mate-control-center 1.27.0 - en to uk translation catalogue (1133 entries)

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
uk: Файл "%s" не є коректним файлом із темою.

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
uk: Файл "%s" не є коректним файлом із темою. Це може бути бібліотека для теми, яку треба скомпілювати.

en: %d %s by %d %s
uk: %d %s на %d %s

en: %d Hz
uk: %d Гц

en: %s key is empty
uk: Ключ %s порожній

en: %s must be a directory
uk: Значення %s має бути каталогом

en: %s must be a regular file
uk: %s має бути звичайним файлом

en: %s must be owned by you
uk: %s має належати Вам

en: %s must not have any directory components
uk: У %s не повинен міститися компонент каталогів

en: - MATE Default Applications
uk: Відкрити у типовій програмі

en: - MATE Keyboard Preferences
uk: - Параметри набірниці MATE

en: - MATE Mouse Preferences
uk: - Параметри миші MATE

en: <Unknown Action>
uk: <Невідома дія>

en: <b>%s</b>
    %s
    Folder: %s
    Artist: %s
uk: <b>%s</b>
    %s
    Тека: %s
    Артист: %s

en: <b>%s</b>
    %s, %s
    Folder: %s
    Artist: %s
uk: <b>%s</b>
    %s, %s
    Тека: %s
    Артист: %s

en: <b>Di_rect internet connection</b>
uk: <b>Пр_яме з'єднання з Інтернет</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
uk: <b>Ав_томатична конфігурація проксі</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
uk: <b>Р_учна конфігурація проксі</b>

en: <b>_Use authentication</b>
uk: <b>_Використовувати розпізнання</b>

en: A computer break reminder.
uk: Програма нагадування про перерву.

en: A system error has occurred
uk: Системна помилка

en: About %s
uk: Про програму %s

en: About Me
uk: Про мене

en: Accel Mode
uk: Режим пришвидшувача

en: Acceleration _Profile:
uk: Пришвидшення _Профіль:

en: Accelerator key
uk: Клавіша

en: Accelerator keycode
uk: Код клавіши-пришвидшувача

en: Accelerator modifiers
uk: Модифікатор

en: Accessibility
uk: Можливості доступности

en: Accessible Lo_gin
uk: В_хід з використанням допоміжних можливостей

en: Action
uk: Дія

en: Adaptive
uk: Адаптивний

en: Add Wallpaper
uk: Додавання малюнку тла

en: Add new f_ont...
uk: Додати новий шр_ифт...

en: Add to Favorites
uk: Додати до улюбленого

en: Add to Startup Programs
uk: Додати до автозавантаження

en: Africa/Abidjan
uk: Африка/Абіджан

en: Africa/Accra
uk: Африка/Аккра

en: Africa/Addis_Ababa
uk: Африка/Адіс-Абеба

en: Africa/Algiers
uk: Африка/Алжир

en: Africa/Asmara
uk: Африка/Асмара

en: Africa/Bamako
uk: Африка/Бомако

en: Africa/Bangui
uk: Африка/Банґі

en: Africa/Banjul
uk: Африка/Банджул

en: Africa/Bissau
uk: Африка/Біссау

en: Africa/Blantyre
uk: Африка/Блантайр

en: Africa/Brazzaville
uk: Африка/Браззавіль

en: Africa/Bujumbura
uk: Африка/Бужумбура

en: Africa/Cairo
uk: Африка/Каїр

en: Africa/Casablanca
uk: Африка/Касабланка

en: Africa/Ceuta
uk: Африка/Сеута

en: Africa/Conakry
uk: Африка/Конакрі

en: Africa/Dakar
uk: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
uk: Африка/Дар_ес_Салаам

en: Africa/Djibouti
uk: Африка/Джибуті

en: Africa/Douala
uk: Африка/Доуала

en: Africa/El_Aaiun
uk: Африка/Ель_Ааюн

en: Africa/Freetown
uk: Африка/Фрітаун

en: Africa/Gaborone
uk: Африка/Ґабероне

en: Africa/Harare
uk: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
uk: Африка/Йоганнесбурґ

en: Africa/Juba
uk: Африка/Джуба

en: Africa/Kampala
uk: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
uk: Африка/Хартоум

en: Africa/Kigali
uk: Африка/Кіґалі

en: Africa/Kinshasa
uk: Африка/Кіншаса

en: Africa/Lagos
uk: Африка/Лаґос

en: Africa/Libreville
uk: Африка/Лібревіль

en: Africa/Lome
uk: Африка/Ломе

en: Africa/Luanda
uk: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
uk: Африка/Лумумбаши

en: Africa/Lusaka
uk: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
uk: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
uk: Африка/Мапуто

en: Africa/Maseru
uk: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
uk: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
uk: Африка/Моґадішу

en: Africa/Monrovia
uk: Африка/Монровія

en: Africa/Nairobi
uk: Африка/Найробі

en: Africa/Ndjamena
uk: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
uk: Африка/Ніамей

en: Africa/Nouakchott
uk: Африка/Нуакчотт

en: Africa/Ouagadougou
uk: Африка/Уаґадуґу

en: Africa/Porto-Novo
uk: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Sao_Tome
uk: Африка/Сао_Томе

en: Africa/Tripoli
uk: Африка/Тріполі

en: Africa/Tunis
uk: Африка/Туніс

en: Africa/Windhoek
uk: Африка/Віндхук

en: All Files
uk: Усі файли

en: All Fonts
uk: Усі шрифти

en: All files
uk: Усі файли

en: All_ow postponing of breaks
uk: Дозволити _відкладання перерв

en: Allow t_op tiling
uk: Дозволити _верхнє розміщення

en: America/Adak
uk: Америка/Адак

en: America/Anchorage
uk: Америка/Анкорідж

en: America/Anguilla
uk: Америка/Ангілла

en: America/Antigua
uk: Америка/Антіґуа

en: America/Araguaina
uk: Америка/Араґуаїна

en: America/Argentina/Buenos_Aires
uk: Америка/Аргентина/Буенос_Айрос

en: America/Argentina/Catamarca
uk: Америка/Аргентина/Катамарка

en: America/Argentina/Cordoba
uk: Америка/Аргентина/Кордоба

en: America/Argentina/Jujuy
uk: Америка/Аргентина/Жужуй

en: America/Argentina/La_Rioja
uk: Америка/Аргентина/Ла-Ріоха

en: America/Argentina/Mendoza
uk: Америка/Аргентина/Мендоза

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
uk: Америка/Аргентина/Ріо_Ґальєґос

en: America/Argentina/Salta
uk: Америка/Аргентина/Сальта

en: America/Argentina/San_Juan
uk: Америка/Аргентина/Сан_Хуан

en: America/Argentina/San_Luis
uk: Америка/Аргентина/Сан_Луіс

en: America/Argentina/Tucuman
uk: Америка/Аргентина/Тукуман

en: America/Argentina/Ushuaia
uk: Америка/Аргентина/Ушуая

en: America/Aruba
uk: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
uk: Америка/Асунсьйон

en: America/Atikokan
uk: Америка/Атикокан

en: America/Bahia
uk: Америка/Баїя

en: America/Bahia_Banderas
uk: Америка/Баїя_Бандерас

en: America/Barbados
uk: Америка/Барбадос

en: America/Belem
uk: Америка/Белем

en: America/Belize
uk: Америка/Беліз

en: America/Blanc-Sablon
uk: Америка/Бланк_Саблон

en: America/Boa_Vista
uk: Америка/Боа_Віста

en: America/Bogota
uk: Америка/Боґота

en: America/Boise
uk: Америка/Бойсе

en: America/Cambridge_Bay
uk: Америка/Кембридж_Бей

en: America/Campo_Grande
uk: Америка/Кампо_Гранде

en: America/Cancun
uk: Америка/Канкан

en: America/Caracas
uk: Америка/Каракас

en: America/Cayenne
uk: Америка/Каєна

en: America/Cayman
uk: Америка/Кайман

en: America/Chicago
uk: Америка/Чикаго

en: America/Chihuahua
uk: Америка/Чиуауа

en: America/Costa_Rica
uk: Америка/Коста_Ріка

en: America/Creston
uk: Америка/Крестон

en: America/Cuiaba
uk: Америка/Куяба

en: America/Curacao
uk: Америка/Куракао

en: America/Danmarkshavn
uk: Америка/Данмаркхавн

en: America/Dawson
uk: Америка/Доусон

en: America/Dawson_Creek
uk: Америка/Доусон_Крік

en: America/Denver
uk: Америка/Денвер

en: America/Detroit
uk: Америка/Детройт

en: America/Dominica
uk: Америка/Домініка

en: America/Edmonton
uk: Америка/Едмонтон

en: America/Eirunepe
uk: Америка/Ейрунепе

en: America/El_Salvador
uk: Америка/Ель_Сальвадор

en: America/Fort_Nelson
uk: Америка/Форт_Нельсон

en: America/Fortaleza
uk: Америка/Форталеза

en: America/Glace_Bay
uk: Америка/Глейс_Бей

en: America/Godthab
uk: Америка/Готдаб

en: America/Goose_Bay
uk: Америка/Гус_Бей

en: America/Grand_Turk
uk: Америка/Гранд_Турк

en: America/Grenada
uk: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
uk: Америка/Гваделупа

en: America/Guatemala
uk: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
uk: Америка/Гуянакіль

en: America/Guyana
uk: Америка/Гаяна

en: America/Halifax
uk: Америка/Галіфакс

en: America/Havana
uk: Америка/Гавана

en: America/Hermosillo
uk: Америка/Ермосільйо

en: America/Indiana/Indianapolis
uk: Америка/Індіана/Індіанаполіс

en: America/Indiana/Knox
uk: Америка/Індіана/Нокс

en: America/Indiana/Marengo
uk: Америка/Індіана/Маренго

en: America/Indiana/Petersburg
uk: Америка/Індіана/Петербург

en: America/Indiana/Tell_City
uk: Америка/Індіана/Телл_Сіті

en: America/Indiana/Vevay
uk: Америка/Індіана/Вевай

en: America/Indiana/Vincennes
uk: Америка/Індіана/Вінсеннес

en: America/Indiana/Winamac
uk: Америка/Індіана/Вінамак

en: America/Inuvik
uk: Америка/Інувік

en: America/Iqaluit
uk: Америка/Ікалуїт

en: America/Jamaica
uk: Америка/Ямайка

en: America/Juneau
uk: Америка/Джуно

en: America/Kentucky/Louisville
uk: Америка/Кентуккі/Луїзвіль

en: America/Kentucky/Monticello
uk: Америка/Кентуккі/Монтічелло

en: America/Kralendijk
uk: Америка/Кралендейк

en: America/La_Paz
uk: Америка/Ла_Пас

en: America/Lima
uk: Америка/Ліма

en: America/Los_Angeles
uk: Америка/Лос_Анжелес

en: America/Lower_Princes
uk: Америка/Лоуер_Принс

en: America/Maceio
uk: Америка/Масейо

en: America/Managua
uk: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
uk: Америка/Манаус

en: America/Marigot
uk: Америка/Маріго

en: America/Martinique
uk: Америка/Мартиніка

en: America/Matamoros
uk: Америка/Матаморос

en: America/Mazatlan
uk: Америка/Мазатлан

en: America/Menominee
uk: Америка/Меноміни

en: America/Merida
uk: Америка/Меріда

en: America/Metlakatla
uk: Америка/Метлакатла

en: America/Mexico_City
uk: Америка/Мехіко_Сіті

en: America/Miquelon
uk: Америка/Мікелон

en: America/Moncton
uk: Америка/Монктон

en: America/Monterrey
uk: Америка/Монтеррей

en: America/Montevideo
uk: Америка/Монтевідео

en: America/Montserrat
uk: Америка/Монсерат

en: America/Nassau
uk: Америка/Нассау

en: America/New_York
uk: Америка/Нью_Йорк

en: America/Nipigon
uk: Америка/Ніпігон

en: America/Nome
uk: Америка/Номе

en: America/Noronha
uk: Америка/Норонха

en: America/North_Dakota/Beulah
uk: Америка/Північна_Дакота/Беула

en: America/North_Dakota/Center
uk: Америка/Північна_Дакота/Центр

en: America/North_Dakota/New_Salem
uk: Америка/Північна_Дакота/Нью_Салем

en: America/Ojinaga
uk: Америка/Оджіга

en: America/Panama
uk: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
uk: Америка/Пангніртунг

en: America/Paramaribo
uk: Америка/Парамарібо

en: America/Phoenix
uk: Америка/Фенікс

en: America/Port-au-Prince
uk: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
uk: Америка/Порт_оф_Спейн

en: America/Porto_Velho
uk: Америка/Порту_Велью

en: America/Puerto_Rico
uk: Америка/Пуерто_Ріко

en: America/Punta_Arenas
uk: Америка/Пунта_Аренас

en: America/Rainy_River
uk: Америка/Рейні_Рівер

en: America/Rankin_Inlet
uk: Америка/Ранкін_Інлет

en: America/Recife
uk: Америка/Ресіфі

en: America/Regina
uk: Америка/Регіна

en: America/Resolute
uk: Америка/Резольют

en: America/Rio_Branco
uk: Америка/Ріо_Бранко

en: America/Santarem
uk: Америка/Сантарем

en: America/Santiago
uk: Америка/Сант'яго

en: America/Santo_Domingo
uk: Америка/Санто_Домінго

en: America/Sao_Paulo
uk: Америка/Сан_Паулу

en: America/Scoresbysund
uk: Америка/Скорсбізунд

en: America/Sitka
uk: Америка/Ситка

en: America/St_Barthelemy
uk: Америка/Сен_Бартельмі

en: America/St_Johns
uk: Америка/Сент_Джон

en: America/St_Kitts
uk: Америка/Сент_Кітс

en: America/St_Lucia
uk: Америка/Сент_Люсія

en: America/St_Thomas
uk: Америка/Сент_Томас

en: America/St_Vincent
uk: Америка/Сент_Вінсент

en: America/Swift_Current
uk: Америка/Свіфт_Керрент

en: America/Tegucigalpa
uk: Америка/Тегусігальпа

en: America/Thule
uk: Америка/Туле

en: America/Thunder_Bay
uk: Америка/Тандер_Бей

en: America/Tijuana
uk: Америка/Тіхуана

en: America/Toronto
uk: Америка/Торонто

en: America/Tortola
uk: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
uk: Америка/Ванкувер

en: America/Whitehorse
uk: Америка/Вайтгорс

en: America/Winnipeg
uk: Америка/Вінніпег

en: America/Yakutat
uk: Америка/Якутат

en: America/Yellowknife
uk: Америка/Єллоунайф

en: An internal error occurred
uk: Сталася внутрішня помилка

en: Antarctica/Casey
uk: Антарктика/Кейсі

en: Antarctica/Davis
uk: Антарктика/Девіс

en: Antarctica/DumontDUrville
uk: Антарктика/DumontDUrville

en: Antarctica/Macquarie
uk: Антарктика/Маккуорі

en: Antarctica/Mawson
uk: Антарктика/Маусон

en: Antarctica/McMurdo
uk: Антарктика/Мак-Мердо

en: Antarctica/Palmer
uk: Антарктика/Палмер

en: Antarctica/Rothera
uk: Антарктика/Ротера

en: Antarctica/Syowa
uk: Антарктика/Сьова

en: Antarctica/Troll
uk: Антарктика/Троль

en: Antarctica/Vostok
uk: Антарктика/Восток

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Appearance Preferences
uk: Параметри вигляду

en: Applies the current configuration for other MATE users on the computer. Note that this doesn't affect login screens or other desktop environments.
uk: Застосовує поточну конфігурацію для инших користувачів MATE на комп'ютері. Зверніть увагу, що це не впливає на екран входу, чи инші стільничні середовища.

en: Apply Background
uk: Застосувати тло

en: Apply Font
uk: Застосувати шрифт

en: Apply New Theme
uk: Застосувати нову тему

en: Apply system-wide
uk: Застосувати загальносистемно

en: Arctic/Longyearbyen
uk: Арктика/Лонґйїр

en: Asia/Aden
uk: Азія/Аден

en: Asia/Almaty
uk: Азія/Алмати

en: Asia/Amman
uk: Азія/Амман

en: Asia/Anadyr
uk: Азія/Анадир

en: Asia/Aqtau
uk: Азія/Актау

en: Asia/Aqtobe
uk: Азія/Актобе

en: Asia/Ashgabat
uk: Азія/Ашхабад

en: Asia/Atyrau
uk: Азія/Атирау

en: Asia/Baghdad
uk: Азія/Багдад

en: Asia/Bahrain
uk: Азія/Бахрейн

en: Asia/Baku
uk: Азія/Баку

en: Asia/Bangkok
uk: Азія/Банґкок

en: Asia/Barnaul
uk: Азія/Барнаул

en: Asia/Beirut
uk: Азія/Бейрут

en: Asia/Bishkek
uk: Азія/Бішкек

en: Asia/Brunei
uk: Азія/Брунеї

en: Asia/Chita
uk: Азія/Чита

en: Asia/Choibalsan
uk: Азія/Чойбалсан

en: Asia/Colombo
uk: Азія/Коломбо

en: Asia/Damascus
uk: Азія/Дамаск

en: Asia/Dhaka
uk: Азія/Дака

en: Asia/Dili
uk: Азія/Ділі

en: Asia/Dubai
uk: Азія/Дубай

en: Asia/Dushanbe
uk: Азія/Душанбе

en: Asia/Famagusta
uk: Азія/Фамагуста

en: Asia/Gaza
uk: Азія/Газа

en: Asia/Hebron
uk: Азія/Хеврон

en: Asia/Ho_Chi_Minh
uk: Азія/Хо_Чі_Мін

en: Asia/Hong_Kong
uk: Азія/Гонг_Конґ

en: Asia/Hovd
uk: Азія/Ховд

en: Asia/Irkutsk
uk: Азія/Іркутськ

en: Asia/Jakarta
uk: Азія/Джакарта

en: Asia/Jayapura
uk: Азія/Джаяпура

en: Asia/Jerusalem
uk: Азія/Єрусалим

en: Asia/Kabul
uk: Азія/Кабул

en: Asia/Kamchatka
uk: Азія/Камчатка

en: Asia/Karachi
uk: Азія/Карачі

en: Asia/Kathmandu
uk: Азія/Катманду

en: Asia/Khandyga
uk: Азія/Хандига

en: Asia/Kolkata
uk: Азія/Калькутта

en: Asia/Krasnoyarsk
uk: Азія/Красноярськ

en: Asia/Kuala_Lumpur
uk: Азія/Куала_Лумпур

en: Asia/Kuching
uk: Азія/Кучінґ

en: Asia/Kuwait
uk: Азія/Кувейт

en: Asia/Macau
uk: Азія/Макао

en: Asia/Magadan
uk: Азія/Магадан

en: Asia/Makassar
uk: Азія/Макассар

en: Asia/Manila
uk: Азія/Маніла

en: Asia/Muscat
uk: Азія/Мускат

en: Asia/Nicosia
uk: Азія/Нікосія

en: Asia/Novokuznetsk
uk: Азія/Новокузнецьк

en: Asia/Novosibirsk
uk: Азія/Новосибірськ

en: Asia/Omsk
uk: Азія/Омськ

en: Asia/Oral
uk: Азія/Орал

en: Asia/Phnom_Penh
uk: Азія/Пномпень

en: Asia/Pontianak
uk: Азія/Понтіанак

en: Asia/Pyongyang
uk: Азія/Пхеньян

en: Asia/Qatar
uk: Азія/Катар

en: Asia/Qostanay
uk: Азія/Кустанай

en: Asia/Qyzylorda
uk: Азія/Кизилорда

en: Asia/Riyadh
uk: Азія/Ер-Ріяд

en: Asia/Sakhalin
uk: Азія/Сахалін

en: Asia/Samarkand
uk: Азія/Самарканд

en: Asia/Seoul
uk: Азія/Сеул

en: Asia/Shanghai
uk: Азія/Шанхай

en: Asia/Singapore
uk: Азія/Сінгапур

en: Asia/Srednekolymsk
uk: Азія/Среднеколимськ

en: Asia/Taipei
uk: Азія/Тайпей

en: Asia/Tashkent
uk: Азія/Ташкент

en: Asia/Tbilisi
uk: Азія/Тбілісі

en: Asia/Tehran
uk: Азія/Тегеран

en: Asia/Thimphu
uk: Азія/Тхімпфу

en: Asia/Tokyo
uk: Азія/Токіо

en: Asia/Tomsk
uk: Азія/Томськ

en: Asia/Ulaanbaatar
uk: Азія/Улан-Батор

en: Asia/Urumqi
uk: Азія/Урумчі

en: Asia/Ust-Nera
uk: Азія/Усть-Нера

en: Asia/Vientiane
uk: Азія/В'єнт'ян

en: Asia/Vladivostok
uk: Азія/Владивосток

en: Asia/Yakutsk
uk: Азія/Якутськ

en: Asia/Yangon
uk: Азія/Янгон

en: Asia/Yekaterinburg
uk: Азія/Єкатеринбург

en: Asia/Yerevan
uk: Азія/Єреван

en: Assign shortcut keys to commands
uk: Пов'язати сполучення клавішів із командами

en: Assistive Technologies
uk: Допоміжні технології

en: Assistive Technologies Preferences
uk: Параметри технологій доступности

en: Atlantic/Azores
uk: Атлантика/Азорські о-ви

en: Atlantic/Bermuda
uk: Атлантика/Бермудські о-ви

en: Atlantic/Canary
uk: Атлантика/Канарські о-ви

en: Atlantic/Cape_Verde
uk: Атлантика/Капе_Верде

en: Atlantic/Faroe
uk: Атлантика/Фарерскі о-ви

en: Atlantic/Madeira
uk: Атлантика/Мадейра

en: Atlantic/Reykjavik
uk: Атлантика/Рейк'явік

en: Atlantic/South_Georgia
uk: Атлантика/Південна Джорджія

en: Atlantic/St_Helena
uk: Атлантика/о-в Св.Олени

en: Atlantic/Stanley
uk: Атлантика/Стенлі

en: Audio _Feedback...
uk: Зворотній _звуковий зв'язок...

en: Australia/Adelaide
uk: Австралія/Аделаїда

en: Australia/Brisbane
uk: Австралія/Брісбен

en: Australia/Broken_Hill
uk: Австралія/Брокен_Гілл

en: Australia/Currie
uk: Австралія/Керрі

en: Australia/Darwin
uk: Австралія/Дарвін

en: Australia/Eucla
uk: Австралія/Юкла

en: Australia/Hobart
uk: Австралія/Гобарт

en: Australia/Lindeman
uk: Австралія/Ліндеман

en: Australia/Lord_Howe
uk: Австралія/Лорд_Хау

en: Australia/Melbourne
uk: Австралія/Мельбурн

en: Australia/Perth
uk: Австралія/Перт

en: Australia/Sydney
uk: Австралія/Сідней

en: Authenticated!
uk: Розпізнання пройдено!

en: Authentication is required to install multi-monitor settings for all users
uk: Для встановлення багатомоніторових налаштувань для всіх користувачів потрібне розпізнання

en: Autoconfiguration _URL:
uk: _URL автоконфігурації:

en: Automatic detection:
uk: Самочинне визначення:

en: Back
uk: Назад

en: Background
uk: Тло

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
uk: Подавати сигнал, при вмиканні, чи вимиканні _функцій доступности

en: Beep when a _modifier key is pressed
uk: Подавати сигнал, коли _модифікатор натиснуто

en: Beep when a _toggle key is pressed
uk: Подавати сигнал, коли _перемикач натиснуто

en: Beep when a key is pr_essed
uk: Подавати сигнал, коли _клавіша натиснута

en: Beep when a key is reje_cted
uk: Подавати сигнал, коли клавіша від_кинуто

en: Beep when key is _accepted
uk: Подавати сигнал, коли клавіша при_йнята

en: Beep when key is _rejected
uk: Подавати сигнал, коли клавіша відк_инута

en: Beep when pressing a key while Caps_Lock is active
uk: Звуковий сигнал при натисканні клавіши, коли Caps_Lock активний

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: Best _shapes
uk: Найкраща _форма

en: Best co_ntrast
uk: Найкраща _контрастність

en: Bounce Keys
uk: Пружні клавіші

en: Buttons
uk: Кнопки

en: By _country
uk: За _країною

en: By _language
uk: За _мовою

en: C_olors:
uk: _Кольори:

en: C_ommand:
uk: К_оманда:

en: C_ustomize...
uk: _Налаштувати...

en: Calculator
uk: Рахівник

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot install theme
uk: Не вдається встановити тему

en: Center
uk: За центром

en: Centre _new windows
uk: Центрувати _нові вікна

en: Change Passwo_rd...
uk: Змінити парол_ь...

en: Change pa_ssword
uk: Змінити _пароль

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Change resolution and position of monitors and projectors
uk: Зміна роздільности та позиції моніторів і проєкторів

en: Change your password
uk: Змінити Ваш пароль

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
uk: Зміна параметру допоміжних технологій не матиме дії до наступного входу в сеанс.

en: Check if breaks are allowed to be postponed
uk: Встановіть, якщо дозволено відкладати перерви

en: Checking password...
uk: Перевірка паролю...

en: Child exited unexpectedly
uk: Дочірній процес несподівано завершився

en: Choose a Keyboard Model
uk: Оберіть модель набірниці

en: Choose a Layout
uk: Оберіть розкладку

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
uk: Обрати можливості доступности, що запускаються при вході до системи

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
uk: Щоб змінити пароль натисніть <b>Змінити пароль</b>.

en: Click the button to edit time zone.
uk: Натисніть кнопку, щоб змінити часовий пояс.

en: Click to save the specified date and time.
uk: Клацніть, щоб зберегти вказані дату та час.

en: Close and _Log Out
uk: Закрити та _вийти з системи

en: Close the control-center when a task is activated
uk: Закривати центр керування, коли завдання активоване

en: Colors
uk: Кольори

en: Command
uk: Команда

en: Command associated with a custom keybinding.
uk: Команда, що асоціюється з користувацькими сполученнями клавішів.

en: Common Tasks
uk: Спільні завдання

en: Compositing Manager
uk: Менеджер композиції

en: Con_firm
uk: Схва_літь

en: Configure MATE settings
uk: Налаштування параметрів MATE

en: Control Center
uk: Центр керування

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Copying '%s'
uk: Копіювання '%s'

en: Copying file: %u of %u
uk: Копіюється файл: %u of %u

en: Copying files
uk: Копіювання файлів

en: Copyright
uk: Авторське право

en: Could not access '%s' device
uk: Не вдається отримати доступ до пристрою «%s»

en: Could not access any fingerprint readers
uk: Не вдається знайти пристрої сканування відбитків

en: Could not detect displays
uk: Не вдається визначити характеристики екранів

en: Could not get information for %s: %s
uk: Не вдалося отримати інформацію для %s: %s

en: Could not get screen information
uk: Не вдається отримати інформацію про екран

en: Could not get session bus while applying display configuration
uk: Не вдається отримати доступ до системної шини повідомлень для зміни параметрів екрану

en: Could not install theme engine
uk: Не вдається встановити модуль теми

en: Could not open %s/%s: %s
uk: Не вдалося відкрити %s/%s: %s

en: Could not open %s: %s
uk: Не вдалося відкрити %s: %s

en: Could not open help content
uk: Не вдалося відкрити вміст довідки

en: Could not rename %s to %s: %s
uk: Не вдалося змінити назву %s на %s: %s

en: Could not save the monitor configuration
uk: Не вдається зберегти конфігурацію монітору

en: Could not set the default configuration for monitors
uk: Не вдалося зберегти усталену конфігурацію для моніторів

en: Could not shutdown backend_stderr IO channel: %s
uk: Не вдається закрити канал вводу-виводу backend_stderr: %s

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
uk: Не вдається закрити канал вводу-виводу backend_stdin: %s

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
uk: Не вдається закрити канал вводу-виводу backend_stdout: %s

en: Could not start finger capture on '%s' device
uk: Не вдається почати сканування відбитків пальців на пристрої «%s»

en: Create pid file failed
uk:  Не вдалося створити pid-файл

en: Current URI index
uk: Поточний індекс URI

en: Current URI index - starts from 1
uk: Поточний індекс URI (починається з 1)

en: Current _password:
uk: _Поточний пароль:

en: Cursor Blinking
uk: Блимання вказівника

en: Cursor _blinks in text fields
uk: Вказівник _блимає у полях вводу тексту

en: Cursor blinks speed
uk: Швидкість блимання вказівника

en: Custom
uk: Інше

en: Custom Shortcut
uk: Власне сполучення клавішів

en: Custom Shortcuts
uk: Власне сполучення клавішів

en: Customize Theme
uk: Инша тема

en: Customize the look of the desktop
uk: Налаштувати вигляд стільниці

en: D_elay:
uk: За_тримка:

en: D_etails...
uk: Докладно...

en: Date
uk: Дата

en: Default
uk: Типово

en: Default Pointer
uk: Типовий вказівник

en: Delete registered fingerprints?
uk: Вилучити зареєстровані відбитки?

en: Des_ktop font:
uk: Шрифт _стільниці:

en: Description
uk: Опис

en: Description associated with a custom keybinding.
uk: Опис, асоційований з користувацькими сполученнями клавішів

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
uk: В_имикати липкі клавіші, якщо два клавіша натиснуто одночасно

en: Disable _Fingerprint Login...
uk: Вимкнути _сканування відбитків...

en: Disable touchpad _while typing
uk: Вимикати чутливу панель під час набору на набірниці

en: Disabled
uk: Вимк.

en: Displays
uk: Дисплеї

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
uk: Вилучити зареєстровані відбитки пальців і заблокувати доступ по відбитках?

en: Do you want to install it again?
uk: Ви бажаєте встановити її знову?

en: Document Viewer
uk: Переглядач документів

en: Documents
uk: Документи

en: Don't check whether the notification area exists
uk: Не перевіряти чи ділянка сповіщення існує

en: Done!
uk: Виконано

en: Dots per inch (DPI):
uk: точок на дюйм

en: Double-Click Timeout
uk: Затримка подвійного клацання

en: Drag and Drop
uk: Перетягування

en: Duration of the break when typing is disallowed
uk: Тривалість перерви, коли роботу за набірницею заборонено

en: Duration of work before forcing a break
uk: Тривалість роботи перед примусовою перервою

en: Edit
uk: Зміни

en: Eject
uk: Витягування

en: Emulate middle button through simultaneous left and right click
uk: Емулює натискання середнього клавіша через одночасне натискання на лівий та правий клавіш

en: Enable Fingerprint Login
uk: Увімкнути вхід у систему за відбитком

en: Enable _Fingerprint Login...
uk: Увімкнути _сканування відбитків...

en: Enable _mouse clicks with touchpad
uk: Увімкнути _клацання за допомогою чутливої панелі

en: Enable _natural scrolling
uk: Увімкнути _природнє гортання

en: Enable _software compositing window manager
uk: Увімкнути _програмний композитинґ упорядника вікон

en: Enable _touchpad
uk: Увімкнути _чутливу панель

en: Enable debugging code
uk: Увімкнути зневаджувальний код

en: Enable middlemouse paste
uk: Увімкнути вставку середньою кнопкою миші

en: Enable software _compositing window manager
uk: Увімкнути програмний _композитний упорядник вікон

en: Enable window _tiling
uk: Увімкнути віконний _тайлінґ

en: Error saving the new shortcut
uk: Помилка при збереженні нового сполучення клавішів

en: Error: timezone identifier cannot be parsed or loaded
uk: Помилка: неможливо проаналізувати або завантажити ідентифікатор часового поясу

en: Europe/Amsterdam
uk: Европа/Амстердам

en: Europe/Andorra
uk: Европа/Андорра

en: Europe/Astrakhan
uk: Европа/Астрахань

en: Europe/Athens
uk: Європа/Афіни

en: Europe/Belgrade
uk: Європа//Белград

en: Europe/Berlin
uk: Європа/Берлін

en: Europe/Bratislava
uk: Європа/Братислава

en: Europe/Brussels
uk: Європа/Брюссель

en: Europe/Bucharest
uk: Європа/Бухарест

en: Europe/Budapest
uk: Європа/Будапешт

en: Europe/Busingen
uk: Європа/Бюзінген

en: Europe/Chisinau
uk: Європа/Кишинів

en: Europe/Copenhagen
uk: Європа/Копенгаґен

en: Europe/Dublin
uk: Європа/Дублін

en: Europe/Gibraltar
uk: Європа/Гібралтар

en: Europe/Guernsey
uk: Європа/Гернси

en: Europe/Helsinki
uk: Європа/Гельсінкі

en: Europe/Isle_of_Man
uk: Європа/Острів_Мен

en: Europe/Istanbul
uk: Європа/Стамбул

en: Europe/Jersey
uk: Європа/Джерсі

en: Europe/Kaliningrad
uk: Європа/Калінінград

en: Europe/Kiev
uk: Європа/Київ

en: Europe/Kirov
uk: Європа/Кіров

en: Europe/Lisbon
uk: Європа/Лісабон

en: Europe/Ljubljana
uk: Європа/Любляна

en: Europe/London
uk: Європа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
uk: Європа/Люксембург

en: Europe/Madrid
uk: Європа/Мадрид

en: Europe/Malta
uk: Європа/Мальта

en: Europe/Mariehamn
uk: Європа/Марієхамн

en: Europe/Minsk
uk: Європа/Мінськ

en: Europe/Monaco
uk: Європа/Монако

en: Europe/Moscow
uk: Європа/Москва

en: Europe/Oslo
uk: Європа/Осло

en: Europe/Paris
uk: Європа/Париж

en: Europe/Podgorica
uk: Європа/Подгориця

en: Europe/Prague
uk: Європа/Прага

en: Europe/Riga
uk: Європа/Рига

en: Europe/Rome
uk: Європа/Рим

en: Europe/Samara
uk: Європа/Самара

en: Europe/San_Marino
uk: Європа/Сан_Мартіно

en: Europe/Sarajevo
uk: Європа/Сараєво

en: Europe/Saratov
uk: Європа/Саратов

en: Europe/Simferopol
uk: Європа/Сімферополь

en: Europe/Skopje
uk: Європа/Скопьє

en: Europe/Sofia
uk: Європа/Софія

en: Europe/Stockholm
uk: Європа/Стокгольм

en: Europe/Tallinn
uk: Європа/Таллін

en: Europe/Tirane
uk: Європа/Тирана

en: Europe/Ulyanovsk
uk: Європа/Ульяновськ

en: Europe/Uzhgorod
uk: Європа/Ужгород

en: Europe/Vaduz
uk: Європа/Вадуц

en: Europe/Vatican
uk: Європа/Ватикан

en: Europe/Vienna
uk: Європа/Відень

en: Europe/Vilnius
uk: Європа/Вільнюс

en: Europe/Volgograd
uk: Європа/Волгоград

en: Europe/Warsaw
uk: Європа/Варшава

en: Europe/Zagreb
uk: Європа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
uk: Європа/Запоріжжя

en: Europe/Zurich
uk: Європа/Цюріх

en: Exit shell on add or remove action performed
uk: Виходити з оболонки при виконанні дії вилучення, чи додавання

en: Exit shell on help action performed
uk: Виходити з оболонки при виконанні дії довідки

en: Exit shell on start action performed
uk: Виходити з оболонки при виконанні дії запуску

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
uk: Виходити з оболонки при виконанні дії оновлення та вилучення

en: Eye candy added by Anders Carlsson
uk: Дизайн: Андерс Карлссон

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
uk: ФАЙЛ-ШРИФТУ ФАЙЛ-ВИВОДУ

en: Failed to create temporary directory
uk: Не вдається створити тимчасовий каталог

en: Fast
uk: Швидко

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
uk: Файл «%s» вже існує. Переписати його?

en: File Chooser
uk: Вибір файлів

en: File Manager
uk: Менеджер файлів

en: File System
uk: Файлова система

en: Filter
uk: Фільтр

en: Flash _window titlebar
uk: Блимання _заголовку вікна

en: Flash entire _screen
uk: Блимання _екрану

en: Flat
uk: Плоский

en: Font Rendering Details
uk: Подробиці відтворення шрифтів

en: Font Viewer
uk: Перегляд шрифтів

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Fraction completed
uk: Частково завершено

en: Fraction of transfer currently completed
uk: Частину перенесення завершено

en: From URI
uk: З URI

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: General
uk: Загальні

en: Get more backgrounds online
uk: Отримати зображення для тла з мережі

en: Get more themes online
uk: Отримати теми з мережі

en: Gra_yscale
uk: Від_тінки сірого

en: Groups
uk: Групи

en: HTTP Proxy Details
uk: Порт HTTP проксі

en: H_TTP proxy:
uk: Проксі _HTTP

en: H_orizontal edge scrolling
uk: _Горизонтальне крайове гортання

en: Help
uk: Довідка

en: Hide on start (useful to preload the shell)
uk: Приховувати на старті (корисно для попереднього завантаження оболонки)

en: High
uk: Висока

en: Hinting
uk: Уточнення

en: Home folder
uk: Домашня тека

[ctx: Home folder]
en: Home
uk: Домівка

en: Hor_izontal two-finger scrolling
uk: Гориз_онтальне двопальцеве гортання

en: Horizontal gradient
uk: Горизонтальний градієнт

en: Icons
uk: Піктограми

en: Icons only
uk: Лише піктограми

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
uk: Після перепризначення сполучення клавішів «%s» на «%s» вона буде вимкнена.

en: Ignore Host List
uk: Ігнорувати вузли

en: Ignored Hosts
uk: Ігноровані вузли

en: Image
uk: Зображення

en: Image Viewer
uk: Перегляд зображень

en: Image missing
uk: Зображення відсутнє

en: Images
uk: Зображення

en: Include _panel
uk: Включити _панель

en: Indian/Antananarivo
uk: Індійський океан/Антананаріву

en: Indian/Chagos
uk: Індійський океан/Чаґос

en: Indian/Christmas
uk: Індійський океан/Christmas

en: Indian/Cocos
uk: Індійський океан/Кокосові о-ви

en: Indian/Comoro
uk: Індійський океан/Коморські о-ви

en: Indian/Kerguelen
uk: Індійський океан/Керґулен

en: Indian/Mahe
uk: Індійський океан/Махе

en: Indian/Maldives
uk: Індійський океан/Мальдівські о-ви

en: Indian/Mauritius
uk: Індійський океан/Маврикій

en: Indian/Mayotte
uk: Індійський океан/Майотта

en: Indian/Reunion
uk: Індійський океан/Реюньйон

en: Indicates whether to close the shell when a help action is performed.
uk: Вказує, чи закривати оболонку при виконанні дії довідки.

en: Indicates whether to close the shell when a start action is performed.
uk: Вказує, чи закривати оболонку при виконанні дії запуску.

en: Indicates whether to close the shell when an add or remove action is performed.
uk: Вказує, чи закривати оболонку при виконанні дій додавання, чи вилучення.

en: Indicates whether to close the shell when an upgrade or uninstall action is performed.
uk: Вказує, чи закривати оболонку при виконанні дій встановлення, чи вилучення.

en: Info
uk: Інформація

en: Install
uk: Встановити

en: Install Failed
uk: Помилка при встановленні

en: Install multi-monitor settings for the whole system
uk: Встановлення багатомоніторових налаштувань у якості системних

en: Installation for theme "%s" failed.
uk: Помилка при встановленні теми "%s".

en: Installed
uk: Встановлено

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
uk: Встановлює пакунки тем для різних елементів стільниці

en: Instant Messenger
uk: Миттєві повідомлення

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
uk: Немає прав для встановлення теми у:
    %s

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Internet
uk: Інтернет

en: Jump to Preferred Applications dialog
uk: Перейти до діалогу Стандартні програми

en: Jump to the Accessible Login dialog
uk: Перейти до діалогу Вхід з використанням допоміжних технологій

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
uk: Перейти до діалогу Допоміжні можливості набірниці

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
uk: Перейти до діалогу Допоміжні можливості миші

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
uk: Лише вжити параметри та вийти (лише для сумісности; тепер опрацьовується службою)

en: Keep Current Theme
uk: Зберегти поточну тему

en: Key presses _repeat when key is held down
uk: _Повторення набірниці при утримуванні клавіши

en: Keybinding
uk: Сполучення клавішів

en: Keybinding associated with a custom shortcut.
uk: Сполучення клавішів, що асоціюється з користувацьким посиланням

en: Keyboard
uk: Набірниця

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
uk: Допоміжні звукові можливості _набірниці

en: Keyboard Layout Options
uk: Параметри розкладки набірниці

en: Keyboard Preferences
uk: Параметри клавіатури

en: Keyboard Shortcuts
uk: Сполучення клавішів

en: Keyboard _model:
uk: _Модель набірниці:

en: Large
uk: Великі

en: Launch calculator
uk: Запустити рахівник

en: Launch email client
uk: Запустити клієнт електронної пошти

en: Launch help browser
uk: Запуск переглядача довідки

en: Launch instant messenger
uk: Запустити миттєвий обмін повідомленнями

en: Launch media player
uk: Запустити мультимедійний програвач

en: Launch settings
uk: Параметри пускача

en: Launch web browser
uk: Запуск веб-браузера

en: Layout
uk: Розташування

en: Layouts
uk: Розкладки

en: Left
uk: Лівий

en: Left (with menu)
uk: Лівий (із меню)

en: Left button
uk: Ліва кнопка

en: Left index finger
uk: Вказівний палець лівої руки

en: Left little finger
uk: Мізинець лівої руки

en: Left middle finger
uk: Середній палець лівої руки

en: Left ring finger
uk: Безіменний палець лівої руки

en: Left thumb
uk: Великий палець лівої руки

en: List of keyboard layouts selected for usage
uk: Перелік обраних для використання набірничних розкладок

en: Lock screen
uk: Блокування екрану

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
uk: Блокувати екран через визначений проміжок часу для запобігання хворобам, пов'язаним із тривалим користуванням набірницею

en: Log out
uk: Завершити сеанс

en: Long
uk: Довго

en: Low
uk: Низька

en: MATE Font Viewer
uk: Програма перегляду шрифтів МАТЕ

en: MATE Theme %s correctly installed
uk: Тема MATE %s коректно встановлена

en: MATE;control;center;configuration;tool;desktop;preferences;
uk: MATE;керування;центр;конфігурація;знадіб;стільниця;уподобання;

en: Mail Reader
uk: Поштова програма

en: Mate Theme Package
uk: Пакунок тем MATE

en: Maximize
uk: Розгорнути

en: Maximize Horizontally
uk: Розгорнути горизонтально

en: Maximize Vertically
uk: Розгорнути вертикально

en: Menus and Toolbars
uk: Меню та панелі знарядь

en: Metacity Preferences
uk: Параметри Metacity

en: Microphone mute
uk: Відімкнення мікрофону

en: Middle button
uk: Середня кнопка

en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Mirror Screens
uk: Дублювати зображення

en: Mobility
uk: Мобільність

en: Models
uk: Моделі

en: Monitor
uk: Монітор

en: Monitor Preferences
uk: Параметри монітора

en: Monitor: %s
uk: Монітор %s

en: More backgrounds URL
uk: Додаткові URL для тла

en: More themes URL
uk: Додаткові URL із темами

en: Mouse
uk: Миша

en: Mouse Keys
uk: Кнопки миші

en: Mouse Orientation
uk: Орієнтація миші

en: Mouse Preferences
uk: Параметри миші

en: Move _Down
uk: Перемістити в_низ

en: Move _Up
uk: Перемістити в_гору

en: Move the selected keyboard layout down in the list
uk: Перемістити вибрану набірничну розкладку вниз по переліку

en: Move the selected keyboard layout up in the list
uk: Перемістити вибрану набірничну розкладку вгору по переліку

en: Movement Key
uk: Клавіша переміщення

en: Multimedia
uk: Мультимедія

en: Multimedia Player
uk: Програвач мультимедія

en: NTP sync
uk: Синхронізація NTP

en: N_one
uk: Н_емає

en: Name
uk: Назва

en: Network Proxy
uk: Служба проксі

en: Network Proxy Preferences
uk: Параметри проксі-серверів

en: Network Servers
uk: Мережеві Сервери

en: Network time synchronization has been set up. Manual time/date setting is disabled.
uk: Мережеву синхронізацію часу налаштовано. Налаштування часу/дати вручну вимкнено.

en: New
uk: Створити

en: New Applications
uk: Нові додатки

en: New Document
uk: Новий документ

en: New Spreadsheet
uk: Нова електронна таблиця

en: New Windows
uk: Нові вікна

en: New shortcut...
uk: Нове сполучення клавішів...

en: New themes have been successfully installed.
uk: Нові теми було успішно встановлено.

en: New windows u_se active window's layout
uk: Нові вікна _використовують активну розкладку

en: Next track
uk: Наступна доріжка

en: No Desktop Background
uk: Стільниця без тла

en: No Image
uk: Немає зображення

en: No matches found.
uk: Збігів не виявлено.

en: No theme file location specified to install
uk: Не вказано файл теми для встановлення

en: None
uk: Немає

en: Normal
uk: Початковий

en: Off
uk: Вимк.

en: Office
uk: Офіс

en: On
uk: Увімк.

en: Open a dialog to specify the color
uk: Відкрити діалог для вказування кольору

en: Other
uk: Iнше

en: Other finger:
uk: Инший палець:

en: Overwrite _All
uk: Переписати _всі

en: PKEXEC_UID must be set to an integer value
uk: Значення PKEXEC_UID повинне виражатися цілим числом

en: Pacific/Apia
uk: Тихий океан/Апія

en: Pacific/Auckland
uk: Тихий океан/Окленд

en: Pacific/Bougainville
uk: Тихий океан/Буґенвіль

en: Pacific/Chatham
uk: Тихий океан/Чатем

en: Pacific/Chuuk
uk: Тихий океан/Чуук

en: Pacific/Easter
uk: Тихий океан/Острів Пасхи

en: Pacific/Efate
uk: Тихий океан/Ефате

en: Pacific/Enderbury
uk: Тихий океан/Ендербері

en: Pacific/Fakaofo
uk: Тихий океан/Факаофо

en: Pacific/Fiji
uk: Тихий океан/Фіджі

en: Pacific/Funafuti
uk: Тихий океан/Фунафуті

en: Pacific/Galapagos
uk: Тихий океан/Ґалапаґоські о-ви

en: Pacific/Gambier
uk: Тихий океан/Ґамбір

en: Pacific/Guadalcanal
uk: Тихий океан/Ґуадалканал

en: Pacific/Guam
uk: Тихий океан/Ґуам

en: Pacific/Honolulu
uk: Тихий океан/Гонолулу

en: Pacific/Kiritimati
uk: Тихий океан/Кірітіматі

en: Pacific/Kosrae
uk: Тихий океан/Косрае

en: Pacific/Kwajalein
uk: Тихий океан/Кваджалей

en: Pacific/Majuro
uk: Тихий океан/Маджуро

en: Pacific/Marquesas
uk: Тихий океан/Маркізькі о-ви

en: Pacific/Midway
uk: Тихий океан/Мідвей

en: Pacific/Nauru
uk: Тихий океан/Науру

en: Pacific/Niue
uk: Тихий океан/Ніуе

en: Pacific/Norfolk
uk: Тихий океан/Норфолк

en: Pacific/Noumea
uk: Тихий океан/Нумеа

en: Pacific/Pago_Pago
uk: Тихий океан/Паґо_Паґо

en: Pacific/Palau
uk: Тихий океан/Палау

en: Pacific/Pitcairn
uk: Тихий океан/Піткерн

en: Pacific/Pohnpei
uk: Тихий океан/Понпей

en: Pacific/Port_Moresby
uk: Тихий океан/Порт_Морсбі

en: Pacific/Rarotonga
uk: Тихий океан/Раротонґа

en: Pacific/Saipan
uk: Тихий океан/Сайпан

en: Pacific/Tahiti
uk: Тихий океан/Таїті

en: Pacific/Tarawa
uk: Тихий океан/Тарава

en: Pacific/Tongatapu
uk: Тихий океан/Тонґатапу

en: Pacific/Wake
uk: Тихий океан/Вейк

en: Pacific/Wallis
uk: Тихий океан/Уолліс

en: Panel icon
uk: Піктограма на панелі

en: Parent Window
uk: Батьківське вікно

en: Parent window of the dialog
uk: Батьківське вікно діалогу

en: Pause playback
uk: Призупинити відтворення

en: Place finger on reader
uk: Розмістіть палець на пристрої

en: Placement
uk: Розташування

en: Play (or play/pause)
uk: Відтворити (чи Відтворити/Призупинити)

en: Please contact your system administrator for help.
uk: Сконтактуйтеся з системним розпорядником

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
uk: Уведіть пароль знову, в полі <b>Схвалення паролю</b>.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
uk: Уведіть пароль у полі <b>Новий пароль</b>.

en: Pointer
uk: Вказівник

en: Pointer Speed
uk: Швидкість вказівника

en: Port:
uk: Порт:

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preferred Applications
uk: Стандартні програми

en: Preview
uk: Перегляд

en: Preview:
uk: Передпрогляд

en: Previous track
uk: Попередня доріжка

en: Print a diagram of the selected keyboard layout
uk: Показати графічну схему вибраної набірничної розкладки

en: Proxy Configuration
uk: Параметри проксі

en: R_esolution
uk: _Роздільність:

en: R_otation:
uk: Орі_єнтація

en: Re_fresh rate:
uk: _Частота оновлення:

en: Remove from Favorites
uk: Вилучити з улюбленого

en: Remove from Startup Programs
uk: Вилучити з автозавантаження

en: Remove the selected keyboard layout from the list
uk: Вилучити вибрану набірничну розкладку з переліку

en: Rendering
uk: Режим виводу шрифтів

en: Repeat Keys
uk: Автоповтор

en: Repeat keys speed
uk: Швидкість повтору клавіш

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
uk: Замінити поточні налаштування набірничної розкладки
    типовими налаштуваннями

en: Reset to De_faults
uk: Скинути на _типові значення

en: Revert Font
uk: Повернути шрифт

en: Right
uk: Правий

en: Right (with menu)
uk: Правий (із меню)

en: Right button
uk: Права кнопка

en: Right index finger
uk: Вказівний палець правої руки

en: Right little finger
uk: Мізинець правої руки

en: Right middle finger
uk: Середній палець правої руки

en: Right ring finger
uk: Безіменний палець правої руки

en: Right thumb
uk: Великий палець правої руки

en: Roll up
uk: Згорнути

en: Run at st_art
uk: Запускати на _старті

en: SIZE
uk: РОЗМІР

en: S_ocks host:
uk: Вузол _SOCKS:

en: S_peed:
uk: _Швидкість:

en: S_uper (or "Windows logo")
uk: S_uper (чи "Емблема Windows")

en: Sa_me image in all monitors
uk: О_днакове зображення на всіх моніторах

en: Save Theme As...
uk: Зберегти тему як...

en: Save _As...
uk: Зберегти _як...

en: Save _background image
uk: Зберегти _зображення тла

en: Save _notification theme
uk: Зберегти тему _сповіщення

en: Scale
uk: Припасовувати

en: Scaling
uk: Масштабування

en: Scrolling
uk: Прокрутка

en: Search
uk: Пошук

en: Select Font
uk: Оберіть шрифт

en: Select Image
uk: Обрати зображення

en: Select Theme
uk: Оберіть зображення

en: Select a keyboard layout to be added to the list
uk: Вибір набірничної розкладки для додавання до переліку

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
uk: Оберіть монітор для зміни його параметрів; перетягніть його для зміни його положення.

en: Select finger
uk: Оберіть палець

en: Select your default applications
uk: Відкрити у типовій програмі

en: Select your photo
uk: Оберіть світлину

en: Set Ntp sync
uk: Встановити синхронізацію Ntp

en: Set as primary
uk: Встановити як головний

en: Set time zone
uk: Встановити часовий пояс

en: Set your keyboard preferences
uk: Встановити параметри набірниці

en: Set your mouse preferences
uk: Встановлення параметрів миші

en: Set your network proxy preferences
uk: Діалог налаштовування проксі-сервера

en: Set your personal information
uk: Встановлення персональної інформації

en: Set your window properties
uk: Налаштовування параметрів вікон

en: Sets the selected monitor as primary.
uk: Встановлює вибраний монітор як головний.

en: Setting the time and date of the local system
uk: Встановлення часу та дати локальної системи

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
uk: По_казувати позицію вказівника при натисканні клавіша Ctrl

en: Short
uk: Менше

en: Shortcut
uk: Сполучення клавішів

en: Show _icons in menus
uk: Показувати _піктограми у меню

en: Show _thumbnails in Alt-Tab
uk: Показувати _мініатюри у Alt-Tab

en: Show _visual feedback for the alert sound
uk: Показувати ефекти на _екрані для звуків сповіщень

en: Show hidden items
uk: Показати приховані елементи

en: Show icons on buttons
uk: Показувати піктограми на кнопках

en: Show size column
uk: Показати розмір стовпця

en: Show type column
uk: Показати тип стовпця

en: Show window _border in Alt-Tab
uk: Показувати _край вікна у Alt-Tab

en: Shut down
uk: Вимкнути

en: Slide Show
uk: Показ слайдів

en: Slow
uk: Повільно

en: Slow Keys
uk: "Повільні" клавіші

en: Small
uk: Маленькі

en: Smoothing
uk: Згладжування

en: Software Compositing
uk: Програмний композитинґ

en: Solid color
uk: Суцільний колір

en: Sort directories first
uk: Спочатку ґатункувати каталоги

en: Sound
uk: Звук

en: Span
uk: Діапазон

en: Specify the filename of a theme to install
uk: Вкажіть назву файлу теми для встановлення

en: Specify the name of the page to show (general)
uk: Вкажіть назву показуваної сторінки (general)

en: Specify the name of the page to show (internet|multimedia|system|a11y)
uk: Вкажіть назву сторінки для показу (internet|multimedia|system|a11y)

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
uk: Вкажіть назву сторінки для показу (теми|тла|шрифтів|інтерфейсу)

en: Spreadsheet Editor
uk: Редактор електронних таблиць

en: Start %s
uk: Запуск %s

en: Start the page with the accessibility settings showing
uk: Починати сторінку з показу параметрів допоміжних технологій

en: Start the page with the typing break settings showing
uk: Починати сторінку з показу параметрів перерви у роботі

en: Sticky Keys
uk: "Липкі" клавіші

en: Stop playback
uk: Зупинити відтворення

en: Stretch
uk: Розтягувати

en: Style
uk: _Стиль:

en: Sub_pixel (LCDs)
uk: С_убпіксельне (РК-монітори)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
uk: С_убпіксельне згладжування (РК-монітори)

en: Subpixel Order
uk: Субпіксельне згладжування

en: Swipe finger on reader
uk: Проведіть пальцем по пристрою

en: System
uk: Система

en: System error: %s.
uk: Системна помилка: %s.

en: TEXT
uk: ТЕКСТ

en: Take a break now (next in %dm)
uk: Зробити перерву (наступна у %dm)

en: Take a break now (next in less than one minute)
uk: Зробити перерву (до наступної залишилося менше хвилини)

en: Take a break!
uk: Зробити перерву!

en: Task names and associated .desktop files
uk: Назви завдань і пов'язані з ними файли .desktop

en: Terminal Emulator
uk: Емулятор терміналу

en: Text
uk: Текст

en: Text Editor
uk: Текстовий редактор

en: Text below items
uk: Текст під піктограмами

en: Text beside items
uk: Текст поруч із піктограмами

en: Text only
uk: Лише текст

en: Text to thumbnail (default: Aa)
uk: Текст до мініатюри (типово: Aa)

en: That password was incorrect.
uk: Пароль некоректний.

en: The %s utility is not installed.
uk: Не встановлена програма %s.

en: The MATE configuration tool
uk: Засіб налаштовування MATE

en: The current controls theme does not support color schemes.
uk: Поточна тема елементів керування не підтримує схеми кольорів.

en: The current theme suggests a background and a font.
uk: У поточній темі пропонуються тло та шрифт.

en: The current theme suggests a background and a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
uk: Параметри поточної теми пропонують встановити тло стільниці та шрифти. Зауважте, останні застосовані параметри шрифтів можна скасувати.

en: The current theme suggests a background.
uk: У поточній темі пропонується тло.

en: The current theme suggests a background. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
uk: Параметри поточної теми пропонують встановити тло стільниці. Зауважте, останні застосовані параметри шрифтів можна скасувати.

en: The current theme suggests a font.
uk: У поточній темі пропонується шрифт:

en: The current theme suggests a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
uk: Параметри поточної теми пропонують встановити тло стільниці. Зауважте, останні застосовані параметри шрифтів можна скасувати.

en: The current window manager is unsupported
uk: Поточний упорядник вікон не підтримується

en: The device is already in use.
uk: Пристрій вже використовується.

en: The last applied font suggestion can be reverted.
uk: Останні застосовані параметри шрифтів можна скасувати.

en: The monitor configuration has been saved
uk: Конфігурацію монітору збережено

en: The new password has already been used recently.
uk: Новий пароль вже використовувався раніше.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
uk: Новий пароль має містити числові чи спеціальні символ(и)

en: The old and new passwords are the same.
uk: Старий і новий паролі — однакові.

en: The old and new passwords are too similar.
uk: Старий і новий паролі схожі між собою.

en: The password is too short.
uk: Пароль надто короткий.

en: The password is too simple.
uk: Пароль надто простий.

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
uk: Сполучення клавішів "%s" не можна використовувати, бо використання цього клавіша для звичайного вводу стане неможливим.
    Спробуйте з такими клавішами, як Control, Alt, чи Shift одночасно.

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
uk: Сполучення клавішів "%s" вже використовується для
     "%s"

en: The source filename must be absolute
uk: Ім’я початкового файлу має бути цілковитим

en: The task name to be displayed in the control-center followed by a ";" separator then the filename of an associated .desktop file to launch for that task.
uk: Назва завдання, що виводиться у центрі керування (повинна бути перекладена), потім, після розділювача ";" - назва пов'язаного  файлу .desktop для запуску цього завдання.

en: The theme "%s" already exists.
uk: Тема "%s" вже існує.

en: The theme "%s" has been installed.
uk: Тему "%s" було встановлено.

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
uk: Тема вже існує. Бажаєте її замінити?

en: The two passwords are not equal.
uk: Паролі не збігаються.

en: The type of accelerator.
uk: Тип пришвидшувача.

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
uk: Монітор набору для показу інформації використовує ділянку сповіщення. Схоже, що у Вашій панелі немає ділянки сповіщення. Її можна додати, якщо натиснути правою кнопкою на панелі та вибрати "Додати до панелі -> Засіб -> Ділянка сповіщення".

en: Theme
uk: Тема

en: Theme Installer
uk: Встановлення теми

en: Theme Packages
uk: Пакунки тем

en: Theme cannot be deleted
uk: Тему неможливо вилучити

en: Theme name must be present
uk: Назва теми повинна бути вказана

en: There was a problem while extracting the theme.
uk: Помилка при розпаковуванні теми.

en: There was an error displaying help: %s
uk: Помилка показу довідки: %s

en: There was an error installing the selected file
uk: Помилка при встановленні вибраного файлу

en: This configuration will be used the next time someone logs in.
uk: Ця конфігурація буде використана при наступному вході до системи.

en: This font could not be displayed.
uk: Цей шрифт не може бути показано.

en: This program can only be used by the root user
uk: Ця програма може використовуватися лише користувачем root

en: This program must only be run through pkexec(1)
uk: Ця програма має запускатися лише за допомогою pkexec(1)

en: This resets the font DPI to the auto-detected value from Xserver.
uk: Скидає DPI шрифту до значення самочинно-визначеного Xserver.

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
uk: Ця тема не буде виглядати так, як задумано, бо потрібна тема GTK+ «%s» не встановлена.

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
uk: Ця тема не буде виглядати так, як задумано, бо потрібна тема піктограм «%s» не встановлена.

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
uk: Ця тема не буде виглядати так, як задумано, бо потрібна тема упорядника вікон «%s» не встановлена.

en: Thr_eshold:
uk: _Поріг:

en: Three-finger click emulation:
uk: Емуляція клацу натисканням трьома пальцями:

en: Thumbnail size (default: 128)
uk: Розмір мініатюри (типово: 128)

en: Tile
uk: Черепицею

en: Time
uk: Час

en: Time And Date Manager
uk: Керівник файлами

en: Time Zone
uk: Часовий пояс

en: Time Zone Selection
uk: Вибір часової зони

en: Time and Date Manager
uk: Упорядник часу та дати

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Titlebar Action
uk: Дія заголовку

en: Titlebar Buttons
uk: Кнопки заголовку

en: To URI
uk: До URI

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
uk: Щоб змінити Ваш пароль, уведіть поточний пароль у наведеному нижче полі та натисніть <b>Розпізнання</b>.
    Після розпізнання, уведіть новий пароль, повторіть його для перевірки та натисніть <b>Змінити пароль</b>.

en: To edit a shortcut key, double-click on the corresponding row and type a new key combination, or press backspace to clear.
uk: Щоб редагувати клавіш швидкого доступу, двічі клацніть відповідний рядок і уведіть нову комбінацію клавішів, або натисніть клавіш Backspace, щоб очистити.

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
uk: Щоб увімкнути вхід за відбитком пальцю, треба зняти один, або декілька зразків, використовуючи пристрій «%s»

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
uk: Для переміщення вікна, натиснути та тримати цю клавішу, а потім захопити вікно:

en: To test your double-click settings, try to double-click on the triangle and you must see the mate desktop logo with both rings showing.
uk: Щоб перевірити свої параметри подвійного клацання, спробуйте двічі клацнути трикутник, і ви повинні побачити логотип стільниці з обома кільцями.

en: Too many custom shortcuts
uk: Забагато сполучень клавішів

en: Toolbar _button labels:
uk: Позначки _кнопок панелі знарядь

en: Total URIs
uk: Загалом URI

en: Total number of URIs
uk: Загальна кількість URI

en: Touchpad
uk: Чутлива панель

en: Two-finger click emulation:
uk: Емуляція клацу натисканням двома пальцями:

en: Type
uk: Тип

en: Typing Break
uk: Перерва у роботі

en: Typing Monitor
uk: Монітор набору

en: URI currently transferring from
uk: URI, з якого переносяться дані

en: URI currently transferring to
uk: URI, на який переносяться дані

en: URL for where to get more desktop backgrounds. If set to an empty string the link will not appear.
uk: URL за якою можна отримати додаткові зображення для тла стільниці. Якщо вказано порожній рядок, посилання не буде виводитися.

en: URL for where to get more desktop themes. If set to an empty string the link will not appear.
uk: URL за яким можна отримати додаткові теми. Якщо вказано порожній рядок, посилання не буде виводитися.

en: U_nselect windows when the mouse leaves them
uk: З_няти виділення вікон, коли миша покидає їх

en: U_sername:
uk: _Користувач:

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
uk: Не вдається показати діалогове вікно параметрів перерви у роботі. Помилка: %s

en: Unable to launch %s: %s
uk: Не вдається запустити %s: %s

en: Unable to launch backend
uk: Не вдається запустити службову програму

en: Unable to start the settings manager 'mate-settings-daemon'.
    Without the MATE settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with DBus, or a non-MATE (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the MATE settings manager.
uk: Не вдається запустити керування параметрами 'mate-settings-daemon'.
    Якщо розпорядник параметрів MATE не запущений, деякі параметри не буде вжито. Це може означати проблему з DBus, або те, що вже активний инший не-MATE (наприклад KDE) розпорядник параметрів.

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Upside Down
uk: Згори вниз

en: Upside-down
uk: Згори вниз

en: Usage: %s SOURCE_FILE DEST_NAME
    
    This program installs a RANDR profile for multi-monitor setups into
    a systemwide location.  The resulting profile will get used when
    the RANDR plug-in gets run in mate-settings-daemon.
    
    SOURCE_FILE - a full pathname, typically /home/username/.config/monitors.xml
    
    DEST_NAME - relative name for the installed file.  This will get put in
                the systemwide directory for RANDR configurations,
                so the result will typically be %s/DEST_NAME
uk: Використання: %s ДЖЕРЕЛЬНИЙ_ФАЙЛ ІМ’Я_ПРИЗНАЧЕННЯ
    
    Ця програма встановлює профіль RANDR для багатомоніторових налаштувань у
    системний каталог. Профіль, який отримано буде використано при запуску
    втулок RANDR із mate-settings-daemon.
    
    ДЖЕРЕЛЬНИЙ_ФАЙЛ — повний шлях до файлу, зазвичай /home/username/.config/monitors.xml
    
    ІМ’Я_ПРИЗНАЧЕННЯ — відносне ім’я для файлу, що встановлюється. Його буде поміщено
                у системний каталог налаштувань RANDR, і в результаті повний шлях,
                зазвичай, буде %s/ІМ’Я_ПРИЗНАЧЕННЯ

en: User name:
uk: Користувач:

en: V_ertical two-finger scrolling
uk: Верти_кальне двопальцеве гортання

en: Vendors
uk: Виробники

en: Version
uk: Версія

en: Vertical gradient
uk: Вертикальний градієнт

en: Video Player
uk: Відеопрогравач

en: View and edit keyboard layout options
uk: Перегляд і зміна параметрів набірничної розкладки

en: View fonts on your system
uk: Перегляд шрифтів у Вашій системі

en: Visual
uk: Візуальний

en: Visual cues for sounds
uk: Ефекти для звуків

en: Volume down
uk: Зменшення гучности.

en: Volume down quietly
uk: Тихо зменшити гучність

en: Volume mute
uk: Вимкнення звуку

en: Volume mute quietly
uk: Тихо відімкнути звук

en: Volume up
uk: Збільшення гучности

en: Volume up quietly
uk: Тихо збільшити гучність

en: Warning: multi-finger emulation may disable software buttons
uk: Попередження: емуляція мульти-тач може відімкнути програмні кнопки

en: Web Browser
uk: Перегляд файлів

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
uk: Чи показувати піктограми поряд із текстом кнопки

en: Window Border
uk: Рамка вікна

en: Window Preferences
uk: Параметри вікон

en: Window Selection
uk: Вибір вікон

en: Window Snapping
uk: Прив’язка вікон

en: Windows
uk: Вікна

en: Word Processor
uk: Текстовий процесор

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
uk: Застосувати її зараз, чи зберегти Вашу поточну тему?

en: Would you like to delete this theme?
uk: Бажаєте вилучити цю тему?

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
uk: Автор: Річард Халт <richard@imendio.com>

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
uk: Доступ до пристрою читання заборонено. Сконтактуйтеся з системним розпорядником.

en: Your filter "%s" does not match any items.
uk: Ваш фільтр "%s" не збігається з жодним пунктом.

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
uk: Відбиток було успішно збережено. Тепер можна увійти у систему з використанням пристрою сканування відбитків.

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
uk: Ваш пароль змінився з миті початкового розпізнання! Пройдіть розпізнання ще раз.

en: Your password has been changed.
uk: Ваш пароль було змінено.

en: Zoom
uk: Припасувати

en: [WALLPAPER...]
uk: [МАЛЮНОК ТЛА...]

en: _Acceleration:
uk: П_ришвидшення:

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
uk: _Дозволити вмикання та вимикання технології доступности з набірниці

en: _Add...
uk: _Додати...

en: _Application font:
uk: Шрифт п_рограм:

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Authenticate
uk: _Розпізнати

en: _Break interval lasts:
uk: Тривалість _перерви:

en: _Browse applications...
uk: _Продивитися застосунки...

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Country:
uk: К_раїна:

en: _Delay:
uk: _Затримка:

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Delete Fingerprints
uk: В_илучити відбитки

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _Details
uk: До_кладно

en: _Detect monitors
uk: _Виявляти монітори

en: _Document font:
uk: Шрифт _документу:

en: _Double-click titlebar action:
uk: Дія для _подвійного клацання по заголовку:

en: _Editable menu shortcut keys
uk: _Редаговані меню сполучень клавішів

en: _Enable assistive technologies
uk: _Увімкнути допоміжні технології

en: _FTP proxy:
uk: Проксі _FTP

en: _File
uk: _Файл

en: _Fixed width font:
uk: Моно_ширинний шрифт:

en: _Full
uk: _Повне

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Ignore fast duplicate keypresses
uk: _Нехтувати швидкі повторні натискання клавішів

en: _Input boxes:
uk: _Поля вводу:

en: _Install...
uk: _Встановити...

en: _Keyboard Accessibility
uk: Допоміжні можливості _набірниці

en: _Language:
uk: _Мова:

en: _Latch modifiers when pressed twice
uk: _Блокувати клавіші-модифікатори при подвійному натисканні

en: _Left-handed
uk: Під _ліву руку

en: _Lock screen to enforce typing break
uk: _Блокувати екран для примусової перерви у роботі

en: _Medium
uk: _Середнє

en: _Models:
uk: _Моделі:

en: _Monochrome
uk: _Монохромний

en: _Mouse Accessibility
uk: Можливості доступности _миші

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _New
uk: _Створити

en: _New password:
uk: _Новий пароль:

en: _None
uk: _Немає

en: _Only accept long keypresses
uk: П_риймати натискання лише після тривалого натискання

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Options...
uk: _Параметри...

en: _Overwrite
uk: _Перезаписати

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Pointer can be controlled using the keypad
uk: _Дозволити керування вказівником миші з набірниці

en: _Position of titlebar buttons:
uk: _Положення кнопок на рядку заголовка:

en: _Postpone Break
uk: _Відкласти перерву

en: _Preferred Applications
uk: _Стандартні програми

en: _Print
uk: Д_рук

en: _Quit
uk: _Вийти

en: _Raise selected windows after
uk: _Підняти вибрані вікна після

en: _Reassign
uk: _Перепризначити

en: _Remove
uk: В_илучити

en: _Reset to Defaults
uk: Скинути на _типові значення

en: _Resolution:
uk: _Роздільність:

en: _Retype new password:
uk: Під_твердження паролю:

en: _Right-handed
uk: Під _праву руку

en: _Run at start
uk: Запускати на _старті

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Secure HTTP proxy:
uk: Б_езпечний проксі HTTP

en: _Select windows when the mouse moves over them
uk: Пере_микатися на вікна, коли над ними проходить вказівник

en: _Selected items:
uk: _Виділені елементи:

en: _Sensitivity:
uk: _Чутливість:

en: _Separate layout for each window
uk: Окрема _розкладка для кожного вікна

en: _Show monitors in panel
uk: Показувати монітори на _панелі

en: _Show...
uk: _Показати...

en: _Simulate simultaneous keypresses
uk: _Імітувати одночасні натискання

en: _Size:
uk: _Розмір:

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: _Slight
uk: Сл_абке

en: _Speed:
uk: Ш_видкість:

en: _Style:
uk: _Стиль:

en: _Timeout:
uk: За_тримка

en: _Tooltips:
uk: _Підказки:

en: _Type to test settings:
uk: П_оле для перевірки параметрів:

en: _Variants:
uk: Вар_іанти:

en: _Vendors:
uk: Виро_бники:

en: _Vertical edge scrolling
uk: _Вертикальне крайове гортання

en: _Window title font:
uk: Шрифт за_головку вікна:

en: _Windows:
uk: _Вікна:

en: _Work interval lasts:
uk: Тривалість _роботи:

en: auto detect
uk: автовизначення

en: filename
uk: ім'я файлу

en: if true, the control-center will close when a "Common Task" is activated.
uk: Якщо цей параметр встановлений, центр керування буде закритий при активації "Спільного завдання".

en: mate-control-center;MATE;accessibility;features;
uk: mate-control-center;MATE;доступність;особливості;

en: mate-control-center;MATE;appearance;properties;desktop;customize;look;
uk: mate-control-center;MATE;зовнішній вигляд;властивості;стільниця;налаштування;вигляд;

en: mate-control-center;MATE;assign;keyboard;shortcuts;keybindings;
uk: mate-control-center;MATE;призначення;набірниця;лейби;клавіші;

en: mate-control-center;MATE;clock;date;time;preferences;
uk: mate-control-center;MATE;годинник; дата; час; уподобання;

en: mate-control-center;MATE;default;preferred;applications;
uk: mate-control-center;MATE;усталено;бажано;програми;

en: mate-control-center;MATE;font;viewer;preview;desktop;preferences;
uk: mate-control-center;MATE;шрифт;переглядач;передпрогляд;стільниця;уподобання;

en: mate-control-center;MATE;install;desktop;themes;
uk: mate-control-center;MATE;встановлення;стільниця;теми;

en: mate-control-center;MATE;keyboard;preferences;
uk: mate-control-center;MATE;набірниця; уподобання;

en: mate-control-center;MATE;mouse;preferences;
uk: mate-control-center;MATE;миша; уподобання;

en: mate-control-center;MATE;network;http;socks;proxy;
uk: mate-control-center;MATE;мережа;http;socks;прокси;

en: mate-control-center;MATE;personal;information;
uk: mate-control-center;MATE;особистий;інформація;

en: mate-control-center;MATE;resolution;position;monitors;display;properties;
uk: mate-control-center;MATE;роздільність; положення; монітори; дисплей; властивості;

en: mate-control-center;MATE;window;manager;properties;marco;preferences;
uk: mate-control-center;MATE;вікно;упорядник;властивості;marco;уподобання;

en: minutes
uk: хвилин

en: multiple sizes
uk: декілька розмірів

en: open file
uk: відкрити файл

en: open pid file failed
uk: не вдалося відкрити pid-файл

en: page
uk: сторінка

en: pixel | pixels
uk[0]: піксель
uk[1]: пікселі
uk[2]: пікселів
uk[3]: пікселів

en: read file
uk: файл читання

en: read pid file failed
uk: не вдалося прочитати pid-файл

en: seconds
uk: секунд

en: unknown
uk: Невідомо

en: write file
uk: записати файл

en: write pid file failed
uk: не вдалося записати pid-файл
