheerder

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Titlebar Action
nl: Titelbalkactie

en: Titlebar Buttons
nl: Titelbalkknoppen

en: To URI
nl: Naar URI

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
nl: Om uw wachtwoord te wijzigen voert u uw huidige wachtwoord in in het veld hieronder en klikt u op <b>Authenticeren</b>.
    Nadat u uzelf hebt geauthenticeerd voert u uw nieuwe wachtwoord in, en daarna nog een tweede keer voor verificatie. Tot slot klikt u op <b>Wachtwoord wijzigen</b>.

en: To edit a shortcut key, double-click on the corresponding row and type a new key combination, or press backspace to clear.
nl: Om een sneltoets te bewerken, dubbelklikt u op de overeenkomstige rij en tikt u een nieuwe toetscombinatie in, of drukt u op de Backspace-toets om hem te verwijderen.

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
nl: Om vingerafdrukaanmelding aan te zetten moet u een van uw vingerafdrukken opslaan met het ‘%s’-apparaat.

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
nl: Om een venster te verplaatsen, houdt u deze toets ingedrukt en grijpt u dan het venster:

en: To test your double-click settings, try to double-click on the triangle and you must see the mate desktop logo with both rings showing.
nl: Om uw dubbelklik-instellingen uit te proberen kunt u dubbelklikken op de driehoek. U zou dan het logo van MATE met twee ringen moeten zien.

en: Too many custom shortcuts
nl: Te veel aangepaste sneltoetsen

en: Toolbar _button labels:
nl: Etiketten voor werkbalk_knoppen:

en: Total URIs
nl: Totaal URI's

en: Total number of URIs
nl: Totaal aantal URI's

en: Two-finger click emulation:
nl: Twee-vinger-nabootsing van klikken:

en: Type
nl: Soort

en: Typing Break
nl: Tikpauze

en: Typing Monitor
nl: Tikbewaking

en: URI currently transferring from
nl: URI waarvandaan wordt overgedragen

en: URI currently transferring to
nl: URI waarnaartoe thans wordt overgedragen

en: URL for where to get more desktop backgrounds. If set to an empty string the link will not appear.
nl: URL om meer bureaubladachtergronden te verkrijgen. Als dit leeg gelaten wordt zal de koppeling niet verschijnen.

en: URL for where to get more desktop themes. If set to an empty string the link will not appear.
nl: URL om meer bureaubladthema's te verkrijgen. Als dit leeg gelaten wordt zal de koppeling niet verschijnen.

en: U_nselect windows when the mouse leaves them
nl: Deselecteer ve_nsters als de muis ze verlaat

en: U_sername:
nl: _Gebruikersnaam:

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
nl: Niet in staat het tikpauze-eigenschappenvenster te tonen, als gevolg van de volgende foutmelding: %s

en: Unable to launch %s: %s
nl: Kan %s niet uitvoeren: %s

en: Unable to launch backend
nl: Kan achtergronddienst niet opstarten

en: Unable to start the settings manager 'mate-settings-daemon'.
    Without the MATE settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with DBus, or a non-MATE (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the MATE settings manager.
nl: Kan de instellingenbeheerder 'mate-settings-daemon' niet starten. Wanneer de MATE-instellingenbeheerder niet draait zullen sommige voorkeuren niet worden doorgevoerd. Dit kan wijzen op een probleem met DBus, of een instellingenbeheerder die niet bij MATE hoort (bijv. die van KDE) kan actief zijn en conflicteren met de instellingenbeheerder van MATE.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Upside Down
nl: Ondersteboven

en: Upside-down
nl: Ondersteboven

en: Usage: %s SOURCE_FILE DEST_NAME
    
    This program installs a RANDR profile for multi-monitor setups into
    a systemwide location.  The resulting profile will get used when
    the RANDR plug-in gets run in mate-settings-daemon.
    
    SOURCE_FILE - a full pathname, typically /home/username/.config/monitors.xml
    
    DEST_NAME - relative name for the installed file.  This will get put in
                the systemwide directory for RANDR configurations,
                so the result will typically be %s/DEST_NAME
nl: Gebruik: %s BRONBESTAND DOELNAAM
    
    Dit programma installeert een RANDR-profiel voor multi-beeldscherm-opstellingen op
    een systeembrede locatie.  Het resulterende profiel zal worden gebruikt wanneer
    de RANDR-invoegtoepassing wordt gedraaid in mate-settings-daemon.
    
    BRONBESTAND - een volledige padnaam, normaal gesproken /home/gebruikersnaam/.config/monitors.xml
    
    DOELNAAM - relatieve naam voor het geïnstalleerde bestand.  Dit zal worden geplaatst in
                de systeembrede map voor RANDR-configuraties,
                dus het resultaat zal doorgaans %s/DOELNAAM zijn

en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

en: V_ertical two-finger scrolling
nl: V_erticaal twee-vinger-schuiven

en: Vendors
nl: Fabrikanten

en: Version
nl: Versie

en: Vertical gradient
nl: Verticaal kleurverloop

en: Video Player
nl: Video-afspeelprogramma

en: View and edit keyboard layout options
nl: Toetsenbordindelingsopties bekijken en bewerken

en: View fonts on your system
nl: Bekijk de lettertypes op uw systeem

en: Visual
nl: Visueel

en: Visual cues for sounds
nl: Visuele aanwijzingen voor geluiden

en: Volume down
nl: Geluid zachter

en: Volume down quietly
nl: Volume stil minderen

en: Volume mute
nl: Geluid dempen

en: Volume mute quietly
nl: Volume stil dempen

en: Volume up
nl: Geluid harder

en: Volume up quietly
nl: Volume stil verhogen

en: Warning: multi-finger emulation may disable software buttons
nl: Waarschuwing: het nabootsen van meerdere vingers kan programmatuurknoppen uitschakelen

en: Web Browser
nl: Webbrowser

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
nl: Of knoppen een pictogram mogen tonen naast de knoptekst

en: Window Border
nl: Vensterkader

en: Window Preferences
nl: Venstervoorkeuren

en: Window Selection
nl: Vensterselectie

en: Window Snapping
nl: Vensters vastklikken

en: Windows
nl: Vensters

en: Word Processor
nl: Tekstverwerker

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
nl: Wilt u dit thema meteen gebruiken, of wilt u uw huidige thema behouden?

en: Would you like to delete this theme?
nl: Wilt u dit thema verwijderen?

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
nl: Geschreven door Richard Hult <richard@imendio.com>

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
nl: U heeft geen toegang tot het apparaat. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Your filter "%s" does not match any items.
nl: Uw filter `%s` past op geen van de elementen.

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
nl: Uw vingerafdruk is opgeslagen. U kunt uzelf nu aanmelden met behulp van uw vingerafdruklezer.

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
nl: Uw wachtwoord is gewijzigd sinds de vorige authenticatie. Voer de authenticatie a.u.b. opnieuw uit.

en: Your password has been changed.
nl: Uw wachtwoord is gewijzigd.

en: Zoom
nl: Vergrotingsfactor bepalen

en: [WALLPAPER...]
nl: [BUREAUBLADACHTERGROND...]

en: _Acceleration:
nl: Ver_snelling:

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
nl: _Toegankelijkheidsfunctionaliteit kan worden aan- en uitgezet met sneltoetsen

en: _Add...
nl: Toevoegen...

en: _Alt
nl: Al_t

en: _Application font:
nl: _Toepassingslettertype:

en: _Apply
nl: _Toepassen

en: _Authenticate
nl: Authenti_ceren

en: _Break interval lasts:
nl: _Pauzeduur:

en: _Browse applications...
nl: _Bladeren door toepassingen...

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Country:
nl: _Land:

en: _Delay:
nl: Ver_traging:

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: _Delete Fingerprints
nl: _Vingerafdrukken verwijderen

en: _Description:
nl: _Omschrijving:

en: _Detect monitors
nl: Beeldschermen _detecteren

en: _Document font:
nl: _Documentenlettertype:

en: _Double-click titlebar action:
nl: Actie bij dubbelklikken op titelbalk:

en: _Editable menu shortcut keys
nl: _Bewerkbare menu-sneltoetsen

en: _Enable assistive technologies
nl: Assisterende _technologieën inschakelen

en: _FTP proxy:
nl: _FTP-proxy:

en: _File
nl: _Bestand

en: _Fixed width font:
nl: _Vaste breedte-lettertype:

en: _Full
nl: Vo_lledig

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Ignore fast duplicate keypresses
nl: Ne_geer snel opeenvolgende dubbele toetsaanslagen

en: _Input boxes:
nl: I_nvoervelden:

en: _Install...
nl: I_nstalleren...

en: _Keyboard Accessibility
nl: Toetsen_bord-toegankelijkheid

en: _Language:
nl: _Taal:

en: _Latch modifiers when pressed twice
nl: Zet optietoetsen vast wanneer tweemaal ingedrukt

en: _Left-handed
nl: _Linkshandig

en: _Lock screen to enforce typing break
nl: Scherm ve_rgrendelen om tikpauze af te dwingen

en: _Models:
nl: _Modellen:

en: _Monochrome
nl: _Monochroom

en: _Mouse Accessibility
nl: _Muistoegankelijkheid

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _New
nl: _Nieuw

en: _New password:
nl: _Nieuw wachtwoord:

en: _None
nl: Gee_n

en: _Only accept long keypresses
nl: Alleen la_nge toetsaanslagen accepteren

en: _Open
nl: _Openen

en: _Options...
nl: _Opties…

en: _Overwrite
nl: _Overschrijven

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Pointer can be controlled using the keypad
nl: De _muisaanwijzer is bestuurbaar met het nummerblok

en: _Position of titlebar buttons:
nl: Positie van titelbalkknoppen:

en: _Postpone Break
nl: _Pauze uitstellen

en: _Preferred Applications
nl: Standaard_toepassingen

en: _Print
nl: _Afdrukken

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: _Raise selected windows after
nl: Gekozen vensters verheffen na

en: _Reassign
nl: Opnieuw _toewijzen

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Reset to Defaults
nl: Teru_gzetten op standaardinstellingen

en: _Resolution:
nl: _Resolutie:

en: _Retype new password:
nl: Wachtwoord no_gmaals intikken:

en: _Right-handed
nl: _Rechtshandig

en: _Run at start
nl: Active_ren bij start

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Secure HTTP proxy:
nl: Beve_iligde HTTP proxy:

en: _Select windows when the mouse moves over them
nl: Vensters _selecteren wanneer de muis eroverheen beweegt

en: _Selected items:
nl: _Gekozen elementen:

en: _Sensitivity:
nl: _Gevoeligheid:

en: _Separate layout for each window
nl: Aparte indeling voor elk venster

en: _Show monitors in panel
nl: Beeld_schermen tonen in werkbalk

en: _Show...
nl: _Tonen…

en: _Simulate simultaneous keypresses
nl: _Gelijktijdige toetsaanslagen simuleren

en: _Size:
nl: Gr_ootte:

en: _Skip
nl: _Overslaan

en: _Slight
nl: Li_cht

en: _Speed:
nl: Sn_elheid:

en: _Style:
nl: _Stijl:

en: _Timeout:
nl: _Tussenpoze:

en: _Tooltips:
nl: _Zweeftips:

en: _Type to test settings:
nl: _Tik iets in om de instellingen te testen:

en: _Variants:
nl: Va_rianten:

en: _Vendors:
nl: _Fabrikanten:

en: _Vertical edge scrolling
nl: _Verticale rand schuiven

en: _Window title font:
nl: Venstertitel-lettert_ype:

en: _Windows:
nl: _Vensters:

en: _Work interval lasts:
nl: _Werkduur:

en: auto detect
nl: automatisch bespeuren

en: cu_T
nl: Kn_ippen

en: filename
nl: bestandsnaam

en: if true, the control-center will close when a "Common Task" is activated.
nl: wanneer ingesteld op waar, zal het configuratieprogramma sluiten wanneer er een 'algemene taak' wordt geactiveerd.

en: mate-control-center;MATE;accessibility;features;
nl: mate-control-center;MATE;toegankelijkheid;functies;

en: mate-control-center;MATE;appearance;properties;desktop;customize;look;
nl: mate-control-center;MATE;uiterlijk;eigenschappen;bureaublad;aanpassen;uiterlijk;

en: mate-control-center;MATE;assign;keyboard;shortcuts;keybindings;
nl: mate-control-center;MATE;toewijzen;toetsenbord;sneltoetsen;toetsbindingen;

en: mate-control-center;MATE;clock;date;time;preferences;
nl: mate-control-center;MATE;klok;datum;tijd;voorkeuren;

en: mate-control-center;MATE;default;preferred;applications;
nl: mate-control-center;MATE;standaard;voorkeur;toepassingen;

en: mate-control-center;MATE;font;viewer;preview;desktop;preferences;
nl: mate-control-center;MATE;lettertype;kijker;voorbeeld;bureaublad;voorkeuren;

en: mate-control-center;MATE;install;desktop;themes;
nl: mate-control-center;MATE;installeren;bureaublad;thema's;

en: mate-control-center;MATE;keyboard;preferences;
nl: mate-control-center;MATE;toetsenbord;voorkeuren;

en: mate-control-center;MATE;mouse;preferences;
nl: mate-control-center;MATE;muis;voorkeuren;

en: mate-control-center;MATE;network;http;socks;proxy;
nl: mate-control-center;MATE;netwerk;http;socks;proxy;

en: mate-control-center;MATE;personal;information;
nl: mate-control-center;MATE;persoonlijk;informatie;

en: mate-control-center;MATE;resolution;position;monitors;display;properties;
nl: mate-control-center;MATE;beeldresolutie;positie;beeldscherm;scherm;eigenschappen;

en: mate-control-center;MATE;window;manager;properties;marco;preferences;
nl: mate-control-center;MATE;venster;beheerder;eigenschappen;marco;voorkeuren;

en: minutes
nl: minuten

en: multiple sizes
nl: meerdere afmetingen

en: open file
nl: bestand openen

en: open pid file failed
nl: pid-bestand openen mislukt

en: page
nl: pagina

en: pixel | pixels
nl[0]: beeldpunt
nl[1]: beeldpunten

en: read file
nl: bestand lezen

en: read pid file failed
nl: pid-bestand lezen mislukt

en: seconds
nl: seconden

en: unknown
nl: onbekend

en: write file
nl: bestand schrijven

en: write pid file failed
nl: pid-bestand schrijven mislukt
